Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Restauracje "Zielony Lew" "Tina"

__________________________________________________________________________________________

Jeśli ktoś z was miał doczynienia z restauracją "Zielony Lew" w Michałowicach lub "Tina" na Woli proszę o informacje, opinie, zdjęcia- poszukujemy sali na wesele a te są w miarę blizko nas.
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Restauracje (1)   (29.07.2005 / 16:52)  Anka

     dodaj komentarz

Nie byłam tam na weselu ale restaurację znam bardzo dobrze. Byłam na kilku imprezach karnawałowych. mają bardzo dobrze jedzenie, własnej roboty i zawsze imprezy były udane.
 Re: Re: Restauracje   (02.08.2005 / 18:50)  Magda
      dodaj komentarz
A o której restauracji piszesz?
 Re: Restauracje (1)   (21.09.2005 / 9:15)  iza

     dodaj komentarz

witajcie mam pyt o te restauracje czy mozecie mi dać na nie namiary na ile osób i cene, oraz tel. Kiedy macie wesele na ile osób ja 9.09.06 interesuje mnie Północna część warszawy jak coś znajdziecie piszcie ja zrobię tak samo. a odnośnie tych restauracji bardzo proszę o informacje.
 Re: Re: Restauracje   (27.09.2005 / 17:56)  Magda
      dodaj komentarz
Namiary na "Zielonego Lwa" już wyrzuciliśmy. ale jest to na rogu ul. Spisaka i Al. Jerozolimskich. Sala jest na 50 - 60 osób. Znaczy jedna sala do tańczenia, a druga do siedzenia. choć przy 60 osobach może być trochę ciasno. Generalnie jest bardzo ładnie i elegancko. Tina jest na Górczewskiej przy tesco. tam naprawdę jest ładnie, cenowo przeciętnie. mam zdjęcia. Mogę przesłać. A ślub nasz jest 27.05.06. salę mamy zarezerwowaną przy Szczęślewickiej na 60osób. Tam jest super. Sala od 60 do 120 osób, Są to trzy sale, które można połączyć. sala podobala mi się od pierwszego momentu jak ja zobaczyłam. Równiez mam zdjęcia. jak masz pytania pisz?
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie