Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Zespoďż˝y

  Super zespół Jezioranie

__________________________________________________________________________________________

jeżeli ktoś jeszcze nie zna tego zespołu, albo już choć trochę o nich słyszał to wie, że jest to najlepszy zespół na wesela. Grają co tylko sobie zażyczymy, bawią super, a przede wszystkim mają bardzo mało przerw i krótkie. Ostatnio bawiłam się na weselu z ich udziałem i stwierdzam jednoznacznie, że są najlepsi. Jeżeli jest ktoś zainteresowany współpracą to mam do nich telefon 0602-236-641 (numer do jednego z nich). Skrzypek jest najlepszy, a jak zagrał w kościele! ... poprostu są super. POLECAM!
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Suuuuuuuuuper zespół Jezioranie (1)   (05.02.2006 / 1:14)  Anka

     dodaj komentarz

dzieki za miłe słowa... jeszcze raz wszystkiego dobrego w drodzę do profesjonalizmu...

Anna Mikołajczyk anka@netprojekt.kei.pl

 Re: Re: Suuuuuuuuuper zespół Jezioranie   (23.05.2007 / 9:13)  krzysiek12
      dodaj komentarz
Aniu Mikołajczyk zajmij się komentarzami na temat swojego niudolnego zespołu i przestań wkońcu mącić. Przecież podajesz, że jesteś profesjonalistką a profesjonaliści to ci co nic nie mówią. "Milczenie jest złotem". Jak ktoś nie ma roboty to zaczyna zajmować się głupotami!!!
Pozdrawiam Krzysio
 Re: Super zespół Jezioranie (4)   (21.02.2006 / 16:17)  Super zespół? Mam inne zdanie na ten temat...

     dodaj komentarz

człowieku... zupełnie się z Tobą nie zgadzam...ten zespół to błąd w sztuce, jak mozna polecać ludzi, którzy swoja twórczość opierają na kilku parapetach /klawiaturach/ ... to zwyczajnie niepoważne traktowanie klienta...
Zdaje sobie sprawe z tego, że obecnie większość zespołów podpiera sie gotowymi plikami zapisanym na dysku twardym w formacie midi itp nie bądźmy głupi, technika idzie do przodu...w chwili obecnej nawet głuch może grać na weselach... dlatego powinno się stawiać na brzmienie! Wynajmujecie kapele rockowe, które nie maja klawiatury i bawcie sie dobrze...
zespół z klawiszem = zespół z dyskietką /lub twardym dyskiem/
NIE POLECAM ZESPOŁU JEZIORANIE... jedyna atrakcyjność i pozytyw to "niska cena" ale powiem Wam ludziska, że ja osobiscie gdybym miał ponownie wynajmowac zespół na swoje wesele, zatrudniłbym kogos kto sie ceni... może nawet "Kukla band"
Pozdrawiam i zalecam dokładne przemyslenie decyzji o zaangazowaniu zespołu..Jezioranie.
Alek

 człowieku jesteś niepoważny i ...   (27.02.2006 / 17:53)  Kamil
      dodaj komentarz
człowieku jesteś niepoważny i napewno jesteś z konkurencyjnej kapeli, boli cię ich profesjonalizm i mam to w d.... Uważam ich za najlepszą kapelę.
 Jestem poważny...wcale się nie smieję.;-)   (07.03.2006 / 12:58)  Alek
      dodaj komentarz
Masz prawo tak uważać...nikt Ci nie broni... to wolny kraj i forum... pytaja to mówie co myślę... podobnie jak Ty... i wcale nie mam w d...ie tego co o nich myslisz:)
Życze wszystkiego naj naj i Tobie i kapeli "Jezioranie"
Trzeba sie uczyc całe zycie... a słowo "profesionalizm" zobowiazuje... tak myslę
Alek
 Re: Re: Super zespół Jezioranie   (02.05.2006 / 13:36)  Krzysiek nie z konkurencji
      dodaj komentarz
jak wiadomo nie od dziś kapela "Jezioranie" jest bardzo znaną kapelą. Nie każdemu może pasować, że obstawili się tzw. parapetami, ale lepiej obstawić się potrzebnym sprzętem, niż zapodawać utwory z gotowca, czyli mini dysku lub dyskietek, i brać za to dużą kasę. Są to muzycy, którzy znają się na swojej robocie i twierdzę to z całą stanowczością. Miałem okazję słuchać ich nie jedno krotnie. Ostatnio nawet słyszałem ich w składzie dwóch wokalistek. Robi to wrażenie. Każdy utwór zaśpiewany ze smakiem, poprostu chce się tego słuchać. Nie twierdzę, że inne zespoły są dużo gorsze, ale to jak gra zespół "Jezioranie" nie poddaję pod żadną wątpliwość.
 Re: Re: Super zespół Jezioranie   (02.05.2006 / 13:39)  bond
      dodaj komentarz
jak widać konkurencja nie śpi. Brawo bardzo wygadany jesteś, tylko jaki masz w tym cel?
 riposta do Alka   (02.05.2006 / 13:42)  Arek
      dodaj komentarz
zastanów się co piszesz i sprawdż co o tobie piszą to nie miało za grosz dobrego smaku mała nieudolna konkurencjo
 Czytałem Wasze komentarze sprz... (0)   (07.06.2008 / 23:19)  bares

     dodaj komentarz

Czytałem Wasze komentarze sprzed dwóch lat, na temat zespołu Jezioranie.
Tak się złożyło, że tydzień temu byłem na weselu, na którym grał ten zespół.
Jestem już w takim wieku, że za 10 lat pewnie zaczną się wesela moich wnuków, więc byłem już na wielu tego typu uroczystościach i mam porównanie. Zresztą sam kiedyś muzykowałem na gitarze w takim zespole i grałem na kilkudziesięciu weselach.
Tym razem na weselu byłem trzeźwiutki, bo rano miałem prowadzić samochód.
Moim zdaniem zespół Jezioranie był najlepszym zespołem ze wszystkich, przy których sie bawiłem.
Zgadzam sie, że część "roboty" za muzyków "wykonują" syntezatory, ale to, co wykonali ludzie, to pełen profesjonalizm.
Na jednym z syntezatorów grał świetny skrzypek, a na drugim akordeonista.
Obaj udowodnili, że doskonale sobie radzą bez syntezatora.
Perkusista też miał pełne ręce roboty i wykonywał ją na medal.
Wszyscy trzej mają dobre i zgrane ze sobą głosy.
Z zespołem śpiewają dwie piękne dziewczyny, których miło posłuchać i miło na nie popatrzeć.
Jezioranie mieli super przygotowane przeboje polskie, angielskie, francuskie, włoskie i rosyjskie.
Zwykle ciężko mi tańczyć i śpiewać "na trzeźwo", ale tym razem bawiłem się do białego rana.
Jeśli kiedyś usłyszymy z żoną, że ten zespół będzie grał na jakiejś zabawie, to jedziemy w"w ciemno".

Pozdrawiam Wszystkich.

Forum ślubne: porady opienie komentarze - Zespoďż˝y


Powrót Zespoďż˝yForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie