Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Zespoďż˝y

  DJ poszukiwany !!!

__________________________________________________________________________________________

Czy ktoś ma namiary na sprawdzonego DJ - najlepiej z województwa Kujawsko-Pomorskiego.
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: DJ poszukiwany !!! (2)   (26.10.2005 / 19:12)  Mika

     dodaj komentarz

Na naszym weselu grał DJ, który sprawdził się rewelacyjnie. Przez całą noc parkiet był pełny, co przy ogromnym zróżnicowaniu wieku i upodobań gości uważam za ogromny sukces. Michał na co dzień pracuje w Radiu Złote Przeboje w Łodzi, gdzie między 14.00 a 19.00 można posłuchać jego głosu i tego, jak sie zachowuje na antenie. Ja niestety nie miałam szansy tego zrobić bo w Wawie to radio nie odbiera. Mimo wszystko zaryzykowałam i to był strzał w dziesiątkę. Gorąco polecam!!! Jesli będziecie zainteresowani, mogę przesłać mailem jego telefon.

 Re: Re: DJ poszukiwany !!!   (07.12.2005 / 13:54)  autor: agunia780@vp.pl
      dodaj komentarz
Cześć .Wybraliśmy dj’a, bo moja żona po odsłuchaniu paru kapel wystraszyła się, że słyszy fałsz, nieudane podróbki ulubionych kawałków. Jest wybredna, bo chodziła do szkoły muzycznej i słuch ma wyczulony. Dj.Jano wykazał się pełnym profesjonalizmem. Muzykę dobierał pod nas i pod gości a nie tak jak inni „to co wypada zagrać na weselu”. Konkursy były śmieszne i takie jak chcieliśmy, goście nie zdążyli się nawet znudzić. Wykazał się dużym taktem i wyczuciem wobec naszych gości. Po weselu rozeszła się plotka, ze mieliśmy świetne wesele, że nie było drętwo, że nie było głupawych śpiewek i konkursów, itp. Co dziwniejsze, że naszym gościom bez względu na wiek wszystko się podobało, choć byliśmy pewni, że wszystkim nie da się dogodzić. Cieszymy się, że wybraliśmy Dj Jano. Mieliśmy farta, bo wybraliśmy go po prostu ... z internetu. Gorąco polecam!
tel do tego dj-a to 0601-676-546
 Re: Re: DJ poszukiwany !!!   (08.04.2008 / 13:26)  kinga
      dodaj komentarz
Cześć Mika
Czy mogę prosić Cię o namiary na DJ.Jano, mamy wesele w 2009 i już chcemy sobie zaklepać termin, a z tego co wiem wcześniej można złapać lepszych dj-i.Potem zostają już dorobkiewicze.
Moje namiary:kinga12345@onet.eu
Dziękuję
 Re: DJ poszukiwany !!! (0)   (26.10.2005 / 20:22)  Ela

     dodaj komentarz

Mika bardzo proszę o namiary na DJ najlepiej na maila a-g-aa@gazeta.pl

 Re: DJ poszukiwany !!! (0)   (28.10.2005 / 16:29)  ania

     dodaj komentarz

Serdecznie polecam Dja, który sprawdzil sie na dwoch weselach naszych znajomych a takze na naszym. Mimo, ze jest mlody gra juz od wielu lat i dla osob w roznym wieku. Goscie nie chcieil schodzic z parkietu a na weselu znajomych Piotr stworzyl klimat Big Band Orkiestry - REWELACJA.
tel do niego to 600 879 508

Forum ślubne: porady opienie komentarze - Zespoďż˝y


Powrót Zespoďż˝yForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie