Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Sala "LORD" w W-wie

__________________________________________________________________________________________

Proszę o info, czy ktoś miał wesele w Hotelu "Lord" w Warszawie albo był tam na weselu? Interesują mnie wszelkie informacje o organizacji wesela w tym hotelu, na co mam zwrócić szczególną uwagę i czy w ogóle tam jest fajnie? Proszę o informację. Dziękuję
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Sala (0)   (13.11.2005 / 16:59)  Gosia

     dodaj komentarz

Hej!Bylam tam na weselu parę miesięcy temu i baaaardzo mi się podobalo. Obie sale (jadalna i balowa:))) są ze sobą połączone, ale w taki sposób, że muzyka nie przeszkadza tym, którzy chcą odpocząć przy stole. Kelnerzy dyskretni i zawsze obecni, gdy sie ich potrzebuje. W czasie wesela można odetchnąć świeżym powietrzem na tarasie..Sama chciałam mieć tam przyjęcie, ale znalazłam coś tańszego. Pozdrawiam.G.
 Re: Sala (1)   (13.11.2005 / 16:59)  Gosia

     dodaj komentarz

Hej!Bylam tam na weselu parę miesięcy temu i baaaardzo mi się podobalo. Obie sale (jadalna i balowa:))) są ze sobą połączone, ale w taki sposób, że muzyka nie przeszkadza tym, którzy chcą odpocząć przy stole. Kelnerzy dyskretni i zawsze obecni, gdy sie ich potrzebuje. W czasie wesela można odetchnąć świeżym powietrzem na tarasie..Sama chciałam mieć tam przyjęcie, ale znalazłam coś tańszego. Pozdrawiam.G.
 Re: Re: Sala   (21.11.2005 / 23:48)  autor: mischa07@wp.pl
      dodaj komentarz
Byłam w październiku na weselu w Sali Witrażowej.Bardzo ładnie,jedzenie dobre fajny pomysłz salą obok z ciastami,kawą,herbatą i drink barem(prawdopodobnie dodatkowo płatne,ale nie wiem)Jak dla mnie jedynym minusem było to,że po weselu nic nie można było zabrać(może kwestia dogadania sie?)Ogólnie polecam
 Re: Sala (0)   (02.01.2006 / 22:51)  agnieszka

     dodaj komentarz

Ma swoj urok, swietne miejsce polecam!!!
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie