Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  AKANT - Sala weselna?

__________________________________________________________________________________________

Akant przy Wale Miedzyszyńskim ma ładny wystrój, menu brzmi smacznie i cena nie jest wysoka- 140 zł /od osoby. Jestem ciekawa, czy ktos miał może własne, albo był tam na weselu i moze mi cos powiedzieć na jej temat? ( Czy jedzenia nie brakuje w czasie wesela?)
Bedę wdzięczna za jakiekolwiek opinie.

________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: AKANT - Sala weselna? (2)   (30.01.2006 / 23:58)  marco

     dodaj komentarz

przeczytaj sobie ponizej co kiedys pisali o akant - pozdrowienia
 Re: Re: AKANT - Sala weselna?   (02.02.2006 / 16:09)  AB
      dodaj komentarz
Sama sala OK, ale już na zewnątrz nie jest OK, a goście (zwłaszcza latem) lubią sobie wyjść na powietrze.
 Re: Re: komentarz do przeczytaj co wcześniej   (02.05.2006 / 13:49)  Ania
      dodaj komentarz
jak byś nie wiedział/a to są nowi właściciele tej sali !
 Re: AKANT - Sala weselna? (0)   (03.02.2006 / 13:29)  Ania

     dodaj komentarz

jedzenie jest bardzo ok, jest go wystarczająco dużo i bardzo smaczne, obsługa przesympatyczna i na każde wezwanie, byłam tam na dwóch weselach i ubawiłam się. Sala bardzo mi się podobała, i najważniejsze - nie śmierdzi kuchnią na sali!
 Re: AKANT - Sala weselna? (0)   (10.02.2006 / 17:34)  monika

     dodaj komentarz

cena może odpowiednia ale już nieaktualna, byłam tam obejrześ lokal i powiedzieli, że 150 zł
 Tak, na tej mniejszej i ładnie... (2)   (11.02.2006 / 3:23)  Justyna

     dodaj komentarz

Tak, na tej mniejszej i ładniejszej sali chcą 150,00, ale na tej większej nadal jest 140,00 , słyszałam wiele dobrego na temat tych sal. Chyba się zdecyduje jest jeszcze dużo wolnych terminów na 2007.
 Re: Tak, na tej mniejszej i ładnie...   (17.02.2006 / 23:30)  Agnieszka
      dodaj komentarz
Ja miałam wesele w akancie II, jestem bardzo zadowolona. Właściciel i obsluga bardzo miła, sala wszystkim się bardzo podobała www.akant2.jon.pl , a jedzenie jak to jedzenie na weselach zabraliśmy mase do domu. Kapela niestety dawała trochę ciała, za duże przerwy ect. Ale i tak wszyscy wyszli zachwyceni. Polecam. W sierpniu idę na wesele kolezanki też tam to dam znać co się pozmieniało.
 Re: zarezerwowałam tę salę na 2007 rok   (03.07.2006 / 10:45)  roxana
      dodaj komentarz
zarezerwowałam tę salę na 2007 rok zgadzam się,że z zewnątrz jest nie zbyt ładna,ale za to w środku jak dla mnie jest skromna,ale z klasą.właśnie takiej szukałam bez tych wszystkich ozdób,baloników,serpentynek,bo nie znoszę kiczu.mam nadzieję,że moje wesele w tym miejscu bedzie udane.poszukuję fajnego zespołu,ale z tym już gorzej.
Hej! ja uwazam, ze zdecydowanie lepszym wyborem jest zatrudnienie DJ-a!! kilka dni temu poznalam fantastycznego chlopaka z klasa, ktory potrafi poprowadzic kazda impreze i przynajmniej muzyka jest w oryginale i nikt "nie kaleczy" moich ulubionych utworow, POLECAM!!!!!!!!!!! www.djjano.pl
 Też byłam tam na weselu przyja... (0)   (03.05.2006 / 1:19)  Agata

     dodaj komentarz

Też byłam tam na weselu przyjaciólki, trochę głupio mi robić przyjęcie też w tym samym miejscu, żeby niepowiedziała że chcę mieć tak jak ona. Ale byłam na paru weselach ostatnio i ta sala zrobiła na mnie naprawdę dobre wrażenie: obsługa i wystrój, jedzenie. Robi wrażenie szczególnie na gościach. Napiszcie jak mieliście tam wesele bo może tak kolorowo było tylko jak ja tam byłam;-)

 Re: AKANT - Sala weselna? (0)   (09.05.2006 / 18:42)  asia

     dodaj komentarz

Bardzo dobre miejsce .Byłam tam na weselu . I bardzo mi się tam podobało.
pozdrawiam Asia

 też byłam tam na weselu, dopis... (0)   (16.06.2006 / 1:49)  Agata

     dodaj komentarz

też byłam tam na weselu, dopisuję się do grona osób którym się bardzo podoba.
 Miałam wesele w akancie i zapa... (1)   (24.08.2006 / 3:14)  Magda

     dodaj komentarz

Miałam wesele w akancie i zapamiętam swoje wesele do końca życia w jak najlepszych superlatywach, sala bardzo ładnie udekorowana, jedzenie pyszne i dużo zostało mimo mojej teściowej obaw, kelnerzy na wysokim poziomie, zespół rozbawił wszystkich i modych i starsze towarzystwo. Będę miała co wspominać, pogoda mi trochę nie dopisała, ale na to nikt nic nie mógł poradzić. Podawajcie maila chętnie odpiszę na każdego. Polecę od zespołu po dekorację, video itp.
 Witaj Madziu czy mogę Cie pr...   (07.06.2007 / 18:04)  gosiakck
      dodaj komentarz
Witaj Madziu
czy mogę Cie prosic o telefon lub mejla bowiem zamierzam tam zamówic salę i chciałabym się dopytac o szczeguly podaje mojego mejla gosiakck@interia.pl

dziękuję i bardzo proszę o kontakt

 Re: AKANT - Sala weselna? (1)   (16.09.2006 / 10:39)  autor: aszmiga@wp.pl

     dodaj komentarz

Ja miałam wesele w AKANT'1 2 września i jestem mimo wielu obaw bardzo zadowolona. Jedzenie było bardzo dobre, świeże, elegancko podane i naprawdę w wystarczajacych ilościach. I tak zostało go bardzo dużo, więc sporo spakowaliśmy ostatnim gościom. Może zewnętrzne odstrasza, ale w środku jest naprawdę pięknie, czysto i nie unoszą się nigdzie żadne, nieprzyjemne zapachy. Goście moi i mojego męża byli naprawdę zachwyceni, każdy mówił, że sala jest piękna, elegancka i z górnej półki :) a cena wcale nie kest wygórowana :)
Jeśli bym mogła, to jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz... bym zrobiła tam swoje wesele, bo swojego to zawsze za mało :) Mam nadzieję, że moi znajomi będą w AKANCIE robić swoje wesela i z całego serca będę ich na to namawiać!

ps. Jeśli ktoś miałby jakieś pytania, propozycje dot. menu itp - piszcie! chętnie doradzę :)

 Re: Re: AKANT - Sala weselna?   (05.11.2006 / 23:19)  autor: piter_kocyk@op.pl
      dodaj komentarz
witam,
czy moze Pani cos powiedziec na temat dwor Akant w umiastowie? chcemy tam zrobic wesele i troche sie boimy.przede wszystkim chodzi nam o obsluge i kelenrow
za wszelkie informacje bede bardzo wdzieczny
pozdrawiam
piotr k.
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie