Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 

  AKANT - czy ktoś ma lub bedzie miał tam wesele????

__________________________________________________________________________________________

Mam pytanko czy ktos robi lub robił wesele w Sali bankietowej "Akant" na ul.Trakt Lubelski 1/3. Jakie jedzenie, obsługa itp. Prosze bardzo o opinie!!!!
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: AKANT - czy ktoś ma lub bedzie miał tam wesele???? (1)   (13.06.2005 / 21:57)  ewa

     dodaj komentarz

oglądalismy tą salę z zewnątrz, porażka, sala znajduje się nad sklepami z farbami i inne, przy ruchliwym rondzie,
A czy coś w tym złego że znajduje się nad sklepami z farbami?? Chyba nie rozumiesz pytania jakie zadałam? Ja pytałam o to czy ktoś tam miał wesele, jedzenie i obsługę. A tak na marginesie - w środku jest bajka i żałuj że tam nie byłaś - bo wybór sali nie ogranicza się tylko do oglądania z zewnątrz, bo w końcu wesele jest w środku.
 Re: AKANT - czy ktoś ma lub bedzie miał tam wesele???? (1)   (14.06.2005 / 16:01)  Ola

     dodaj komentarz

Ja tam byłam, sala fajna mił obsługa, jedzenie super no i sala wygląda w środku rewelacyjnie, polecam.
Dzieki za odpowiedź Ola. Czekam na więcej informacji. Może ktos cos jeszcze wie na ten temat.
 Re: AKANT - czy ktoś ma lub bedzie miał tam wesele???? (1)   (20.06.2005 / 23:04)  ania

     dodaj komentarz

dzis ogladalismy salę od środka, jest już trochę zapyziała, a toalety są malutkie

 Re: Re: AKANT - czy ktoś ma lub bedzie miał tam wesele????   (24.06.2005 / 19:18)  Karolina
      dodaj komentarz
Mielismy tam nasze wesele:-) Jestesmy bardzo zadowoleni. Wszystko zgodnie z ustaleniami, jedzenie pycha, donoszone, kelnerzy dyskretnie sie miedzy stolami pilnujacy by niczego nie brakowalo. Wlasciciel obecny podczas wesela, elastyczny - zmienialismy godziny posilkow w trakcie uzalezniajac je od tego jak bawia sie goscie.
Rewelacyjny tort, ktory goscie wspominali jeszcze po weselu.
Sala przestronna - duzo gosci chwalilo sobie mozliwosc swobodnego odsuwania krzesel i przechodzenia pomiedzy.

Na minus? Polozenie - jest takie a nie inne. Dojazd dobry i szybki, okolica moze "malo romantyczna", ale to chyba nie najwazniejsze. Za to blisko ladnych terenow - my jeszcze z sali wyskakiwalismy na zdjecia w lanach zboza, choc nie mielismy tego w planach.

Polecam!!!
Dodam jeszcze, ze jesli chcecie aby sala byla bardziej okazala mozna zamowic w ars balonika tiul i swiatelka na kolumny oraz kwiatowe kule (9 sztuk wystarczy). Koszt z dekoracja i demontazem 660 zl. Efekt super!
A czy mogłabym zapytać - czy jest tam duszno? Jak z klimą? Szczerze mówiąc to bardzo ucieszyła mnie twoja opinia. Ja mam tam rezerwację na przyszły rok. Może coś jeszcze ci się przypomni. To bardzo prosze o jakieś info.
Hmm, duszno nie było, ale jak potańczyłam to nie powiem było mi ciepło;-) Nad parkietem jest nawiew, a przy ścianach stoją dodatkowe klimatyzatory... ale temperatura wewnątrz zależy od tej na zewnątrz oraz od ilości gości.
 Re: AKANT - czy ktoś ma lub bedzie miał tam wesele???? (5)   (02.07.2005 / 21:53)  lukasz

     dodaj komentarz

Karolina czy moglbym Cie prosic o przyslanie mi swojego maila na lukasz.piskorski(malpa)aster.pl ? Chcialbym popytac o pare rzeczy zwiazanych z tym Akantem
 Witam wszystkich!! Ja dopiero ...   (03.08.2005 / 17:05)  aneta
      dodaj komentarz
Witam wszystkich!! Ja dopiero zaczynam planowac weselę i tak na prawde zaczęłam od czytania tej strony... ponieważ jestem z okolić Wawra (Warszawa) chciałabym również mieć blisko domu ślub i weselę. Bardzo bym prosiła o przesłanie choć kilku fotek na maila abym mogła zobaczyć jak wygląda już przygotowana sala. Bede bardzo wdzięczna za pomoc. Czekam również na inne propozycje sal z dzielnicy Wawer. Mój mail: nikita018@wp.pl z góry dziękuję!!!
 Re: Witam wszystkich!! Ja dopiero ...   (24.08.2005 / 12:14)  Karolina
      dodaj komentarz
Wejdz na ich strone - po prostu:-)
strona ok. ale można podjechać w każdą sobote dwie godziny przed weselem i zobaczyć na żywo co i jak wygląda,nic się nie ukryje ;) pozdrawiam
strona ok. ale można podjechać w każdą sobote dwie godziny przed weselem i zobaczyć na żywo co i jak wygląda,nic się nie ukryje ;) pozdrawiam
temperatura zależy od tej na zewnątrz jeśli bęndzie upał to jeśli na sale wejdzie 120 osób i więcej, a z reguły nigdy mniej to nic jej nie schłodzi!! zawsze jest odczuwalny chłód na wejściu i około północy jak ochłodzi się na zewnątrz. na pewno są sale chłodniejsze ale też mniejsze!! a poznałem jeż trochę.
temperatura zależy od tej na zewnątrz jeśli bęndzie upał to jeśli na sale wejdzie 120 osób i więcej, a z reguły nigdy mniej to nic jej nie schłodzi!! zawsze jest odczuwalny chłód na wejściu i około północy jak ochłodzi się na zewnątrz. na pewno są sale chłodniejsze ale też mniejsze!! a poznałem jeż trochę.
 Re: AKANT - czy ktoś ma lub bedzie miał tam wesele???? (0)   (05.07.2006 / 17:57)  Karo

     dodaj komentarz

Witam :)
Ja 15 lipca będę miała wesele w sali Akant 2 - położona jest w lasku, bardzo blisko tej salki przy rondzie. Jak na razie współpraca przebiega dobrze :) Menu ustalone, wogóle bardzo chwalę sobie póki co współpracę z Panem z Akantu :)
Sala bardzo ładnie przystrojona - nie potrzeba żadnych balonów których nie znoszę, no i jest klimatyzacja, co przy dzisiejszych upałach jest wielką zaletą :)

Obiecuję również zdać relacje po weselu :)

Forum ślubne: porady opienie komentarze -


Powrót Forum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie