Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale101010101

  AKANT -PORAŻKA NA MAXA !!!!

__________________________________________________________________________________________

Od razu uprzedzam tych, którzy tak jak ja są zauroczeni tą salą. Pierwsze wrażenie bardzo miłe i przyjemne, a potem juz same gorzkie niespodzianki. Przede wszystkim obsługa wypacykowanych kelenrów kradnących i popijających alkohol na zapleczu. Nie dajcie się zwieść na miłą gadkę i obiecanki-cacanki właściciela bo potem i tak nie znajdziecie do końca na stołach tego co zamówiliście. A jesli chodzi o czystość to chyba zabrakło im na zwykłego mopa bo syf i brud z podłogi usuwano z wielką łaską dopiero nad ranem. Obsługa kelnerska beznadziejna. nawet tortu kroić nie umieją i generalnie można by jeść go z podłogi bo tam go "serwowali" po lekkim wstawieniu się na zapleczu. Jeśli jednak ktoś z was zdecyduje się na wesele w tej sali proponuję ostra kontrolę waszego alkoholu i tego co sie dzieje w kuchni (choć i tak was tam nie wpuszczą). Jedyny plus dla wesela tam to wielkość sali i jedzenie, podane ładnie i dosyć smacznie, ale żadna rewelacja zwłaszcza w ilości. Komentarz dodałam i pochodzi z własnych doświadczeń. teraz bardzo żałuję, że zdecydowałam się na ich usługi. Nie polecam tej sali, chyba, że ktoś bardzo chce poczuć się rozczarowany.
Jeszcze jedno : oprócz beznadziejnego wyglądu sali na zewnątrz, po którym nikt by sie nie domyslił że tam może znajdowac się sala weselna, na krytykę zasługuje także klimatyzacja na sali, a raczej jej brak. Powyżej 100 osób to totalna porażka, zwłaszcza gdy goście bawią się na parkiecie. Koszmar !!! Przeczytałam kilka opinii o sali i komuś sie wszystko bardzo podobało. Dziwię się temu zjawisku. Ogólnie pewnie dlatego, że nieźle zostali zrobieni przez bandę złodzieji i lamusów i nawet nic nie zauwazyli. Szkoda było sie denerwowac na weselu więc sobie darowalismy, ale uprzedzam Was - patrzcie im na ręce od początku aby sie potem nie denerwowac i użerać na weselu, albo olejcie ich usługi. Ten dzien może okazać się niezłą porażką jesli uwierzycie w słodkie zapewnienia właściciela. W końcu to nie jego wesele tylko wasze,a on i tak ma to w nosie bo kasę za to zbierze nie małą. Życze przytomności umysłu podczas zapadania decyzji o wyborze sali. A wszystkim zwolennikom sali AKANT szczerze współczuje.

________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: AKANT -PORAŻKA NA MAXA !!!! (1)   (30.09.2005 / 20:46)  beata

     dodaj komentarz

wiesz co szkoda mi Ciebie....już samoTwoje słownictwo o Tobie świadczy... Ja miałam wesele na ich drugiej sali AKANT2 17.09.05 i było bardzo fajnie...jezdenie bardzo smaczne, ogólnie menu oferowane przez AKANT jest bardzo fajne, rozmaite i oryginalne....i do tego dania są podane bardzo ładnie, jeśli chodzi o kelnerów to moim zdaniem byli super, ładnie ubrani , eleganccy i czyści...ale widac ty wolisz aby do stołu podawała Ci pzrepocona kucharka niż eleganccy, znający się na sprawie kelnerzy... u nas też podpijali sobie bimberek ze stołu wiejskiego, ale w granicach rozsądku i nie chodzili pijani , do końca czyli do 6 rano sprawowali sie świetnie....a jesli chodzi o wodke to niesądze aby u mnie cos zgineł, a nawet jeśli wzieli sobie po butelce to ok niech wypiją za moje zdrowie...Ty pewnie też bys sobie wzieła gdybyś była na ich miejscu, Acha warto jeszcze dodac ze cena w Akancie jest naprawde atrakcyjna bo tylko 135 zl, a menu jest naprawde super....Uważam ,że Twoje opinie sa bardzo krzywdzące dla właścicieli AKANTU bo oni naprawde wkładają wiele strań aby wszystko było dobrze i ja z całą pewnościa musze powiedzieć ,że te ich starania nie idą na marne.POLECAM AKANT
 Re: Re: AKANT -PORAŻKA NA MAXA !!!!   (04.10.2005 / 7:50)  autor: kocurek2002@wp.pl
      dodaj komentarz
Byłem kelneremw akancie i chyba mogeconiecopowiedzieć o tym jak jest od strony kuchni
otóż właściciel gośćmałoprzyjemnyi oszustoczym wspomnęponiżej jestmenagerem w jednym z warszawskich hoteli a dorabja sobiew ten sposób że wziołwajecjękilka salw warszawie i zatrudnia w nich ludzi którzy może cośipotrafjąjeżeli chodzi ogastronomieale sa to ludzie "wolni strzelcy" których pozbyły sie inne restauracje zamiędzy innymi alkoholizm złodziejstwo itp.
Sam właścicielteż nie należy do uczciwych przynajmniej jeżeli chodzi o kelnerówjestw miarę ok. w miarębo zrzucenie wesela 100 osób na 3kelnerów to lekka przesada ale jeżeli już chodzi o głównego kucharza to ustalenie z nim stawki na 10 złod osoby a potem wypłacenie 5 zł.. to już bandytyzm!
jeżeli chodzi o kpmpetencje właściciela w gastronowmi to możeon i coś liznoł jeżeli chodzi o kuchnie ale to absolutny laik który podpiera sie własnie wątpliwej klasy obsługą Atmosfera panująca na zapleczu jest mocno przesycona alkoholem który poprostu siępodbieragościom!!!!! i to wcale nie 1 - 2 butelki ale giną tam średnio na każdym weselu po 10-15 butelek!!!!
decyzję o skorzystaniu z usłóg akantu ( "le kantu" chyba miało być ) pozostawiammłodym parom jeżeli ktoś chciałby wiecej siedowiedzieć służe uprzejmie i czekam na meila
 Re: Re: Re: AKANT -PORAŻKA NA MAXA !!!!   (10.10.2005 / 17:34)  SROKA
      dodaj komentarz
Ale ludzie są okropni, to dlaczego jak Ci się nie podobało nie zwróciłeś wcześniej im uwagi. Ja jak bym miała jakieś zastrzeżenia to walczyłabym o swoje. Może ten alkohol to zniknął nie z ich winy?? A ja zwrócę na wszystko uwagę ale nie sądzę, żebym była niezadowolona, na mnie zrobili wrażenie.
Będę miała tam wesele wktótke, SROKA.

 Coś mi tu nie pasuje, miałam w... (3)   (06.10.2005 / 16:46)  Agata

     dodaj komentarz

Coś mi tu nie pasuje, miałam wesele w czerwcu na tej duzej sali, ani do obsługi czy jedzenia nie można mieć żadnych zastrzeżeń, jeśli chodzi o klimatyzacje to faktycznie jak był upał na zewnątrz to w środku można było troche pomarudzić. Ale wszyscy moi goście byli bardzo zadowoleni, zawsze bedę miło wspominała ten dzień.
 Re: Coś mi tu nie pasuje, miałam w...   (07.10.2005 / 10:47)  Kitka
      dodaj komentarz
Ja już nic nie rozumiem!!! To jak jest z alkoholem???Kelnerzy maja dostęp do alkoholu - ja mam tam rezerwację i szanowny pan wlaściciel powiedział że jest dla nas chłodziarka zamykana na zamek - a jeśli jej nie bedzie to dzięki Bogu mam swoją ogromną lodówkę i za żadne skarby nie pozwolę dotykać się do mojego alkoholu.!!!! Co za ludzie którzy swój własny alkohol powierzaja kelnerom, mi tez coś tu nie gra - chyba jak ktoś ma za dużo zaufania do drugiego człowieka i jest naiwny to potem pisze takie rzeczy. Proszę o wyjaśnienie tej kwestii!!!
 Re: Re: Coś mi tu nie pasuje, miałam w...   (07.10.2005 / 11:13)  Agata
      dodaj komentarz
Dokładnie tam jest zamrażarka do twojej dyspozycji, ja kazałam kelnerom roznosić alkohol bo nie chciałam zawracać tym głowy tacie, chciałam żeby się bawił a nie latał i patrzył czy wszyscy mają butelke na stole. Poza tym kelnerzy wszystkie puste butelki znoszą właśnie koło tej zamrażarki. Przypuszczam że jakiś zwolniony kelner robi im teraz koło pióra, albo konkurencja.
 Re: Re: Re: Coś mi tu nie pasuje, miałam w...   (07.10.2005 / 11:23)  Kitka
      dodaj komentarz
I ta zamrażarka jest zamykana prawda na taki kluczyk - kurcze ja nie rozumiem - przecież AKANT działa od niedawna - po co mają sobie robić złą reklamę, chyba chca mieć jak najwięcej zadowolonych klentów bo to najlepsza reklama - sądzę że to na pewno konkurencja pisze takie bzdury i być może zwolniony kelner. Najlepszym dowodem na to że na prawdę tam nie jest źle jest fakt że cały 2006 rok maja porezerwowany i nawet wesela robią w piątki i w niedziele. Po co mieli by jeszcze oszukiwać i kręcić skoro mają tyle klientów!!!!!
Wszystkim polecam trzeźwe myślenie i jeśli te kiepskie opinie się pojawiły to po prostu należy trochę rzeczy przypilnować i tyle.
 Re: Re: Re: Re: Coś mi tu nie pasuje, miałam w...   (07.10.2005 / 11:56)  Agata
      dodaj komentarz
Dokładnie tak, zamykasz i masz spokój, swoją drogą po prostu nie wierze, u mnie była Finlandia i nie zauważyłam żeby coś znikneło, nacisneli komuś mocno na odcisk i tyle.
 Miałam we wrześniu wesele na t...   (16.10.2005 / 2:01)  Monika
      dodaj komentarz
Miałam we wrześniu wesele na tej większej sali w Akant. Było super!!! obsługa miła, jedzenie smaczne i ładnie podane. Alkohol nam nie zginął a podawali go kelnerzy, przesympatyczni aczkolwiek częściej mogliby się uśmiechać. Zawsze się można czegoś doczepić jak ktoś ma zły dzień, ale to przecież nie na tym polega. Ja jestem zadowolona z ich usług i będę ich polecała znajomym. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Choc sala ma jedną wadę. Jest na piętrze.
 Re: Coś mi tu nie pasuje, miałam w...   (17.02.2006 / 23:26)  Agnieszka
      dodaj komentarz
Ja miałam wesele w akancie II, jestem bardzo zadowolona. Właściciel i obsluga bardzo miła, sala wszystkim się bardzo podobała www.akant2.jon.pl , a jedzenie jak to jedzenie na weselach zabraliśmy mase do domu. Kapela niestety dawała trochę ciała, za duże przerwy ect. Ale i tak wszyscy wyszli zachwyceni. Polecam. W sierpniu idę na wesele kolezanki też tam to dam znać co się pozmieniało.
 Jestem po weselu na tej sali, ... (4)   (29.10.2005 / 0:01)  Dorota

     dodaj komentarz

Jestem po weselu na tej sali, szczerze polecam !!! Było świetnie, polecam jak najbardziej. Nasi goście byli zauroczeni salą, obsługą ect. Złego słowa na nich nie powiem.
 Re: Jestem po weselu na tej sali, ...   (23.05.2006 / 15:02)  Gośka
      dodaj komentarz
Też będę miała tam wesele jeste przerażona tym co przeczytałam, rzeczywiście kelnerzy na pierwszy rzut oka wyglądają na niezłych cwaniaczków. Chyba tam jest za mało dyscypliny i profesjonalizmu wobec tego. Moge tylko poradzić innym, bo o tym też się dowiedziałam aby zwrócili uwage na wielkość tortu który jest nie proporcjonalny do ilości gości.
 Re: Jestem po weselu na tej sali, ...   (16.06.2006 / 2:19)  Magda
      dodaj komentarz
Nie wiem kto i dlaczego wypisuje takie rzeczy, miałam tam wesele i zarówno ja jak i moi goscie są zauroczeni akantem, zarówno salą, obsługą, jedzeniem, właścicielem, no nie ma się do czego przyczepić. Pewnie konkurencję kłuje w oczy.
 Re: Jestem po weselu na tej sali, ...   (09.09.2006 / 20:54)  Krysia i Rafał
      dodaj komentarz
Czytałam powyższe posty kilkanascie razy, troszke mnie uspokoiły, jednak rzeczywistość okazała sie tragiczna, mjałam wesele w lipcu tego roku było upalnie i duszno to fakt , ale jezeli ktoś organizuje imprezy tego typu jak wesela powinien zadbac o klimatyzacje, na sali nie dało sie wytrzymać, większość mojej rodziny czas wesela spedziła na zewnątrz , teren mjał byc zamkniety a okazało sie ze wcale tak nie było i kręciły sie przeróżnej maci osobniki, co do kelnerów cuz z tego że są pod muchami, skoro nie wiedzą co to dezodorant , nie wspominając o oddechu , fatalnym wspomnieniem jest dla mnie rozmowa z jednym z nich przy głośniej muzyce gdy trzeba było przystawiać ucho do jego twarzy by coś zrozumieć, dziwią mnie posty osób które mjały wesele i piszą o samych superlatywach my nie mielismy zamiaru nic pisać, jednak nasza koleżanka będzie mjała tam wesele wpłaciła juz zaliczke i po rozmowie z nami jest w szoku, co do wódki nie mam pojęcia czy nam coś nie zgineło być może mają drógi kluczyk do schładzarki, faktem jest że dwuch kelnerów było lekko podchmielionych, my zdecydowaliśmy sie na to miejsce bo wydawało nam sie że będzie dużo miejsca do tańca i faktycznie wiekszośc czasu spędziliśmy na parkiecie. proponuje przed podpisaniem umowy dobrze sie zastanowić i porozmawiać na temat kilmatyzacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Re: Jestem po weselu na tej sali, ...   (22.10.2006 / 21:02)  Katarzyna
      dodaj komentarz
Zastanawia mnie kwestia poruszona przez Krysie i Rafała dotycząca klimatyzacji w Akancie podobno było gorąco. A przypominasz sobie jaka była temperatura na zewnątrz w lipcu?? Sadze ze na waszym weselu nie bawiło się 20 osób a minimum 100 i goscie nie siedzieli za stołami a tanczyli i pewnie nie tylko wolne kawałki!W 30 stopniowe upały człowiek sie "topi" nawet "nic nie robiąc" ty wymagasz od kelnerów prysznica co chwile?? Ja bede miała wesele w AKANCIE wiosną przyszłego roku, a miejsce to wybrałam ponieważ bawiłam się tam na weselu własnie w to upalne lato, i zapewniam Was, że własciciele robili co mogli, rozstawiono dodatkowe klimatyzatory. Zabawa było przednia!!!!! A na zewnątrz nie wychodziłam bo mimo wszystko na sali było chłodniej,a od obsługi nie czułam nieprzyjemnych zapachów.
 Popieram syf i ubustwo jest st... (0)   (13.08.2007 / 19:19)  malgosia123

     dodaj komentarz

Popieram syf i ubustwo jest strasznie i nie miło
 Re: AKANT -PORAŻKA NA MAXA !!!! (0)   (21.08.2010 / 18:27)  pannamloda

     dodaj komentarz

Zgadzam się TRGEDIA!!! mieliśmy wesele w 2009 roku i wybór tego miejsca to był błąd! Jedzenie fatalne, małe i niedobre, goście nie mieli co wziąć do ust, bo satre i suche. Sala ogólnie nie jest zła, ale obrusy wygniecione, podwórko jak na wsi, dziury błoto i generalnie mało zadbane. kelnerzy dostali na początku za obsługę, więc sie starali, nic nie zgineło bo pilnowany był alkohol. kwiaty i muzyka w naszej gestii więć to bylo ok, ale raszta z ich stornyy to wstyd. Chcieliśmy mieć piekne wesele, smaczne jedzenie i bez nerwów,ale nie udalo się. ODRADZAM WSZYSTKIM !!! a i właściciel z niektórych portali internetowych usuwa opinie, oczywiście te negatywne a pisze pochlebnne typu jedzonko pyszne itd.
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale101010101


Powrót Sale101010101Forum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie