Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale101010101

  Hotel POLITAŃSKI w Rybniku- PRZESTRZEGAM!!

__________________________________________________________________________________________

Chciałam wszystkich przestrzec przed organizowaniem przyjęć weselnych w
Hotelu Politańskim w Rybniku, mieliśmy niestety „przyjemność” wybrać to
miejsce, aby uczcić najważniejszy dzień w naszym życiu.
... niestety, nad czym głęboko ubolewamy, jak się okazało za kwotę 130 zł
którą zapłaciliśmy za 1 osobę na 1 dzień przyjęcia weselnego -wyżywienie,
które nam zapodano ... warte było może połowę tej kwoty... bo jak można
ocenić podanie np. sałatek w pucharkach do lodów na kilka osób? Mięsa w
miniaturkowych rozmiarach... A już szczytem bezczelności jest podanie
kolacji „licząc przez panią dyrektor” -połowę porcji – bo tylu
gości „wytrzyma” do tej godziny (choć płaci się za wszystkich”)
Cóż ... żądanie zapłaty przed wykonaniem usługi- mogło dać nam już do
myślenia- jakie mogą być tego przyczyny... (dla przykładu podam- że kuzyn,
który żenił się 2 m-ce wcześniej i miał przyjęcie weselne w innym lokalu, za
konsumpcje płacił 120 zł- tydzień po przyjęciu – widać właściciel był pewny
oferowanych usług ... kuzyn nie chciał nam uwierzyć, że płaciliśmy 130 zł od
osoby za „taką” jak to określił ilość jedzenia.
Generalnie mówiąc w opisywanym lokalu jedzenia- jak „kot napłakał” - no i
nie łudźcie się że otrzymacie na żądanie- dowód zakupów ilości żywności, pani
dyrektor (przepraszam za określenie) żenada, z kulturą na bakier próbowała
skrzętnie tuszować „naciąganie” klientów – przybierając najlepszą formę
obrony , jaką jest nie trudno zgadnąć atak – przedstawiając argumenty typu:
jak małe porcje mięsa- to trzeba było zważyć ( już to sobie wyobrażam jak w
sukni ślubnej z mężem robimy „borutę” i żądamy ważenia porcji mięsa” ;-) ...
Poza tym nie wspomnę o estetyce – kawa i herbata podawana w termosach
obklejonych potocznie mówiąc „szkotem”...
Aha jeszcze jedna rzecz, nie liczcie na resztki, pozostałości, które goście
weselni zostawili na talerzach ( np. dla psa) bo... takich po prostu nie ma J
Nie bądźcie również zdziwieni jeśli umówicie się z wspomnianą wcześniej
panią dyrektor na rozmowę wyjaśnienia „niedociągłości” po weselu (nazwiska
celowo nie podaję, żeby nie szerzyć reklamy ;)) a okaże się jej akurat nie
ma – po czym za 10 minut jednak wychodzi z hotelu ... ciekawa teleportacja ;-
)
Ale najważniejsza rzecz- jeśli złożycie reklamacje – zostaniecie potraktowani
jak osoby parające się wyłudzeniami...
... pozostaje mi mieć nadzieję, że pan właściciel o całym procederze nie ma
pojęcia i wkrótce postara się o przywrócenie dobrego imienia swojego hotelu i
restauracji.
Jeszcze jedna rzecz która zwróciła naszą uwagę, z tego co wiem to w hotelach
są określone godziny podawania posiłków- hmmm jak wytłumaczyć, że dziwnym
zbiegiem okoliczności „grubo” po północy dla naszych gości i gości
przebywających akurat w hotelu podano barszcz z krokietem

________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Hotel POLITAŃSKI w Rybniku- PRZESTRZEGAM!! (1)   (15.06.2006 / 10:24)  autor: monia5011@wp.pl

     dodaj komentarz

kompletne bzdury, mam zupełnie inne doświadczenia z tym lokalem
 Re: Re: Hotel POLITAŃSKI w Rybniku- PRZESTRZEGAM!!   (03.07.2006 / 21:41)  kaśka
      dodaj komentarz
to jak jest z tym hotelem? Miała tam ktoś jeszcze wesele? Ania odezwij sie do mnie na ruda211@poczta.fm
 Re: Hotel POLITAŃSKI w Rybniku- PRZESTRZEGAM!! (1)   (12.07.2006 / 21:32)  Wojtek

     dodaj komentarz

Ania piszesz kompletne bzdury, niedawno miałem Hotelu Politański swoje przyjecie weselne. Ja wraz z żoną jak równiez nasi Goście wspominamy przyjęcie bardzo miło .jedze bylo smaczne i wykwitne( a przede wszystkim było go dużo). ponadto jest bardzo miła obsluga. Hotel Politański to najlepsze miejsce na zorganizowanie swojego wesela. Polecam
 Re: Re: Hotel POLITAŃSKI w Rybniku- PRZESTRZEGAM!!   (13.07.2006 / 19:00)  Marcin
      dodaj komentarz
Może nasza interwencja zmusiła ich do poprawy jakości usług, bo z tego co widzę to mieliście wesele niedawo, a my w 2005 roku.
 HOTEL POLITAŃSKI (0)   (12.09.2006 / 11:14)  autor: phupolitanski@wp.pl

     dodaj komentarz

Aniu, widzę, że lubisz dużo pisać pod różnymi pseudonimami już od prawie roku jeden
i ten sam tekst, bo nawet nie potrafisz nic zmienić.
Skoro piszesz prawdę, a ja jestem jak to określiłaś z „kulturą na bakier” to zapraszam przedstaw się na forum z imienia i nazwiska, gdyż przecież posiadasz choć trochę odwagi cywilnej.
Widzę, że lubisz „opluwać” wszystkich.
A co do wesela, które robiłaś w hotelu, to podaj kiedy to było, gdyż jak dotychczas cały czas słyszę od gości pochwały co do obsługi oraz bardzo wykwintnej i smacznej kuchni.
Na żadnym weselu nigdy nie brakło żadnego jedzenia, a nawet po każdym zostają bardzo duże ilości, które są wydawane weselnikom.
Skoro Twoim zdaniem wesela w naszym hotelu są tak źle organizowane to dlaczego osoby, które raz zrobiły wesele lub inne przyjecie powracają właśnie do naszego hotelu i polecają nas innym osobom.
Obrażając Hotel jak i moją osobę uważam, że kierują tobą bardzo niskie pobudki typu pieniądze i zawiść.
Twój styl pisania świadczy o całkowitym braku stylu i kultury osobistej.

Dyrektor Hotelu

 Re: Hotel POLITAŃSKI w Rybniku- PRZESTRZEGAM!! (1)   (18.09.2006 / 22:24)  autor: aneczka507@wp.pl

     dodaj komentarz

Aniu, która jesteś tak bardzo rozczarowana imprezą weselną , tak ważną w swym życiu. Dlaczego nie żądasz odszkodowania od właścicieli lokalu przecież masz pełne podstawy ku temu!!!!!!!znasz chyba swe prawa..... Napisz
 Re: Re: Hotel POLITAŃSKI w Rybniku- PRZESTRZEGAM!!   (11.10.2006 / 20:36)  ...
      dodaj komentarz
A ja wierzę Ani.Słuszałam podobną opinię o tym hotelu na innym forum i nie wiedzę powodów aby sądzić iż Anią kierowała jakaś nienawiść z powodu kasy.Nie sądzę żeby ktoś od tak sobie wypisywał takie rzeczy.Zepsuliscie dziewczynie i jej męzowi najwazniejszy dzień w życiu.Ania walcz o swoje.Na Twoim miejscu rządałabym odszkodowania.Ja na pewno będę odradzała ten Hotel znajomym
 Re: Hotel POLITAŃSKI w Rybniku- PRZESTRZEGAM!! (0)   (27.09.2008 / 23:33)  iwoncia231

     dodaj komentarz

Ja również uważam, powyższy komentarz za nieuzasadniony. Mieliśmy z mężem tam wesele 13.09.2008 roku i powiem szczerze ze po tych wszystkich glupich komentarzach ktore przeczytalam, bylam przerazona jak bedzie wygladal nasz najpiekniejszy dzien w zyciu. Ale bylismy miło zaskoczeni. Jedzenia było bardzo dużo (zostało mi jeszcze na poprawiny i rozdanie gościom)- pięknie przystrojone, kelnerki non stop chodziły - pytały czy czegoś nie brakuje sprzatały niepotrzebne śmieci czy brudne naczynia. Dyrekcja bardzo miła. Nawet gdy w dzień przed weselem odmówiła mi jedna osoba to nie musiałam za nią płacić. Jedzenie na koniec kelnerki nam spakowały, schowały do chłodni - tak jak powinno być. Mieliśmy w cenie 139 zł od osoby apartament gratis, więc zaraz po pierwszych tańcach dostaliśmy klucze, mogliśmy tam przenieśc prezenty itp. Na drugi dzień dostaliśmy pięknie podane śniadanie do pokoju o godzinie 11.00 mimi że wydają je tylko do godz. 10.00. Na koniec wpisaliśmy się do księgi gości i daliśmy kwiaty na ręce p. dyrektor i obsługi hotelu. Ze łzami w oczach podziekowaliśmy za fantastyczne wesele i przemiła obsługę. Wszystkim polecam WESELE W HOTELU POLIAŚŃKIM!!!! więcej informacji mogę podać mielem: iwoncia231@wp.pl
 Re: Hotel POLITAŃSKI w Rybniku- PRZESTRZEGAM!! (1)   (27.09.2008 / 23:39)  iwoncia231

     dodaj komentarz

Ja również uważam, powyższy komentarz za nieuzasadniony. Mieliśmy z mężem tam wesele 13.09.2008 roku i powiem szczerze ze po tych wszystkich glupich komentarzach ktore przeczytalam, bylam przerazona jak bedzie wygladal nasz najpiekniejszy dzien w zyciu. Ale bylismy miło zaskoczeni. Jedzenia było bardzo dużo (zostało mi jeszcze na poprawiny i rozdanie gościom)- pięknie przystrojone, kelnerki non stop chodziły - pytały czy czegoś nie brakuje sprzatały niepotrzebne śmieci czy brudne naczynia. Dyrekcja bardzo miła. Nawet gdy w dzień przed weselem odmówiła mi jedna osoba to nie musiałam za nią płacić. Jedzenie na koniec kelnerki nam spakowały, schowały do chłodni - tak jak powinno być. Mieliśmy w cenie 139 zł od osoby apartament gratis, więc zaraz po pierwszych tańcach dostaliśmy klucze, mogliśmy tam przenieśc prezenty itp. Na drugi dzień dostaliśmy pięknie podane śniadanie do pokoju o godzinie 11.00 mimi że wydają je tylko do godz. 10.00. Na koniec wpisaliśmy się do księgi gości i daliśmy kwiaty na ręce p. dyrektor i obsługi hotelu. Ze łzami w oczach podziekowaliśmy za fantastyczne wesele i przemiła obsługę. Wszystkim polecam WESELE W HOTELU POLIAŚŃKIM!!!! więcej informacji mogę podać mielem: iwoncia231@wp.pl
 Moi znajomi tam mieli wesele, ...   (11.03.2014 / 22:06)  kwiatkalafioru
      dodaj komentarz
Moi znajomi tam mieli wesele, na którym się bawiłam i wszystko było w porządku. Natomiast znam miejsca, w których serwują lepsze jedzenie.
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale101010101


Powrót Sale101010101Forum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie