Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Gregory, Kobyłka

__________________________________________________________________________________________


Niewiele opinii słyszałam o Hoelu Gregory w Kobyłce, a salę widziałam i podoba mi się... Czy warto robić tam wesele?Co słyszeliście o obsłudze, jedzeniu itp?Dzięki za opinie

________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Gregory, Kobyłka (1)   (10.03.2006 / 10:20)  łukasz

     dodaj komentarz

WITAM SALA BARDZO LADNA ALE NA STOłACH JAK PRZYJECHALISMY PRZED WESELEM TO BARDZO MALO NA STOLACH
 NIE POLECAM. Szefowa jest niep...   (26.04.2012 / 8:13)  falkoszczako1
      dodaj komentarz
NIE POLECAM. Szefowa jest niepoważna, w ostatniej chwili poinformowała nas, że nasza impreza się nie odbędzie, zaczęła wymyślać różne historie. Okazało się, że po prostu trafiło się jej większe wasale na którym wiadomo lepiej zarobi więc spuściła nas w kiblu i oddała zaliczkę łaskawie.
 Re: Gregory, Kobyłka (0)   (28.03.2006 / 23:25)  anka

     dodaj komentarz

ja osobiście polecam tą sale. Bawiłam się tam na sylwestra i sama organizuje w tym roku tm wesele. W mojej ocenie wszystko naprawdę jest ok. Jestem osobą wymagającą i dużo rzeczy chcęzrobić tak jak sobie wydumałam - i z tym też nie ma problemu. We wszystkich kwestiach dogaduje się bez problemu. jeśli chodzi o jedzenie to w mojej ocenie jest naprawdę smaczne - przy najmniej tak było na sylwestrze. Ja polecam!
 Ja mam tam wesele w tym roku, ... (0)   (31.03.2006 / 11:59)  Aga

     dodaj komentarz

Ja mam tam wesele w tym roku, ale babki policzyly b.drogo i ogólnie były niemiłe. Jedyny plus dla nas, to że kościół jest blisko!
Wogóle wesele na 130osób, a babki stękały, że to mało!!! Gdyby nie zaliczka to bysmy sie chyba wycofali.

--> Łukasz, napisz jak ogólnie potem było z jedzeniem? Mam nadzieje, ze nie było mało!?

 Ja mam tam wesele w tym roku, ... (1)   (31.03.2006 / 12:00)  Aga

     dodaj komentarz

Ja mam tam wesele w tym roku, ale babki policzyly b.drogo i ogólnie były niemiłe. Jedyny plus dla nas, to że kościół jest blisko!
Wogóle wesele na 130osób, a babki stękały, że to mało!!! Gdyby nie zaliczka to bysmy sie chyba wycofali.

--> Łukasz, napisz jak ogólnie potem było z jedzeniem? Mam nadzieje, ze nie było mało!?

 Re: Ja mam tam wesele w tym roku, ...   (01.04.2006 / 8:44)  ann
      dodaj komentarz
ja tez robie tam wesele. z opinii znajomej slyszalam ze ok, z jedzeniem tez ponoc bylo ok.n własnie łukasz-mało było jedzenia na weselu
jesli moza spytac, to ile policzyli za wesele i czyms was zaskoczyli w tej cenie, skoro cena jest juz w umowie?no i moze rada-na co zwrocic uage jesli wlasnie tam sie organizuje wesele. dzieki za pomoc.pa
 Re: Gregory, Kobyłka (3)   (02.04.2006 / 13:36)  damajandi

     dodaj komentarz

rzeczywiście w Gregorym jest kiepsko z jedzeniem?? wicie cos o tym?pozdrawiam
 Re: Re: Gregory, Kobyłka   (23.06.2006 / 15:58)  Ania
      dodaj komentarz
Witam wszystkich, ja organizowałam swoje wesele w Hotelu Gregory trzy tygodnie temu. Muszę przyznać, że wszyscy (tzn. ja i mój mąż, rodzice i goście) byli bardzo zadowoleni. Wesele dość duże - na ok. 170 osób. Jeśli chodzi o jedzenie - bardzo dobre (ocenił je również mój brat, doświadczony w branży gastronomicznej), ilość - absolutnie wystarczająca, wygląd i sposób przygotowania - również bardzo dobry; napoje - ilość wystarczająca (nawet dość dużo pozostało), obsługa - bez zarzutu, bardzo miła. Ogólny wygląd stołów - imponujący. Organizowaliśmy tam także poprawiny (których właściciele chyba niezbyt lubią, bo dla nich oznacza to pracę przez dwa dni non-stop), ale oczywiście przystali na naszą prośbę (naturalnie za dopłatą, bo koszt poprawin nie jest wliczony w cenę wesela). Myślę, że jedyna uwaga, o której powinniście pamiętać organizując tam wesele, to akustyka sali. Dokładniej mówiąc, jest tam dość głośno i wskutek tego kilku naszych starszych gości mówiło, że dla nich jest o drobinę zbyt głośno. Pozostałym to raczej nie przeszkadzało. Ceny (porównując z innymi ofertami) uważam w porządku. Ogólnie rzecz ujmując - polecamy.
 Re: Re: Gregory, Kobyłka   (23.06.2006 / 15:59)  Ania
      dodaj komentarz
Witam wszystkich, ja organizowałam swoje wesele w Hotelu Gregory trzy tygodnie temu. Muszę przyznać, że wszyscy (tzn. ja i mój mąż, rodzice i goście) byli bardzo zadowoleni. Wesele dość duże - na ok. 170 osób. Jeśli chodzi o jedzenie - bardzo dobre (ocenił je również mój brat, doświadczony w branży gastronomicznej), ilość - absolutnie wystarczająca, wygląd i sposób przygotowania - również bardzo dobry; napoje - ilość wystarczająca (nawet dość dużo pozostało), obsługa - bez zarzutu, bardzo miła. Ogólny wygląd stołów - imponujący. Organizowaliśmy tam także poprawiny (których właściciele chyba niezbyt lubią, bo dla nich oznacza to pracę przez dwa dni non-stop), ale oczywiście przystali na naszą prośbę (naturalnie za dopłatą, bo koszt poprawin nie jest wliczony w cenę wesela). Myślę, że jedyna uwaga, o której powinniście pamiętać organizując tam wesele, to akustyka sali. Dokładniej mówiąc, jest tam dość głośno i wskutek tego kilku naszych starszych gości mówiło, że dla nich jest o drobinę zbyt głośno. Pozostałym to raczej nie przeszkadzało. Ceny (porównując z innymi ofertami) uważam w porządku. Ogólnie rzecz ujmując - polecamy.
 Gregory, Kobyłka   (29.06.2006 / 19:57)  ann
      dodaj komentarz
dzięki za wiadomości.
jest to kolejna pozytywna opinia, jaką słyszlam o tym miejscu. cieszę się:)
 Re: Gregory, Kobyłka   (28.07.2006 / 23:18)  Asia
      dodaj komentarz
ja tam wyprawiam wesele we wzresniu. powiem szczerze ze jak tam ostatnio byłam zaraz przed przyjazdem gosci weselnych, bardzo niemiło zaskoczyła mnie ilosc jedzenia na stołach.....sałatek tyle co kot napłakał, plastrow lososia było na polmisku bardzo mało, a do tego były śmiesznie cienki, dostakowo na duzym polmisku było raptem 3 schabiki w galarecie (zaznaczam ze to było niej wiecej na 5-6 osob, bo co tyle mniej wiecej powtarzały sie połmiski). Ogolnie jedzenia było mało. Owszem ładnie było ono przybrane, ale nic poza tym. W kocu jedzenie powinno sie jesc, a nie je podziwiać :)) Oczywiscie nie omieszkałam sie wyopytac obsługi czy to nie za mało tego jedzenia, ale oni grzecznie odpowiedzieli, ze wszystko jest do dogadania....co oznaczało chyba wiecej kasy, wiecej jedzenia. A nie chciałabym, zeby moi goscie głodni z wesela wycvhodzili. No coz pozostaje mi tylko porozmawiac z kierowniczka, czy ona przypadkiem troszke nie przesadza, bo w sumie cena jest przystepna, ale to nie oznacza, ze goscie maja sie na jedzenie patrzec i bac sie cokolwiek zjesc, bo jedzenia jest mało i jak jeden zje, to drugi moze tylko sie oblizac smakiem. I ta własnie ilosc jedzenia jest jedyna sprawa, ktora mnie w tym hotelu przeraza, bo tak to juz chyba na chwile obecna nie ma sie do czego przyczepic :)
 Re: Re: Gregory, Kobyłka   (10.08.2006 / 10:11)  Ania
      dodaj komentarz
Tak jak wspomniałam w moim wpisie z 23.06, jeśli chodzi o jedzenie - było go bardzo, bardzo dużo (naprawdę nie przesadzam, potwierdzili to moi goście, nawet ci, którzy na weselach bywają w celach konsumpcyjnych ;-) i absolutnie nikt nie był po weselu głodny. Sporo jedzenia zabralismy jeszcze po poprawinach do domu. Apropos układania wędlin, pieczystego i ryb na półmiskach - polecam wybrać się do Domu Polskiego (między Zielonką i Ossowem), tam to dopiero kładą - dosłownie trzy plastry na półmisku; albo do Restauracji u Pietrzaków w Zielonce - osiem schabiczków po Warszawsku na półmisku i bez dokładania.
 Re: Gregory, Kobyłka   (04.09.2006 / 9:33)  autor: j.sobecka@uw.edu.pl
      dodaj komentarz
No wiec jestem świezo po weselu w Hotelu Gregory (miałam tam wesele 2.09.06) i powiem jedno....było super. Naprawde nie mam sie do czego przyczepić nawet jak bym bardzo chciała. Wystroj sali super, jedzenie super, obsługa caly czas cos donosiła, pilnowała zeby nic nie brakowało...jednym słowem super :) Pani Teresa cały czas pilnowała zeby wszystko było jak sie należy. Powiem jedno jezeli miałabym jeszcze raz wyprawiac gdziekolwiek wesele to nawet bez zastanowienia wybrałabym Hotel Gregory, bo naprawde nie było sie do czago przyczepic. Wesele było na ponad 120 osob i od zadnej z tych osob nie usłyszałam choc by nawet jednego słowa krytyki, a za to słyszałam ze wszyscy dobrze sie bawili. Kazdy wyszedł z wesela najedzony i wybawioany. w razie jakis pytan prosze pisac :))
 Re: Gregory, Kobyłka (1)   (06.04.2007 / 19:08)  ewelina

     dodaj komentarz

W zeszłym roku też miałam tam swoje wesele i dla mnie było wszystko w najlepszym porządku, obsługa bardzo dobra, jedzenia w bród, bawiłam się tam już na dwóch sylwestrach i na trzech weselach razem z moim. W tym roku też będę tam gościem na weselu i za rok też się zapowiada następne w tej sali wśród znajomych. Dla mnie sala już sobie renomę wyrobiła, wszystko na Bardzo bardzo wysokim poziomie.
Pozdrawiam


 Re: Re: Gregory, Kobyłka   (06.09.2008 / 2:15)  renata1
      dodaj komentarz
Witam, z całą opowiedzialnością muszę stwierdzić że przyjęcie weselne jakie zorganizowała nam PANI TERESA było na bardzo wysokim poziomie.Zarówmo od strony organizacyjnej, jak i kulinarnej nie mamy żadnego zarzutu.Wszystko było bardzo smaczne,efektownie podane i w dużych ilościach. Naprawde polecamy.Mamy już pewne doświadczenia z mężem,bo nie były to nasze pierwsze wesela :) i tym bardziej jesteśmy mile zaskoczeni,że wszystko przebiegł bez zarzutu.Było to 6.01.2006r. Renata i Jerzy
 Gregory, Kobyłka (2)   (07.08.2011 / 13:55)  stonka84

     dodaj komentarz

Zastanawiam sie nad weselem w Hotelu Gregory. Czy ktoś kto miał tam wesele mógłby napisać mi swoje spostrzeżenia? Czy rzeczywiście jedzenia jest tak mało na stołach??
 Re: Gregory, Kobyłka   (15.08.2011 / 21:29)  grzes
      dodaj komentarz
Na weselu w tym hotelu byłem 2 razy, moje wrażenia nie są najlepsze. Największym mankamentem tego miejsca jest jedzenie, które niewątpliwie jest nieświeże, zaraz po wejściu na salę zobaczyliśmy sałatki udekorowane żywo żółtym majonezem, nie wspominając o wrażeniach jakie mieliśmy gdy jeden z gości próbował ją nałożyć. Nieco później córka chciała nałożyć sobie łososia w galarecie, który na pierwszy rzut oka wyglądał lepiej, niestety gdy "ruszono" galaretę zapach znięchęcił do podejmowania kolejnych prób. Obsługa jest bardzo niesympatyczna (kelnerzy stoją przed 5 na sali pukając się tacami w noge oczekując na rychłe opuszczenie sali przez gości), barszcz z krokietami został podany jako 2 osobne dania, zanim przyniesiono krokiety, barszcz został już zabrany.
 My organizowaliśmy w Gregorym ...   (22.08.2011 / 17:58)  rudagosia86
      dodaj komentarz
My organizowaliśmy w Gregorym wesele 9.07.2011. Jak wszystko miało to swoje plusy i minusy. Na samym początku muszę z przykrością stwierdzić że Pani Menager podchodziła do nas z duzym dystansem a wręcz chłodem. Menu mielismy można by powiedzieć z góry narzucone (aczkolwiek chyba nie było najgorsze). Dzień przed weselem przyjechaliśmy na sale z alkoholem i na rozłożenie winietek na stołach i tu duże zdziwienie, ponieważ pomimo moich próśb stoły były wciśnięte miedzy filary i sami ostatecznie musieliśmy je ustawiać żeby było tak jak chcieliśmy. Na stołach leżały już białe obrusy w których zdarzały się powypalane dziury (za taką cene nie powinno mieć to miejsca) a jak zwróciła na to uwagę Pani z obsługi stwierdziła że i tak zakryją to talerzami! Na jedzenie podczas wesela nie mogę narzekać (sama praktycznie nic nie spróbowałam) i z tego co wiem to gościom bardzo smakowało. Co do ilości to wydaje mi się że była wystarczająca ponieważ bardzo duzo zostało nam jeszcze na poprawiny. No i właśnie jeśli chcecie zabrać resztki do domu musicie koniecznie uzbroić sie w pojemniki na żywność ponieważ nie ma tego w cenie. Trzeba tez zwrócic uwagę obsłudze żeby nie sprzątała jedzenia ANI PICIA ze stołu ponieważ chcecie to spakować. Są na tyle szybcy, że chcieli od razu wszystko pozabierać. Co do obsługi to jest chyba najsłabszym punktem całej tej sali. Niektórzy kelnerzy byli bardzo nie mili, jeden miał straszny problem z moim 6 letnim chrześniakiem żeby podać mu rosół. Pokój dla młodych jest gratis a goście mogą wynająć pokoje za 140zł/pokój . I nie wierzcie jeśli ktoś powie że śniadanie nastepnego dnia jest w cenie. Na śniadanie ewentualnie mogą podać to co zostawicie po weselu. Za dekoracje która i tak wisi na co dzień na sali trzeba dopłacić 1000zł zreszta tak jak za pokrowce na krzesła 8zł/szt . Dekoracja musze przyznać ładnie wygląda i akurat pasowała do naszej kolorystyki, ale pokrowce zamówiła przez internet i inna firma dostarczyła je za 4zł/szt. BARDZO ŁADNE KOMPOZYCJE ZE ŚWIEŻYCH KWIATÓW. Nie ustalając kolorystyki sama się zdziwiłam ich wyglądem. Tak naprawdę wesele mieliśmy bardzo bardzo bardzo udane ale była to przede wszystkim zasługa naszych wspaniałych gości i zespołu. Jak macie jakiś pytania to chętnie służę pomocą.
 Re: My organizowaliśmy w Gregorym ...   (27.08.2011 / 14:27)  stonka84
      dodaj komentarz
Dzięki wielkie za tak szczegołowe informacje. W razie pytań pozwolę sobie jeszcze napisać... Jeszcze raz dzięki!
 Byliśmy w sierpniu na weselu ,... (0)   (27.08.2011 / 19:45)  padadeszcz5

     dodaj komentarz

Byliśmy w sierpniu na weselu , sala owszem ładna .Jeśli chodzi o jedzenie MASAKRA śmierdzące kotlety , chyba z poprzednich imprez śledzie prawie zielone, na stołach tyle co kot napłakał. Obsługa taka sobie nadęci znudzeni jakby za karę tak byli !!!Drink bar ..... o ludzie ... pan "barman" nakładał lód do drinków gołą ręką , zamiast mięty bazylia !!! A wiejski stół hmmm.,. chyba z promocji z Tesco te wyroby niby swojskie!!!Gdyby nie zespół , który był rewelacyjny to chyba byśmy wyszli po godzinie .Więc jeśli bedziecie planować tam swóje wesele zwracajcie uwagę na każdy szczegół i na to co jest podawane !!! Jak dla mnie sanepid się kłania!!!
Rozczarowana!!

 My organizowaliśmy wesele w Ho... (1)   (21.09.2011 / 22:27)  ap

     dodaj komentarz

My organizowaliśmy wesele w Hotelu Gregory i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani
Teresa - manager, służyła nam pomocą w każdej kwestii. Począwszy od doboru
potraw po dekoracje sali, niczego nam nie narzucając. Jedzenia było mnóstwo,
ponadto było smaczne i elegancko udekorowane. Tort i stół wiejski zachwyciły
gości. Obsługa kelnerska na bardzo dobrym poziomie. Z czystym sumieniem
polecamy organizację imprez w tym miejscu. Ania i Piotrek

 Ja też miałam wesele w Gregory...   (03.10.2011 / 20:34)  mariola01
      dodaj komentarz
Ja też miałam wesele w Gregorym w czerwcu tego roku. Z całą pewnością mogę
polecić to miejsce na zorganizowanie swojego wesela. Nie wiem skąd takie
negatywne opinie, ja i moi goście (a było ponad 200 osób) byli zachwyceni. Co
do jedzenia to przede wszystkim było go bardzo dużo (zabraliśmy ze sobą na
drugi dzień), smakowało nam i na pewno było świeże poza tym ładnie podane.
Na obsługę też nie mogłam narzekać, kelnerzy byli uprzejmi i widać że nie od
wczoraj wykonują swój fach. Co do Pani Dyrektor to przemiła i bardzo pomocna
osoba, umie doradzić co może się najlepiej sprawdzić na takiej specyficznej
imprezie jaką jest wesele, zna się na rzeczy. Niebawem będę bawić się po raz
kolejny w Gregorym na weselu mojej siostry i wiem że będzie dobrze ;)
 Re: Ja też miałam wesele w Gregory...   (20.10.2011 / 13:39)  rudagosia86
      dodaj komentarz
Najwyraźniej obsługa miała jakiś gorszy dzień podczas naszego wesela. Oczywiście opinia nie dotyczy wszystkich kelnerów... Chociaż jak dla mnie opinia o sanepidzie jest grubo przesadzona bo na czystość na sali i ogólnie w pokojach nie mogę narzekać. Jedzenia tak jak pisałam wcześniej było na tyle dużo że wystarczyło spokojnie na poprawiny a i tak jeszcze zostało... z reszta tak samo jak tort.
 Nasze wesele odbyło się 30 sie... (0)   (30.09.2014 / 19:29)  kasia87

     dodaj komentarz

Nasze wesele odbyło się 30 sierpnia. Obsługa tak samo fantastyczna jak i jedzenie. Organizacja doskonała, wszystko dopięte na ostatni guzik, Szczerze polecam, a Pani Małgosia - właścicielka wspaniała kobieta :)
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie