Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 

  pensjonat "Na uboczu" w Wilanowie

__________________________________________________________________________________________

Właśnie szukamy sali na wesele i spodobała nam się sala w pensjonacie "Na uboczu" jest tam naprawdę miło, takie są przynajmniej nasze pierwsze wrażenia, ale chetnie poznamy opinie osób, które same robiły tam wesele.Z góry dzięki za pomoc.
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: pensjonat (4)   (10.10.2004 / 23:20)  monia

     dodaj komentarz

Cześć widziałam tą sale w pensionacie ale wybrałam sale na wilanowie na Bruzdowej 51 miałam tam wesele w sierpniu , musisz sobie obejżec zupełnie inny poziom!!!! Mają jeszcze nie bardzo parking , ale sala szał. Powodzenia
 Re: Re: pensjonat   (11.10.2004 / 21:26)  lukas
      dodaj komentarz
ta stodoła na bruzdowskiej to tragedia, z zewnątrz lepiej nie podjeżdżać a w środku nikogo nie ma i nikt nie odbiera telefonów.na przeciwko parking dla tirów !!! PORAŻKA!!! Znalazłem o wiele lepsze miejsce od tych co mówimy jak ktoś chce to podam.
 Re: Re: Re: pensjonat   (12.10.2004 / 0:54)  maxx
      dodaj komentarz
tak panie lukas chyba pan w środku ni był, trzeba zobaczyć zeby oceniać, popieram karolcie,na parkingu to samochody stoja a nie goscie
idjoto
 Re: Re: Re: pensjonat   (12.10.2004 / 1:02)  rg36
      dodaj komentarz
ludzie spokojnie.byłem na tej sali na bruzdowej ,fakt parking maja jeszcze nie najlepszy ale zato w srodku ! jeszcze takiej sali nie widziałem a zwiedziłem ich juz 26 żeby mieli wolny termin to bym zrobił wesele tam !!!
 Re: Re: pensjonat   (12.10.2004 / 8:34)  lukas
      dodaj komentarz
buuu, zawiało prymitem i wieśniactwem, nie wiedziałem że takie młokosy są na tym forum. w takim razie nie mamy o czym rozmawiać.

fakt że sala jest najważniejsza, ale dla mnie pierwsze wrażenie też się liczy.
 Re: Re: pensjonat   (30.07.2006 / 19:32)  Ania & Michal
      dodaj komentarz
Bylismy tam w sobote w celu wybrania sali. Wszystko by bylo ok, gdyby nie wlasciciel. Sala nam spodobala sie od razu. Wlasnie takiej szukalismy. Dosyc duza i od razu z parkietem do tancow. Do tego okolica PRZEPIEKNA. Same uksuskowe osiedla, cisza ispokoj. Do okola pensjonatu sliczny ogrod, stoliki, jakas altanka i duzo mijesca np do sztucznych ogni. Generlanie cisza i spokoj. Cena tez ok, bo 160 za osobe. Wszystko by bylo ok gdyby nie pan wlasciciel. Dziwnie sie zachowuje i wyglada jak byly "cinkciarz".Generalnie traktuje wszystkich kiepsko i wychodzi z zalozenia, ze i tak "zarobi" bo terminarz ma pelny i jak nie my, to kto inny przyjdzie.
Mamy takie obawy, ze juz przy organizowaniu wesela, zacznie sobie doliczac rozne sumy, bo za popraiwny iles, za sniadanie iles, za dekoracje sali iles...
Tak naprawde to sie bardzo zastanawiamy, bo to sala ktora najbardziej nam sie spodobala, ale nie wiadodmo, czy wlasciciel nie zacznie cos kombinowac.
Serdzecznie polecamy sale Art'Imperssion na Ursynowie i kobieta prowadzaca jest super, tylko ze sala jest do 100-110 osob,wiec jak chce sie miec wiecej gosci to jest malo miejsca. Generlanie, jak "na Uboczu" byla ta pani Ewa, tonawet bysmy sie nie zastanawiali. U niej sala jest jak z bajki i wszystkie dekoracje sa w cenie (150zl) oprocz swiezych kwiatow.
Straszny mamy dylemat z panem z "na Uboczu", wiec jak ktos byl i moze polecic, to bylibysmy wdzieczni.
 Re: Re: pensjonat   (30.07.2006 / 19:32)  Ania & Michal
      dodaj komentarz
Bylismy tam w sobote w celu wybrania sali. Wszystko by bylo ok, gdyby nie wlasciciel. Sala nam spodobala sie od razu. Wlasnie takiej szukalismy. Dosyc duza i od razu z parkietem do tancow. Do tego okolica PRZEPIEKNA. Same uksuskowe osiedla, cisza ispokoj. Do okola pensjonatu sliczny ogrod, stoliki, jakas altanka i duzo mijesca np do sztucznych ogni. Generlanie cisza i spokoj. Cena tez ok, bo 160 za osobe. Wszystko by bylo ok gdyby nie pan wlasciciel. Dziwnie sie zachowuje i wyglada jak byly "cinkciarz".Generalnie traktuje wszystkich kiepsko i wychodzi z zalozenia, ze i tak "zarobi" bo terminarz ma pelny i jak nie my, to kto inny przyjdzie.
Mamy takie obawy, ze juz przy organizowaniu wesela, zacznie sobie doliczac rozne sumy, bo za popraiwny iles, za sniadanie iles, za dekoracje sali iles...
Tak naprawde to sie bardzo zastanawiamy, bo to sala ktora najbardziej nam sie spodobala, ale nie wiadodmo, czy wlasciciel nie zacznie cos kombinowac.
Serdzecznie polecamy sale Art'Imperssion na Ursynowie i kobieta prowadzaca jest super, tylko ze sala jest do 100-110 osob,wiec jak chce sie miec wiecej gosci to jest malo miejsca. Generlanie, jak "na Uboczu" byla ta pani Ewa, tonawet bysmy sie nie zastanawiali. U niej sala jest jak z bajki i wszystkie dekoracje sa w cenie (150zl) oprocz swiezych kwiatow.
Straszny mamy dylemat z panem z "na Uboczu", wiec jak ktos byl i moze polecic, to bylibysmy wdzieczni.
 Re: pensjonat (1)   (11.10.2004 / 13:05)  Karolcia

     dodaj komentarz

sorki ale widziałam tą salę w ten weekend-porażka!!!!
 Re: Re: pensjonat   (13.12.2004 / 23:17)  karolcia
      dodaj komentarz
Widziałam te salke "na uboczu " porazka
 Re: pensjonat (0)   (11.10.2004 / 13:31)  Lukas

     dodaj komentarz

Dzięki za pierwszy odzew na nasze zapytanie, ale czekamy na dalsze Wasze opinie lub jeśli możecie polecić coś fajnego.
 Re: pensjonat (1)   (08.03.2005 / 11:21)  asja

     dodaj komentarz

cześć, niestety nie widziałam sali na Bruzdowej.
Za to już zaklepałam pensjonat na Uboczu na te wakacje. Mi się tam od razu spodoało. Mili właściciele,fajna atmosfera. Fakt że sala nie jest rewelacyjna, ale jest całkiem ok. Oprócz tego znam 2 pary, które tam wyprawiały wesele i wszyscy byli zadowoleni. Podobno jedzenie dobre a obsługa miła, można wyjść sie przewietrzyć bo na dworzu są stoliki.
tyle... mogę mieć tylko nadzieję, że i u mnie tak będzie ... pozdrawiam

 Re: Re: pensjonat   (08.03.2005 / 12:02)  lukas
      dodaj komentarz
my już jakiś czas temu wybraliśmy inne miejsce, ktore w porównaniu z wilanowem wydalo nam sie o wiele ladniejsze (sala super).w wilanowie najwieksze wrazenie robi ogrod i sam budynek, natomiast w srodku tez spoko ale troche smutno.ogolnie miejsce wydaje sie ok.udanej zabawy :)
 Re: pensjonat (0)   (31.03.2005 / 22:01)  Marta

     dodaj komentarz

Bylam tam wczoraj i wlasciwie nie zrobilo to dla mnie dobrego wrazenia. Sala moze nie byla rewelacyjna, nie byla tez zla, ale najpaskudniejszy byl wlasciciel... Musze przyznac, ze robil niemalze wszystko aby nas zniechecic.
Po pierwsze zastrzegl sobie, ze jezeli chce wynajmowac sale na czerwiec to musze zaplacic za minimum 120 osob, obojetnie ile bedzie - ja planuje na okolo 90, wiec musialabym za 30 doplacic...
Dodatkowo stwierdzil, ze moze i daloby sie cos "dostawic" jak panstwo by chcieli, ale ja nie widze potrzeby. W koncu jezeli ja place i chce, to chyba moja sprawa...
Podobnie bylo gdy spytalismy czy jezeli zabrakloby nam alkoholu, to mozna dokupic u niego, na co pan - nie oplaca sie panstwu u mnie kupowac... No sorry, ale to chyba jemu zalezy na sprzedarzy, jezeli mnie bedzie stac placic za alkohol u niego, to chyba dla niego jeszcze lepiej.
Nie chcial nam pokazac zadnych zdjec z wesela, zadnego przykladowego menu, nawet nie chcial wstepnie zarezerwowac nam terminu, a co wiecej stwierdzil, ze ostatnia rate trzeba wplacac w dzien wesela, a nie mozna na przyklad dzien wczesniej...
Ogolnie zrobil na mnie naprawde kiepskie wrazenie. Poza tym dojazd do samego pensjonatu jest dosc marny, daleko od samego Wilanowa. Niestety, ogolnie nie dla mnie i nie polecalabym.

 Re: pensjonat (0)   (19.09.2005 / 1:38)  karo;

     dodaj komentarz

bylem tam na weselu lipa - jedzenie i wogule
Forum ślubne: porady opienie komentarze -


Powrót Forum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie