Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Gregory w Kobyłce??? - czy kot...

__________________________________________________________________________________________

Gregory w Kobyłce??? - czy kotoś może robił tam wesele lub był na takim weselu???
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Też proszę o info nt Gregory w...   (23.11.2005 / 0:14)  Karolina

     dodaj komentarz

Też proszę o info nt Gregory w Kobyłce.Mam mało dni na decyzję, bardzo proszę o jakiś komentaż.
 Re: Też proszę o info nt Gregory w...   (23.11.2005 / 23:59)  zuśka
      dodaj komentarz
z tego co słyszałam to bardzo fajna sala i jedzenie też jest ok. Sama mam zaklepany już termin w przyszym roku ale chciałabym usłyszeć jeszcze jakieś opinię osób które może ta robiły wesele. Szczególnie interesują mnie informacje na temat współpracy z organizatorami oraz jak jest z jedzeniem - czy wszystko jest tak jak zamawiamy i czy na koniec nie ma niespodziewanych dopłat.
Z tego co jednak zauważyłam nikt nie odpisuje na moje zapytanie - może jest to jeszcze mało znana sala.
Ja wybieram się tam na sylwestra w tym roku - także będe mogła przedstawić swoją opinię po 31.12. - tylko sylwester to nie to samo co wesele - na sylwestrze organizatorzy starają się pozyskać nowych klientów:)
 gregory   (24.11.2005 / 14:41)  Damajandi
      dodaj komentarz
ciekawi mnie jak u Ciebie było z umową. ja mam narazie tylko wstepna rezerwacje, lada moment mam podpisać umowe. zastnawia mnie, jak u Ciebie wyglądała umowa.
to normalne, że umowa zawiera tylko termin i warunki opłat? w zaproponowanej nam umowie nie ma słowa zapewnienia o posiłkach i innych rzeczach, które organizator powinien zapewnić, a o których nam Pani Dyrektor mówiła.( ilość potraw, napoje, dekoracje z kwiatów, wiejski stół, obsługa itp). czy u ciebie tez umowa była taka mało "konkretna" Czy może coś zazyczyłaś sobie, abi dopisali? czego powinnam się domagac , aby zostało zawarte w umowie? A tak wogóle, to rozmawiasz o organizacji przede wszystkim z Panią Dyrektor Teresą K., czy może jeszcze z kimś innym?
 Re: gregory   (25.11.2005 / 0:30)  zuśka
      dodaj komentarz
w mojej umowie faktycznie są tylko warunki płatności i nawet nie pomyślałam, że mogą być z tym związane jakieś problemy. Teraz tak jeszze patrze, że umowa mówi tylko o rezerwacji sali na przyjęcie weselne a nie o przygtowaniu samego przyjęcia:) To ciekawe?
Nie wiem, ale ja nie słyszałam żeby były jakieś problemy z tą salą - mieszkam w okolicy i troche już wypytywałam i wszyscy raczej pozytywnie wypowiadają się.
Jeśli chodzi o osobę z którą kontaktujemy się to też Pani Dyrektor.
 Re: gregory   (25.11.2005 / 13:05)  damajandi
      dodaj komentarz
Dzieki za odpowiedz. czyli oni poprostu maja takie standardowe umowy. ja jak pytalam o jakies bardziej szczegółowe zapisy, to Dyrektor była niezbyt chetna i zdziwiona, bo nikt inny przed nami nie miewal podobno takich problemow czy próśb:/. sokoro mowisz ze znasz tą salę, to chyba bede musiala zaufac, bo mi tez ona się bardzo podoba..ale wolalabym, żeby jednak ta umowa byla troche inaczej skonstruowana..
ps. rzeczywiście, umowa nosi tytuł:umowa o wynajem sali.
Dzięki za odp.Pozdrawiam. daj znac jak wrazenia z Sylwestra w Gregorym:). może ci się przyda moj e-mali: damajandi@tlen.pl
 Re: Re: gregory   (25.11.2005 / 14:34)  zuśka
      dodaj komentarz
oczwiście nie ma sprawy i po Sylwestrze dam znać. Ja sama troche więcej czasu poświęce tej sali po nowym roku i postaram sie ustalić co to za ludzie i czy faktycznie można im zaufać. A z tą umową to ja poprostu podeszłam na luzie -= i może za bardzo. Na twojim miejscu - jeśli nie masz jeszcze popisanej umowy, bym walczył o jakieś zapis z jedzeniem - tak dla bezpieczeństwa. Ja pewnie po nowym roku będe chciała podpisać jakiś aneks do tej umowy tak żeby szczegółowo określić co i jak - tym bardziej że częśc rzeczy będziemy sami zamawiać (np. tort, i wiejski stół). Także my tez będziemy się domagać bardziej szczegółowej umowy - nie chciałabym znaleść się w takiej sytuacji że coś będzie nie tak, tym bardziej że robimy dość duże wesele.
  gregory   (25.11.2005 / 21:02)  damajandi
      dodaj komentarz
A nie masz stołu wiejskiego i tortu juz w cenie?y mamy mieć podobno za cene 150 zl/os. tyle ze ta cena moze wzrosną do 170 w przypadku jakis tam nieoczekiwanych okoliczność. ale ok, to akceptuję.
 Re: gregory   (25.11.2005 / 22:59)  zuśka
      dodaj komentarz
mamy, tylko my będziemy sami to oragnizować (tak przynajmniej zakładamy) - wedliny i takie różne smakołyki robi nasz znajomy, a tort zamówimy w takiej cukierni w Warszawie - bardzo smaczne:) = z tego co mówiła mi Pani Dyrektor to oni sami robią ciasta i tort, także po Sylwestrze jeszcze zobaczymy jak smakowało.
Zamiast tego chcemy mieć jeden nowy posiłek na ciepło na drugi dzień (bo to niestety dwudniowe wesele).
A Wy kiedy planujece tam swojej wesele - my w lipcu 2006 i mamy tylko nadzieje, że do tego czasu będzie gotowa druga sala.

(p.s. dziękuje za adres e-mailowy, następnym rzem napisze tam bezpośrednio)
Pozdrawiam
  gregory   (27.11.2005 / 11:39)  Damajandi
      dodaj komentarz
moje wesle bedzie w czerwcu 2007 roku. sadze ze druga sala bedzie juz gotowa na twoje wesele. chociaż mnie sprawa z ta drugą salą wogóle nie cieszy, bo boje sie, zeby przypadkiem nie zechcieli wcisnac tam innego przyjęcia.... To możliwe? Mimo ze dyrektorka zapewnia, ze nie maja takiego zamiaru, to nie chce zapisac tego w umowie.a tobie ta sala jest potrzebna, bo będziesz miała az tylu gości? To chyba naprawde bedzie bardzo duze wesele. Fajnie:) Moje "TYLKO" :) ze 200 osób.
 Re: gregory   (04.01.2006 / 10:37)  fruzia
      dodaj komentarz
Byłam na sylwestrze w Gregorym, no no nawet fajnie. Obsługa ok, jedzenie ok, bardzo ładnie. Trzeba przyznać ze sala bardzo mi się podobała, nie ma przepychu a elegancko.... tylko niestety niektóre towarzysto chyba pomyliło się z zachowaniem na wiejskiej potupaji...
 moje wesele tam już tuż, tuż ...   (31.03.2006 / 12:17)  Aga

     dodaj komentarz

moje wesele tam już tuż, tuż
trzymajcie kciuki, żeby się udało!
Ile powiedzieli wam tam za wynajęcie pokoi?

 Re: moje wesele tam już tuż, tuż...   (09.04.2006 / 9:09)  ann
      dodaj komentarz
powiedzieli 200 złza pokój
 Re: moje wesele tam już tuż, tuż...   (08.05.2006 / 22:25)  autor: j.sobecka@uw.edu.pl
      dodaj komentarz
Ja tam wesele w hotelu gregory we wrzesniu i powiedziano mi ze pokoje maja kosztowac 120 zł
 Witam wszystkich, ja mam wesel...   (02.06.2006 / 14:46)  Gosia

     dodaj komentarz

Witam wszystkich, ja mam wesele w Gregorym w czerwcu 2006. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy zarówno z Panią Teresą jak i Małgosią. Umowę napisałam własną ze wszystkimi szczegółami, dzięki temu mogłam walczyć o dodatkową godzinę na "poprawiny" bo wersja się zmieniła od czasu pierwszych ustaleń. Nie podoba mi się że trwają jak krótko. Jedzenie jest b.dobre i ładnie podane-byliśmy na weselu u znajomych. Nie bujcie się tego, że to w miarę nowa sala, właścicele znają się na rzeczy. Mam pytanie do koleżanki, która ma do dyspozycji drugą salę - czy masz ją w cenie czy musiałaś dopłacać?
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie