Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Zespoďż˝y

  KAPELA NA WESELA, A MOŻE KAJAX CZY IRIS??

__________________________________________________________________________________________

Może ktoś z Was bawił sie na jakimś weselu. Jeśli tak to bardzo proszę o opinię!!!!
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Witaj! byłam na weselu,na któ... (0)   (28.11.2005 / 16:15)  marpessa

     dodaj komentarz

Witaj!
byłam na weselu,na którym grał zespół Iris - dwóch panów w średnim wieku, dwie dziewczyny 20-23 lata i jeden chłopak ok. 23 lat. Młodzi śpiewają SUPER, mają duży repertuar, jedyny minus wg mnie to prowadzenie zabaw weselnych przez tych dwóch starszych panów a w zasadzie przez jednego - wodzirej śpiewał "gorzko gorzko dla panstwa młodych" w momencie kiedy panna młoda była w toalecie.........:)))))))))) ale jeśli chodzi o "jakość śpiewu" to 6 +
pozdrawiam

 Re: KAPELA NA WESELA, A MOŻE KAJAX CZY IRIS?? (0)   (12.12.2005 / 11:36)  Bazowiec

     dodaj komentarz

Ja byłem na weselu gdzie grał zespół KAPELA NA WESELA. Z racji tego że też muzykuję (rockowo) powiem, że ten zespół (w odróżnieniu do wielu innych "zespołów") rzeczywiście gra. Może nie mają 5000 kawałków w repertuarze, ale repertuar mają rozstrzelony (wszystkiego po trochu). Prowadzenie oczepin też jest OK (nie wyśmiewają się z gości - jak to kiedyś widziałem). Jedyny problem z nimi jak mówił mi kolego - pan młody, to to że nie są marketingowo rozwinięci (brak demo - VHS, DVD z wesela) no i demo nie jest super jakości - na żywo wypadają dużo lepiej.
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Zespoďż˝y


Powrót Zespoďż˝yForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie