Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  MAŁGORZATA - STRZENIÓWKA - NADARZYN?

__________________________________________________________________________________________

ma przytulne wnętrze. Jestem ciekawa, czy ktos miał może własne, albo był tam na weselu i moze mi cos powiedzieć na jej temat?
Bedę wdzięczna za jakiekolwiek opinie.


________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 MALGORZATA -DOM WESELNY W NADARZYNIE (0)   (05.02.2006 / 17:52)  Ania

     dodaj komentarz

Ja bylam tam dwa razy na weselu u jako gosc, sala jest nie tylko piekna ale cala oprawa swietna, jedzenia bylo mnostwo, ladnie ustrojone i bardzo dobre.Robia piekne stoly wiejskie i rzeczywiscie jadlo jest robione przez tamtejsza kucharke czyli nie kupowane w sklepie.Wszystko takie dopracowane tam jest.Moje kolezanki i goscie byli bardzo zadowoleni i polecaja ten dom weselny innym swoim znajomym, ale wiem ze tam jest duzo chetnych i ciezko z terminami chyba.pozdrawiam!!
 Re: MAŁGORZATA - STRZENIÓWKA - NADARZYN? (1)   (05.02.2006 / 18:16)  MARZENA

     dodaj komentarz

BY MIELISMY TAM WLASNE WESELE W ZESZLE WAKACJE.EXRA LOKAL!
GOSCIE BYLI ZACHWYCENI A MY POD WIELKIM WRAZENIEM.GOSPODARZE DOMU SA BARDZO ZYCZLIWI I NAPRAWDE BARDZO SIE STARAJA DOGADZAC.DODATKOWYM ATUTEM JEST TO ZE MAJA TAM KILKA POKOI DO WYNAJECIA CO NAM SIE BARDZO PRZYDALO DLA BABCI I RODZINY Z DALEKA.
JEST TAM PIEKNY TEREN, SUPER MAJA NA ZEWNATRZ-JEST WYSTAWIANY LETNI OGRODEK DO POSIEDZÉNIA, DUZY PARKING I PIEKNIE OGORDZONY TEREN, WOGOLE TAM SA SAME PLUSY,.JEDZONKO PYSZNE I DUZO!MY MIELISMY STOL WIEJSKI DODATKOWO ORAZ STOL SLODKO OWOCOWY-PYCHOTA!
MAJA STRONE W NECIE WWW.DOMWESELNYMALGORZATA.PL
MY POLECAMY TA SALE KAZDEMU, A W TYM ROKU SPEDZILISMY TAM WPROST ODLOTOWEGO SYLWESTRA NAPRAWDE BYLO SZALOWO A JAKA EXTRA ORKIESTRA TAM GRALA!!

witam, zastanawiamy się nad tą salą albo tą obok korona. na ile osób jest Małgorzata? tak na spokojnie bez upychania? a czy słyszeliście coś o tej Koronie? dziękuję pozdrawiam
 Re: MAŁGORZATA - STRZENIÓWKA - NADARZYN? (3)   (08.02.2006 / 16:39)  monia

     dodaj komentarz

bylam w czoraj tam wrazenia dobre co mnie zdziwilo ze rok przed weselem zadaja 4000 zl zaliczki a i wlascicielka bedzie dopiero w kwietniu
 Re: Re: MAŁGORZATA - STRZENIÓWKA - NADARZYN?   (09.02.2006 / 19:53)  Marta
      dodaj komentarz
Mam pytanko a jak wygląda to cenowo w tym roku?
 biora 170zl/os ja juz mam tam ...   (19.02.2006 / 22:37)  monia
      dodaj komentarz
biora 170zl/os ja juz mam tam termin i jestem bardzo zadowolona
 Re: Re: MAŁGORZATA - STRZENIÓWKA - NADARZYN?   (20.02.2006 / 9:51)  Marta
      dodaj komentarz
Jeżeli Chcecie zrobić wesele w Małgorzacie w miesiącach: CZERWIEC, SIERPIEŃ, WRZESIEŃ to musicie mieć min 150 osób.
 Re: MAŁGORZATA - STRZENIÓWKA - NADARZYN? (2)   (20.02.2006 / 10:07)  marta

     dodaj komentarz

Jeżeli Chcecie zrobić wesele w Małgorzacie w miesiącach: CZERWIEC, SIERPIEŃ, WRZESIEŃ to musicie mieć min 150 osób.
 170 zl to jest na przyszly rok...   (07.03.2006 / 15:20)  jola
      dodaj komentarz
170 zl to jest na przyszly rok 2007 a w tym biora po 160. ja dzwonilam dzisiaj ale maja wolny tylko 13 Maj, dla mnie to za wczesnie by przygotowac sie.ale salka piekna i podobno tam jakies zmianki dekoracyjne maja powstac nowe i beda ladne pokrowce na siedzenia dodatkowo.tak mysle ze moze poczekam do nastepnego roku wczesna wiosna i tam zrobie wesele,strasznie tam fajnie
 170 zl to jest na przyszly rok...   (07.03.2006 / 15:22)  jola
      dodaj komentarz
170 zl to jest na przyszly rok 2007 a w tym biora po 160. ja dzwonilam dzisiaj ale maja wolny tylko 13 Maj, dla mnie to za wczesnie by przygotowac sie.ale salka piekna i podobno tam jakies zmianki dekoracyjne maja powstac nowe i beda ladne pokrowce na siedzenia dodatkowo.tak mysle ze moze poczekam do nastepnego roku wczesna wiosna i tam zrobie wesele,strasznie tam fajnie
 Re: MAŁGORZATA - STRZENIÓWKA - NADARZYN? (0)   (12.01.2009 / 13:14)  beatazarzycka

     dodaj komentarz

Nie polecam balu sylwestrowego w sali Małgorzata. Na balu byłam w 2008/2009 rok. Kwota 600zł w porównaniu z jakością i sewowanymi daniami była bardzo wysoka.
Uważam,że gospodarze powinni bardziej sie postarać a nie tylko liczyć na zyski.

Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie