Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale101010101

  wolna sala 17 czerwiec 2006 pomocy

__________________________________________________________________________________________

Mam 110 do 140 gosci szukam jednej sali duzego parkietu jakies pokoje mile widziane duzy parking bylby wskazany aby to nie byl hotel raczej Dom Weselny z gory dziekuje pozdrawiam Ewa
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: wolna sala 17 czerwiec 2006 pomocy (1)   (06.03.2006 / 16:23)  Nika

     dodaj komentarz

dziewczyno niepoważna jestes!półtora roku temu zaczynałam szukać sali na czerwiec i juz wiele z nich-te najlepsze pod względem jakości i atrakcyjne cenowo było zajętych.Na 3 miesiace przed terminem to moze styczeń jest wolny.Nieważne-zapytaj w parku Skaryszewskim- wiem ze zdarzaja im sie takie imprezy last-minute.pozdro
 Re: Re: wolna sala 17 czerwiec 2006 pomocy   (06.03.2006 / 17:35)  MADZIA
      dodaj komentarz
NIE LAM SIE NAPEWNO ZNAJDZIE SIE GDZIES WOLNY TERMIN 3 MIESIACE TO OGROM CZASU POZDRAWIAM
 Re: wolna sala 17 czerwiec 2006 pomocy (0)   (07.03.2006 / 11:02)  jola

     dodaj komentarz

czesc ja wczoraj bylam w domu weselnym margo i na czerwiec jest wolny jakis termin ja sie decyduje na pazdziernika www.dwmargo.pl.zobacz szukaj napewno ci sie uda powodzenia

 To prawda co pisze Nika bo na ... (0)   (07.03.2006 / 15:31)  gosia

     dodaj komentarz

To prawda co pisze Nika bo na czerwiec to jest szal, ja to wiem bo zamawialam wesele w Domu weselnym Malgorzata pod Pruszkowem i to 1.5 roku wczesniej a i wtedy byly juz tylko 2 terminy do wyboru, serio!
ale czasem ludzie rezygnuja i wtedy jest wolnu jakis termin, no masz troche czasu, tylko te lepsze lokale maja pozajmowane, jezeli znajdziesz llokal gdzie maja duzo wolnych terminow to znaczy ze cos jednak nie tak z tym lokalem, nie cieszy sie dobra opinia i lepiej sprawdz to dokladnie i popytaj na forum.
Trzymam kciuki i pozdrawiam!

 To prawda co pisze Nika bo na ... (0)   (07.03.2006 / 15:33)  gosia

     dodaj komentarz

To prawda co pisze Nika bo na czerwiec to jest szal, ja to wiem bo zamawialam wesele w Domu weselnym Malgorzata pod Pruszkowem i to 1.5 roku wczesniej a i wtedy byly juz tylko 2 terminy do wyboru, serio!
ale czasem ludzie rezygnuja i wtedy jest wolnu jakis termin, no masz troche czasu, tylko te lepsze lokale maja pozajmowane, jezeli znajdziesz llokal gdzie maja duzo wolnych terminow to znaczy ze cos jednak nie tak z tym lokalem, nie cieszy sie dobra opinia i lepiej sprawdz to dokladnie i popytaj na forum.
Trzymam kciuki i pozdrawiam!

 Re: wolna sala 17 czerwiec 2006 pomocy (0)   (08.03.2006 / 12:05)  OLA

     dodaj komentarz

Pozdrawiam wszystkich szukajacych ja szukam sali na wrzesnia tego roku i mam problem nie ma wolnego terminu ja poltora roku temu jeszcze nie myslalam o slubie
 Re: wolna sala 17 czerwiec 2006 pomocy (0)   (14.03.2006 / 13:28)  Marysia

     dodaj komentarz

Mlodzi nie sluchajcie jak wam sie podoba jakas sala i szef jest ok po podpisujcie umowy czasu duzo ale sobot w lato malo ja tak przegapilam swoja sobote myslalam i inna para skozystala
 Re: wolna sala 17 czerwiec 2006 pomocy (0)   (24.04.2006 / 11:31)  Iwona

     dodaj komentarz

mam wolny termin na wynajęcie sali 24 czerwca 2006 roku, tel. kontaktowy 501 083 387, pozdrawiam Iwona
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale101010101


Powrót Sale101010101Forum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie