Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Czy ktoś zna UROCZYSKO w miejscowości Nuna pod Warszawą?

__________________________________________________________________________________________

Jestem bardzo ciekawa, czy ktos z Was (albo Waszych znajomych) miał wesele w miejscu, które nawywa się UROCZYSKO i mieści się ok. 30 km od Warszawy w miejscowości NUNA. Byliśmy obejrzec to miejsce i bardzo nas zaskoczyło (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Wyszliśmy z tamtąd z nastawieniem - "tam albo nigdzie". Teraz jednak mam wątpliwości czy wszystko na pewno zostanie tak zorganizowane jak to przestawił nam gospodarz. Jeśli coś wiecie o tym miejscu to bardzo prosze - dajcie znać.

________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 odp: Czy ktoś zna UROCZYSKO w miejscowości Nuna pod Warszawą?   (29.08.2002 / 4:52)  ZETAGI Pułtusk

     dodaj komentarz


dwa lata temu byłam tam na weselu, wszystko było fajnie zorganizowane... największą zaletą była podawana lodowata wódka (wtedy było ok. 30 stopni) poza tym że sama sala w środku nie jest tak bardzo ekskluzywna w końcu to przerobiona stodoła to powstaje super klimacik. jasli bedziecie mieli normalnych gości (nie jakies "wyższe" sfery ) to na pewno bedzie super..
u nas było ok. berdzo dobry pomysł ze świecami i grilem na dworzu.
 Nuna- standard masakryczny!   (05.09.2008 / 10:48)  jola
      dodaj komentarz
Hej:) piszę z przestrogą odnośnie sali w Nunie. Byłam tam niedawno i mam baaardzo wiele niestety negatywnych uwag. Zaczne od tego że w związku z panującymi wtedy w Polsce wichurami nie było prądu w całym budynku!!!! właściciel skwitował to w ten sposób że w umowie tonie on za to odpowiada i młodzi w przeddzień slubu musieli szukać agregatów- żeby wódke schłodzić, kapelę podłączyć i nie siedzieć przy świecach. Obok sali znajduje się gospodarswo- chyba chów jakiś zwierząt- masaktycznie śmierdziało gnojem! kolejna tragiczna moim zdaniem rzecz to kelnerki- młodziutkie dziewczynki które z kulturą nie maja za wiele do czynienia. Np rosół dostałam z kciukiem jednej z kelnerek w zupie!!! natomiast paszteciki nakładał na talerz PALCAMI!! dodatkowo na stole był bałagan, i te nieszczesne paszteciki połozyły na talerzy z resztkami poprzedniego dania!!! Padało momentami- a toalety są w budynku obok- więc dużym kłopotem było rzedostanie się do nich. Kelnerki też miały utrudnione zadanie, bo kuchnia również była w innym pomieszczeniu, i musiały powórkiem z parasolkami przechodzic z daniami. Co więcej- wszytskie dania były wydzielane na talerzyki- czyli kelnerki nie rozdawały półmisków z jedzeniem do własnego podziału, tylko każdemu z osobna nakładały danie (chyba oszczedność materiału). Przez wichurę również przez pierwsze 2 godziny nie było wody w toaletach. Dla mnie takie wesele to najgosza klapa. Wróciłam do domu głodna bo brzydziłam sie jeść z czyichś palców, a na zimnych zakąskach wszędze chodziły muchy. Na szczęście zespół stanął n wysokości zadania i dzięki temu ten niesmak pozostal mniejszy. Tylko dlatego żeby to napisać zapisałam się na to forum, bo to przechodzi ludzkie pojęcie. Wiem że to jedyny dzień w życiu i powinien być najpiękniejszy- więc nie zepsujcie go sobie wynajmując tę salę. To nie jest komentarz złośliwy, ja po prostu nie chciałabym już więcej widzieć tyak smutnej Panny młodej wchodzącej do sali cuchnącej gnojówką. Pozdrawiam
Byłem na weselu siostry 19-go września 2009 roku. Według mnie jest to świetne miejsce. Wewnątrze jest dużo miejsca, a wystrój jest bardzo ładny i przyjemny dla oka. Obsługa bardzo dobra, jedzenie smaczne. Sam właściciel jest przemiłym człowiekiem i muszę przyznać, że dobrze starał się zadowolić weselników. Plusem są miejsca noclegowe. Pokój dla nowożeńców jest poprostu ekstra !!! :) Na zewnątrz są ławeczki i parasolki (trochę w stylu hawajskim część była), więc podczas wesela i szczególnie na poprawinach można się zrelaksować i odpocząć po ciężkiej nocy ;-)Trzeba przyznać, że Pan Tadeusz ma ciekawy styl. Ciężko jest mi wszystko opisać, ale osobiście mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce. Nie powinniście żałować czasu i wspomnień. Ja bawiłem się poprostu świetnie :-)
 odp: Czy ktoś zna UROCZYSKO w miejscowości Nuna pod Warszawą?   (30.09.2002 / 0:04)  Ania

     dodaj komentarz


Tak, byłem tam na weselu w ubiegłym miesiącu. Jednym słowem - REWELACJA!!!
 odp: Czy ktoś zna UROCZYSKO w miejscowości Nuna pod Warszawą?   (19.02.2003 / 13:54)  Beti

     dodaj komentarz


 Re: Czy ktoś zna UROCZYSKO w miejscowości Nuna pod Warszawą?   (21.11.2004 / 17:41)  Zmijeczka

     dodaj komentarz

A masz moze adres www tej sali?
 Re: Czy ktoś zna UROCZYSKO w miejscowości Nuna pod Warszawą?   (08.02.2005 / 20:08)  autor: mercate@interia.pl

     dodaj komentarz

Bede wdzieczna za namiary na to miejsce.
telefon do właściciela 604 731 530
Mam zamówioną salę w Nunie, myślę że będzie fajnie, jeżeli ktoś mógłby ( ktoś, kto miał tam przyjęcie) podzielić się wrażeniami, była bym wdzięczna ...
 hej, nie wiem co tam gadasz o ...   (06.08.2007 / 23:11)  michaelnowicki
      dodaj komentarz
hej, nie wiem co tam gadasz o kurnikach!! moze widziales kurniki po wodce? Za duzo wymageles i nie masz racji !! Moze jestes jego rywalem ? Lepiej sobie pomysl pierw co piszesz!! Zamiast takie pierdoly pisac!!!

Do widzenia i bym ci dal w pierdol za taki komentasz!!!
W czerwcu odbyło się w ów sali nasze wesele, nie polecam, nieprofesjonalna obsługa, niedobre jedzenie oraz nieprzyjemny właściciel podczas przyjęcia, bardzo źle traktujący swój personel, ponadto w pokojach dla nowożeńców strach spać z uwagi na korniki !!!
 PLS o opinię: sala weselna Uroczysko w Nunie   (23.12.2006 / 13:15)  autor: Magda Madziek_t@op.pl

     dodaj komentarz

Proszę o opinię na temat sali weselnej "Uroczysko" w miejscowości Nuna ( 30 km od Wawy) Zastanawiam się nad przyjęciem weselnym w tym miejscu, jeżeli ktoś z Państwa robił tam wesele lub był gościem i mógł by napisać kilka zdań na temat organizacji, jedzenia, atmosfery była bym bardzo wdzięczna ( mail to Madziek_t@op.pl
 Re: PLS o opinię: sala weselna Uroczysko w Nunie   (26.06.2007 / 12:21)  meg1
      dodaj komentarz
sala Uroczysko w Nunie bardzo ładna,klimat podczas grili niesamowity, obsługa nieprofesjonalna, jedzenie fatalne, bardzo małe ilości, zachowanie właściciela podczas przyjęcia karygodne
młoda para ...
 Re: PLS o opinię: sala weselna Uroczysko w Nunie   (19.02.2008 / 13:13)  syla23
      dodaj komentarz
czy chodzi tu o miejscowosc NUNA k. Nasielska? pochodze z tych okolic a tak na prawde nie znam nikogo kto by byl na imprezie w UROCZYSKU a wlasnie z narzeczonym szukamy sali weselnej. czy ktos ma wiecej informacji na ten temat? czekam
 Bylem panem mlodym teraz 4 sie...   (06.08.2007 / 7:54)  michaelnowicki

     dodaj komentarz

Bylem panem mlodym teraz 4 sierpnia i bylo fantastycznie!! Pan Tadeusz Osinski, to super gosc, kelnerzy super, nawet na poprawinach poscigalem sie rowerem z nimi!! Kto kolwiek chce zebym opisal jakie to swietnie miejsce to prosze ze mna z kontaktowac sie na michaelnowicki@hotmail.com, bardzo polecam to miejce!! Tam widzialem jakies nie pozytywne komentarze o tym spanialym miejscu, kto napisal to musial byc na innym swiecie i tez prosze ze mna sie z kontaktowac. Tu jest numer pana Tadeausza Osinskiego 604731530,
znowu bardzo polecamy razem z zona!! Wszyscy byli bardzo szczesliwi!!

 Re: Bylem panem mlodym teraz 4 sie...   (12.08.2007 / 21:23)  marta199127
      dodaj komentarz
Super miejsce, swietna obluga, smaczne jedzenie. Nic do zarzucenia. Bawiłam sie jako gość. Pokoje noclegowe ładne. Serdecznie polecam.
 Re: Czy ktoś zna UROCZYSKO w miejscowości Nuna pod Warszawą?   (26.07.2010 / 21:07)  sowik

     dodaj komentarz

Byłam Panną Młodą na weselu w Nunie w lipcu tego roku. Uważam, że jest to super miejsce na taką imprezę: fajny klimat sali, oryginalny wystrój (dużo luster w złotych ramach, obrazów, figurek), bardzo smaczne jedzenie (goście bardzo sobie chwalili), fajny pomysł z grillem na zewnątrz. Dużą atrakcją dla gości były stoliki pod parasolkami na zewnątrz sali, gdzie można było spokojnie i w ciszy porozmawiać, jeżeli akurat nie miało się ochoty na taniec. Po zmroku teren przy sali rozbłysnął mnóstwem świec i lampionów, tworząc nieprawdopodobnie romantyczną i magiczną atmosferę. Obsługa miła i uprzejma, piękne duże świeczniki na stołach, mnóstwo cudnych róż....Pan Tadeusz jak najbardziej stanął na wysokości zadania, również podczas poprawin następnego dnia. Służył uprzejmą pomocą w każdej sytuacji i naprawdę nie mieliśmy żadnych problemów podczas wesela. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce jako wyjątkowe i niepowtarzalne, z dala od ulicznego miejskiego gwaru, a blisko natury i zieleni...Muszę dodać, że sala nie jest klimatyzowana,ale taka jest jej specyfika: sala jest otwarta podczas trwania wesela, więc nie ma technicznej możliwości montażu klimatyzacji. Jeżeli ktoś chciałby dowiedzieć się czegoś więcej, proszę pisać na mój adres e-mail: karolina.sowinska@gmail.com.
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie