Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Olivia Ryki

__________________________________________________________________________________________

Prosze o opinie na temat wesel organizowanych w restauracji Olivia pod Rykami? Jakie jest jedzonko i obsluga?
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Olivia Ryki   (11.03.2006 / 15:03)  Mada

     dodaj komentarz

Byłam na jednym z pierwszych wesel organizowanych w Oliwii. Było super. Oczywiście wiele zależy np. od muzyki jaką sobie załatwicie, ale organizacja samego wesela bez zarzutu. Wesele było b. duże -w tamtych stronach to normalka:-)- ale wszystko naprawdę bardzo fajnie wypadło.Zaznaczam,że ja nie mieszkam w tamtych okolicach więc mogłam ocenic "z zewnątrz".
 Re: Olivia Ryki   (11.03.2006 / 15:05)  Mada

     dodaj komentarz

Aha, zapomniałam- jedzenie pyszne. Naprawdę wszyscy miło wspominają:)Pa.
 Re: Olivia Ryki   (07.04.2006 / 19:48)  Grzsio

     dodaj komentarz

Ja także jestem bardzo zadowolony z tego lokalu jedzenia full i bardzo swojsko jak na wygląd restauracji. Pozdrawiam i bardzo polecam ten lokal.
 Re: Olivia Ryki   (18.04.2006 / 15:02)  GABRYSIA

     dodaj komentarz

Byłam tam już 2 razy, oba wesela były SUPER!!! Jedzonko przepyszne, a obsługa bardzo miła. Jestem z Warszawy - 100 km od Ryk i sama też mam zamiar tam zrobić przyjęcie, bo bardzo mi sie podoba lokal no i jest o połowę (albo i więcej) taniej niż w Wawie, a cała reszta na takim samym -wysokim poziomie. Bardziej mi sie opłaci zapewnić przejazd gościom, niż zrobić wesele w Warszawie. A z noclegiem nie ma problemu bo mają tam niezły hotelik :) polecam
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie