Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Ostrzegam przed MARGO w Wierzbinie k/ W-wy

__________________________________________________________________________________________

Nie działała klimatyzacja, wędlina na poprawinach nie nadawała się do spożycia, napoje były rozcieńczone wodą. Po weselu Młodym nie oddano żadnych ciepłych dań (mimo, że sporo ich zostało). Gdy Państwo młodzi chcieli sprawdzić chłodnie do których miał zostać schowany tort, nie wpuszczono ich do kuchni. Rodzice musieli zabrać wszystko co chcieli (jedzenie, ale tylko to co było na stołach całą noc, napoje tylko te które były już w dzbankach, kwiaty itp.) bezpośrednio po wyjściu gości, bo potem nie chciano ich wpuścić do "lokalu".
Jeśli ktoś z Was chciał organizować swoje wesele tam, to naprawdę odradzam.

________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 No to sie zalamalam. Bede tam ... (1)   (23.08.2005 / 12:59)  iwona

     dodaj komentarz

No to sie zalamalam. Bede tam miala wesele w przyszlym roku, wplacilismy juz zaliczke, a tu czytam takie rzeczy. Prosze o opinie innych osob, ktore robily tam wesele, badz bawili sie tam jako goscie. Sale przentuje sie obiecujaco, a poza tym maja fajny teren i wydawaloby sie mila obsluge. A co dla nas bylo najwaznijsze maja tez pokoje dla gosci. Tym bardziej milo byloby przeczytac inne (mam nadzieje przychylne) opinie na temat tej sali.
 Re: No to sie zalamalam. Bede tam ...   (12.09.2005 / 12:55)  Kasia
      dodaj komentarz
Nie jest tak strasznie źle (pisałam to świeżo po weselu i byłam na nich strasznie zła - kolejne wesele już nie wypadło tak źle), ale proponuję umówić się na zapłatę po weselu. W razie gdyby coś było nie tak nie dopłacicie i już.
 Re: Ostrzegam przed MARGO w Wierzbinie k/ W-wy (0)   (16.11.2005 / 18:47)  autor: furimen@op.pl

     dodaj komentarz

ludzie nie wiem jakie wy macie oczekiwania ale moim zdaniem walicie scieme bo ja mialem okazje bawic sie am na sylwestra i jestem bardzo zadowolony. orkiestra grala praktycznie bez przerwy jedzenia i picia nie brakowalo a pokaz sztucznych ogni byl wiec powalajacy. Tak ze w tym roku ani sie nie zastenawiam tylko bije do nich i na nastepny rok tez pojde. a jak macie jakies pytani to piszcie furimen@op.pl
 Re: Ostrzegam przed MARGO w Wierzbinie k/ W-wy (0)   (04.12.2005 / 22:46)  autor: furus3@o2.pl

     dodaj komentarz

droga Kasiu nie wiem o co masz pretensje. Bo ja bylem gosciem na weselu 8 pażdziernika i bardzo mi sie podobalo wszystko bylo swietnie zorganizowane. Jedzenie bylo naprawde dobre miejsca do tanca nie brakowało a obsługa była bez zarzutów. Z tym tortem to musisz troche przesadzać bo moja siostra dostała osobne pomieszczenie na alkohol i było one wyposazone w 4 lodówki tak ze wydaje mi sie nie prawdopodobne ze nie mialas gdzie tortu schowac. Z tego co widziałem to sala jest wyposażona w duża chlodnie i osobne pomieszczenia na wedliny i napoje. a co sie tyczy napoji to napewno nie buły rozcieczane. Moja siostra jest bardzo zadowolona i wszyscy goscie tez. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie. Piotrek
 Re: Ostrzegam przed MARGO w Wierzbinie k/ W-wy (0)   (22.02.2006 / 18:38)  wdzieczna

     dodaj komentarz

dziekuje tobie kasiu za te opinnie pomogly mi bardzo z tak silna konkurencja bym sobie nie poradzila byli nie do pobicia a to ja teraz dyktuje ceny i reszte wdzieczna nieznajoma
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie