Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  POSZUKUJĘ SALI NA OK 200 OSÓB, OKOLICE WARSZAWY..!

__________________________________________________________________________________________

Poszukuje pilnie sali na wesele na ok 200 osób w okolicach Warszawy... Zależy mi na w miare łatwym dojeździe, miłej obsłudze, dobrym jedzeniu, a przede wszystkim na dużej sali... (mile widziane byłyby okrągłe stoliki niż te ustawiane rzędami...) Zależy mi na terminie między czerwcem a końcem sierpnia...
BARDZO PROSZĘ O KONTAKT.... mój mail: agaatka_m@op.pl
Z góry dziekuje...

________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Jest super sala niedaleko Grod...   (15.12.2005 / 16:18)  asia

     dodaj komentarz

Jest super sala niedaleko Grodziska Mazowieckiego. Bardzo uczciwi ludzie ją prowadzą, jedzenie bardzo smaczne - do syta a nie porcje, bardzo duży, piękny teren, ciekawy wystrój wnętrza, wesele może być w plenerze. Tanio. Strona internetowa: www.salaweselna.csd.pl
 Re: Jest super sala niedaleko Grod...   (17.07.2019 / 10:12)  monniikkawi
      dodaj komentarz
Jeżeli chodzi o wesele w okolicach Warszawy to spokojnie mogę polecić to miejsce:
https://www.warsawpoloclub.pl/. Zorganizowali pierwszorzędne wesele. Wszystko dopięte na ostatni guzik.
Bardzo ładny i komfortowy lokal do tego super okolica. A menadżer - Pani Agata pierwsza klasa. Miła
pomocna i zorientowana w temacie. Było super
 Re: POSZUKUJĘ SALI NA OK 200 OSÓB, OKOLICE WARSZAWY..!   (16.12.2005 / 13:20)  damajandi

     dodaj komentarz

ja będe miała wesele w Hotelu Gregoty w Kobyłce.
sala jest duża, nawet na 250-300 osób.zależy, która strona wawy cię interesuje. jesli wschodnia, to dojazd jest ok. sala jest naprawde sliczna, mysle ze z jedzeniem tez bedzie w porzadku. ja mam termin na czerwiec, ale w 2007 r.wydaje mi sie, ze przyszly rok to juz za pozno

 Re: POSZUKUJĘ SALI NA OK 200 OSÓB, OKOLICE WARSZAWY..!   (16.12.2005 / 14:11)  agata
      dodaj komentarz
aż z ciekawości zainteresuję się tą salą...:):):)
aha, a masz może adres www tego hotelu? z góry dziekuję...:)
polecam bardzo fajna sale
na ul. trakt lubelski 1/3 sala do 250osob, tam bedzie nasze wesele.sprawdz na portalu waszewesele.pl, sala akant
 Re: POSZUKUJĘ SALI NA OK 200 OSÓB, OKOLICE WARSZAWY..!   (21.12.2005 / 15:47)  Agata

     dodaj komentarz

Sale na 200 osób
sala Akant www.akant.jon.pl
dom gościnny Zalewskich www.zalewscy.waszewesele.pl
www.domweselny.pl

 Re: POSZUKUJĘ SALI NA OK 200 OSÓB, OKOLICE WARSZAWY..!   (28.12.2005 / 2:58)  dorota

     dodaj komentarz

jest fajna sala na 2oo osob bylam tam na weselu a teraz ide na sylwestra sa uczciwi i idzie sie dogadac www.dwmargo.pl. zobacz



Sala Weselna "przy lesie" koło Grodziska Mazowieckiego. Gorąco polecam.
www.salaweselna.csd.pl
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie