Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Ostrzegam przed właściecielem Hotelu Hrabski!!!!

__________________________________________________________________________________________

Hotel Hrabski i Hotel Admirał w Falentach i Michałowicach należą do jednego właściciela.Znaleźliśmy ich strony w internecie. Umówiliśmy sie z właściecielem na spotkanie. Nie wspomnę o tym, że właściciel spóźnił się i to my musieliśmy na niego czekac. Przedstawiliśmy naszą ofertę. Chcieliśmy zorganizowac przyjęcie weselne 01.09.07 na 130 osób, następnego dnia zrobic poprawiny i wynając u niego w hotelu ok 20 pokoi.Wspomnieliśmy także o wynajeciu barmana, stole wiejskim i salwach armatnich (wszystko za dodatkową opłatą).Wydawałoby się propozycja nie do odrzucenia...Pan G. po przemyśleniach stwierdził, że jest w stanie przyjąc naszą ofertę choc robi wyjątek gdyż w sezonie robi wesela na ok 200 osób, amy mieliśmy tylko 130 :/ . Pooprowadzał nas po sali, poopowiadał jak mamy się zachwywac (zrobił z nas idiotów) po czym zaczął stawiac warunki nie pytając nas o zdanie.Przystaliśmy na nie poniewaz bardzo podobała nam sie ta sala i byliśmy w stanie je zaakceptowac. Umówiliśmy sie z nim na podpisanie umowy na następny tydzień bo jak on to powiedział daje nam trochę czasu do zastanowienia. Oczywiście zrobiliśmy wstępną rezerwację. Mój narzeczony zadzwonił do niego na kilka godzin przed podpisaniem umowy preypominając mu o tym fakcie.Wszystko pięknie. Wieczorem o umówionej godzinie przyjęchażdżamy do hotelu w celu podpisania umowy, po czym sekretarka oświadcza nam, że szefa nie ma w hotelu bo on nie umawiał się znami i nie przyjedzie do nas dzisiaj. NArzeczony zadzwonił do niego, pan G. stwierdził, że pomyliły mu sie dni i nie zaszczyci nas swoją obecnością, ale umówmy się na następny dzień, przystaliśmy na to choc poczuliśmy się zlekceważeni. Po powrocie do domu, mój narzeczony dostaje telefon od właściciela hotelu, że on jednak odwołuje rezerwację bo jemu to się nie kalkuluje bo dostał propozycję na 400 osób, więc z jakiej okazji ma dokładac do naszego wesela bezczelnie stwierdzając "Pan zapłaci za 200 osób, a może byc na weselu 130". Więc pytamy się go jaki termin jemu odpowiada (chore... to my mamy wybierac termin, a nie pan G.!!!) A on na to, że może ewentualnie w grę będzie wchodził koniec września, ale też nic nie wiadomo. W tym momencie nastąpiło przegięcie. Oczywiście daliśmy sobie spokój z tym oszustem. Chciałam Was wszystkich przestrzec przed interesami z tym człowiekiem. Nie dośc, że jest bardzo niekulturalny, to do tego bezczelny i nieuczciwy. Traktuje drugą osobę jak śmiecia, tak jakby nie była godnym kontrahentem. Do tego on stawia warunki i narzuca wszystko z góry. Nie dajcie się omotac ładnym wyglądem sali, bo jeżeli właściciel jest tak nieodpowiedzialną osobą to czy przyjęcie weselne będzie tak jak Wy sobie wymarzyliście?? Nie sądzę... Doszły mnie także słuchy, że w trakcie jednego z przyjęc weselnych pan G. zachwowywał się bardzo ordynarnie w stosunku do Rodziny Państwa Młodych. Wspaniale prawda?? Dlatego proszę zanim podejmiecie decyzję zastanówcie się dobrze, bo dla tego człowieka najważniejsze w życiu są łatwo zdobyte pieniądze, a nie świadczenie usług na najwyższym poziomie!!! Na koniec chciałam dodac, że nie załamaliśmy się i znaleźliśmy 1000 razy piękniejszą salę na korzystniejszych warunkach :)
Pozdrawiam bardzo serdecznie życząc Wam abyście nie mieli styczności z tak nieuczciwymi osobami na które my trafiliśmy...

________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Ostrzegam przed właściecielem Hotelu Hrabski!!!! (0)   (10.03.2006 / 0:53)  michał

     dodaj komentarz

Witam i popieram - niektórym włascicielom sal weselnych pokreciło sie w głowie .Gdy szukałem sali na swoje wesele tez trafiłem na pokreconych włascicieli , którzy uważali ze to my sie musimy prosic o ta sale Np:
SALA WESELNA NA ULICY BRONOWSKIEJ KOŁO WAŁU MIEDZESZYNSKIEGO .
Dom Weselny Korona Strzeniówka UL PRUSZKOWSKA
poprostu hamstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niestety oni chyba nie wiedza ze wyż demograficzny sie skonczy niedługo i to oni beda musieli sie płaszczyc przed nowozecami by wynajeli sale ( życie pokaże ze zamkną te swoje" piękne" sale wczesniej niż myslą ) .Sa w warszawie naprawde piękne sale w których zostaniecie przyjeci jak normalni klienci wystarczy tylko poszukac
pOZDRAWIAM

 ja rowniez popieram.my tez chc... (0)   (10.03.2006 / 21:41)  monia

     dodaj komentarz

ja rowniez popieram.my tez chcielismy zorganizowac wesele w hotelu hrabskim.wlasciciel bardzo nie mily czlowiek,bezczelny i tak naprawde swoja osoba nic nie reprezentuje.
 Re: Ostrzegam przed właściecielem Hotelu Hrabski!!!! (2)   (16.03.2006 / 12:59)  ola

     dodaj komentarz

orane a my bedziemy miec tam wesele teraz sie boje

Trzymam kciuki za Wasze wesele i wierzę,że w stosunku do nielicznych osób pan G. tak postąpił, życzę Wam bardzo udanego i wymarzonego przyjęcia weselnego. Na pewno wszystko będzie ok. Pozdrawiam
Trzymam kciuki za Wasze wesele i wierzę,że w stosunku do nielicznych osób pan G. tak postąpił, życzę Wam bardzo udanego i wymarzonego przyjęcia weselnego. Na pewno wszystko będzie ok. Pozdrawiam
 Mam prosbę jaką salę znaleźliś... (0)   (09.07.2006 / 22:27)  autor: jolaaaaaa@wp.pl

     dodaj komentarz

Mam prosbę jaką salę znaleźliście i za ile
 Re: Ostrzegam przed właściecielem Hotelu Hrabski!!!! (0)   (17.07.2006 / 17:29)  Julcia

     dodaj komentarz

Już tyle różnych opinii słyszałam na temat tego hotelu, że nie wiem co zrobić, bo hotel mi się podoba i szukam klimatycznej sali - opinie są tak skrajne, że aż niemożliwe. Jedne są rewelacyjne, inne okropne i tak naprawdę nie wiem jak to jest....

 Napiszcie mi na maila, gdzie t... (0)   (22.07.2006 / 20:04)  autor: nietypowy@wp.pl

     dodaj komentarz

Napiszcie mi na maila, gdzie ta sala 1000 razy lepsza? :-)
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie