Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Zespoďż˝y

  ile kosztuje orientacyjnie zep...

__________________________________________________________________________________________

ile kosztuje orientacyjnie zepol na wesele w warszawie?
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: ile kosztuje orientacyjnie zep... (0)   (16.01.2006 / 21:11)  Magdalena

     dodaj komentarz

To zależy od wielu czynników(czy zespół należy do agencji, ilości osób, instrumentarium, grania na żywo itp.) Ale bywa różnie. Są tacy, co udają, że grają, a cenią się wysoko, a są tacy, co naprawdę grają, a ceny mają bardzo przyzwoite. Ceny średnio wahają się chyba od 2500-3500(za 4-6osób). Jeżeli mówimy o agencji, wówczas może to być nawet 5-6tyś zł.
 Re: ile kosztuje orientacyjnie zep... (0)   (16.01.2006 / 21:12)  Magdalena

     dodaj komentarz

To zależy od wielu czynników(czy zespół należy do agencji, ilości osób, instrumentarium, grania na żywo itp.) Ale bywa różnie. Są tacy, co udają, że grają, a cenią się wysoko, a są tacy, co naprawdę grają, a ceny mają bardzo przyzwoite. Ceny średnio wahają się chyba od 2500-3500(za 4-6osób). Jeżeli mówimy o agencji, wówczas może to być nawet 5-6tyś zł.
 Re: ile kosztuje orientacyjnie zep... (0)   (17.01.2006 / 0:49)  autor: czarnecki@data.pl

     dodaj komentarz

Skład 6 osobowy cena 3500 zł +transport
 Re: ile kosztuje orientacyjnie zep... (2)   (17.01.2006 / 0:59)  Artur

     dodaj komentarz

3500 zł biorą tylko naciągacze, nawet gdy jest ich 5-ciu. Ja polecam Zespół Muzyczny MiłoWit z Bytomia - są przykładem tego, że profesjonaliści grający na żywo mogą występować za przystępną cenę (3-osobowy skład za 840 zł za 12 godzin!). Polecam - http://www.slubnytarg.pl/info.php?username=milowit
 ciekawe, jaki ten skład - 3-os...   (17.01.2006 / 16:17)  Magdalena
      dodaj komentarz
ciekawe, jaki ten skład - 3-osobowy. Nie chce mi się wchodzić na strone. Jak jest gitara prowadząca, basowa i perkusja, to oki- GRACIE "NA ŻYWCA",ale jak nie ma basu, ani perkusji, a sa klawisze, to dyskietkowcy z Was, a na dodatek kłamcy...
 Ja byłem na stronie oni tak gr...   (20.01.2006 / 15:20)  pacoramirez
      dodaj komentarz
Ja byłem na stronie oni tak grają ze cały podkład leci jak w mojej kapeli z midi a oni dogrywają na żywo (w przypadku In Grid to oryginalny akordeon leci w tle a na to nakładają swój i ciekawe czy wszystkie piosenki czy tylko część) trąbki, akordeon. Więcej takich, zespołów, które grają za 840 zł a niedługo to zespól będzie ludziom dopłacał za to ze pozwolą mu się pokazać na weselu. Ja gram z midi, na żywo dogrywamy niekiedy akordeon, ale zapraszam (jeden lubi chleb a inny córkę młynarza). Robimy super biesiadę z akordeonem przy stołach. Szanujmy się nawzajem. www.chimera.isu.pl
 Re: ile kosztuje orientacyjnie zep... (0)   (22.09.2006 / 23:47)  kamil

     dodaj komentarz

Polecam super zespol OMEGA BAND Swietna zabawa za niska cene maja strone na www.gramy.waw.pl gdzie mozna odsluchac ich demo sa naprawde super!!!!!!
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Zespoďż˝y


Powrót Zespoďż˝yForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie