Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Witam wszystkich proszę o opin...

__________________________________________________________________________________________

Witam wszystkich proszę o opinię na temar. sali weselnej MARGO koło Warszawy.Pozdrawiam
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Witam wszystkich proszę o opin...   (23.01.2006 / 11:52)  Małgorzata

     dodaj komentarz

Z czystym sumieniem polecam.Byłam tam już 2 razy.Smaczne jedzenie i pieknie podane.Będac tam jako gość podobalo mnie sie wszystko i w przyszłości sama zamierzam skorzystac z ich uslug.Pozdrawian:)
 Re: Witam wszystkich proszę o opin...   (23.01.2006 / 22:14)  autor: artur.rutek@interia.pl

     dodaj komentarz

Sala super z klimą :) Można się przespać - jakby co :). Jedzenie dobre nawet bardzo dobre (i dużo). Do tego dodam, że super dojazd z Warszawy.
 Re: Witam wszystkich proszę o opin...   (13.02.2006 / 22:48)  Jola

     dodaj komentarz

Witam jestem zaskoczona cenani za przyjecie weselne ja bylam 4 lutego na weselu u Margo jako gosc i wraz z narzeconym zdecydowalismy ze bedziemy miec tam swoje wesele bylo super jedzenie smaczne duzo sala sliczna cena przystepna obsluga mila co wiecej chciec a poprawiny bardzo tanio przekonajcie sie sami pa Jola

 Re: Witam wszystkich proszę o opin...   (15.02.2006 / 16:04)  MAgda

     dodaj komentarz

Czesc Jolu dzieki za rade ja tez bede miala wesele u Margo zycze wszystkim Parom szczescia pomyslnosci obejzyj Jolu www.dwmargo.pl.buziaczki MAgda
 Re: Witam wszystkich proszę o opin...   (05.04.2006 / 22:02)  tomek

     dodaj komentarz

siema bylem tam jest super i te bajery nigdzie ich nie ma super sala w wierzbinie
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie