Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  CRYSTI???

__________________________________________________________________________________________

bardzo prosze o informacje na temat sali weselnej CRYSTI w zielonce pod Warszawa!!!
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: CRYSTI??? (6)   (07.11.2005 / 23:30)  mareko

     dodaj komentarz

podobno super najlepsza sala w okolicy
 Re: Re: CRYSTI???   (08.11.2005 / 10:53)  Kitka
      dodaj komentarz
Polecam - moja przyjaciołka miała tam wesele. Była bardzo zadowolona. Ja z perspektywy gościa równiez nic nie moge zarzucić. Można domówić sobie dodatkowo prosiaczki i grilla na zewnatrz. Plusem sa na pewno pokoje. Aha ale polecam także dokładnie dogadac sie co do wszystkiego z właścicielem - wtedy na pewno bedziecie zadowoleni - tak jak moi znajomi.
Polecam!!!!
 Re: Re: CRYSTI???   (16.11.2005 / 22:59)  Nika
      dodaj komentarz
odradzam - włąsciciele zaskakują różnymi nieuzgodnionymi wcześniej dopłatami, jedzenie podawane jest zimne i trocho ubogo, stoły puste. Do tego wszystkiego przez całą imprezę ktoś z właścicieli siedzi na sali i obserwuje - to było bardzo krępujace i dziwne. Zespół też miał problemy z dogadaniem się z kuchnią. Ale trzeba przyznać, że jest to sala duża a takich jest moło w okolicach Warszawy.
 Re: Re: Re: CRYSTI???   (17.11.2005 / 10:04)  Kitka
      dodaj komentarz
To chyba byłyśmy na innych salach. A to że właściciel obserwuje wesele to chyba dobrze - pilnuje pracy kelnerów i ja uważam że nie ma w tym nic krępującego. Jeśli chodzi o ilości podoawanych posiłków to zalezy co zamówisz - możesz przecież zamówić więcej jedzenia. Ja i tak polecam.
 zupełnie zgadzam się z Niką. u...   (17.11.2005 / 23:24)  karolina
      dodaj komentarz
zupełnie zgadzam się z Niką. ubogo, mimo że miało być bogato i za obfite i wcale nie tanie wesele zapłaciliśmy. obsluga gburowata, wlasciciel tez-to ze ktos siedzial i obserwowal wcale mi nie przszkadza, byle cos z tego wynikalo. a kelnerzy wcale sie nie kwapili do pracy. do niczego.
 zupełnie zgadzam się z Niką. u...   (17.11.2005 / 23:24)  karolina
      dodaj komentarz
zupełnie zgadzam się z Niką. ubogo, mimo że miało być bogato i za obfite i wcale nie tanie wesele zapłaciliśmy. obsluga gburowata, wlasciciel tez-to ze ktos siedzial i obserwowal wcale mi nie przszkadza, byle cos z tego wynikalo. a kelnerzy wcale sie nie kwapili do pracy. do niczego.
 Re: zupełnie zgadzam się z Niką. u...   (18.11.2005 / 19:19)  autor: kfiatekm@o2.pl
      dodaj komentarz
a ja uwazam ze wszystko mozna zalatwic z wlascicielem po dobroci zwracajac uwagę na kwestie o ktorych piszecie!!! teraz zreszta chyba nie mam juz innego wyjscia bo wplacilam zaliczke na wesele w przyszlym roku!
 robiliśmy tam wesele i wszystk...   (04.01.2006 / 23:18)  Adrian
      dodaj komentarz
robiliśmy tam wesele i wszystko zostało zrealizowane na najwyższym poziomie; obsługa super, jedzenie swojskie i bardzo smaczne; traktowano nas bardzo dobrze - przed organizacją wesela przeprowadziliśmy niezły wywiad i ta sala miała i ma super opinie....właściciel wydaje się groźny, ale to profesjonalista i można się z nim dogadać. trudno u nich z wolnymi terminami i to o czymś świadczy! znajomi byli na Sylwestra w Crysti i też było świetnie..więc bardzo polecam!!!
 w sierpniu byłam na weselu u m...   (04.01.2006 / 23:29)  Iwonka
      dodaj komentarz
w sierpniu byłam na weselu u moich znajomych organizowanym w Crysti - znam też z różnych imprez okoliczne sale (bo jestem z Wołomina) i w Crysti jest jednak najlepiej...z narzeczonym planujemy właśnie tam zrobić wesele ..piękna sala!najważniejsze to jednak dobry zespół bo to on nakręca imprezę!
 Re: CRYSTI??? (1)   (05.01.2006 / 22:56)  autor: kfiatekm@o2.pl

     dodaj komentarz

dzieki wielkie za opinie, jesli moglabym uzyskac jeszcze informacje np na temat jezdienia, co warto domowic i czy ilosc jest wystarczajaca, bede bardzo wdzieczna!!!
 z tego co wiem to opłaca się z...   (06.01.2006 / 0:16)  Iwonka
      dodaj komentarz
z tego co wiem to opłaca się zamówić tzw. wiejski stół i grill w ogrodzie. super jedzenie wiejskie.Także taniej niż z kwiaciarni wychodzi u nich dekoracja sali zywymi kwiatami. ja planuję zamówic u nich prosiaka...pozdr.
 w okolicy jest duża konkurencj... (0)   (31.01.2006 / 17:16)  Natalia

     dodaj komentarz

w okolicy jest duża konkurencja i podobne ładne sale, ale w Crysti jest dużo jedzenia na stołach;ja byłam na weselach w okolicach to za taką samą stawkę było mniej jedzenia i pusto na stołach, więc w Crysti to jest dużym plusem i dobra obsługa...i ogólnie mają dobrą opinię.moja rodzina robiła u nich wesele i było bardzo dobrze zorganizowane.
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie