Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Piorunów

__________________________________________________________________________________________

Serdecznie polecam salę weselna w Piorunowie kolo Błonia pod Warszawą. Wnętrze i budynek urządzony w stylu prawdziwie wiejskim, kamienna podłoga biał ściany, drewniana konstrukcja dachu, wielki kominek wszędzie mnóstwo dekoracji nawiązujących do stylu. Nawet pod sufitem wiszą starodawne kufry, z których wystają snopki, suszone kwiaty lub stroje ludowe z wczesniejszych epok. Nad para młodą nie ma typowej dekoracji z balonów, tiulu itp, tylko bociany w prawdziwym gnieździe, z których jeden ma zawieszone na dziobie zawiniątko z..... bobasami! Na zewnatrz mnóstwo zieleni i kwiatów oraz starych maszyn rolniczych idealnie dopasowanych do krajobrazu. Oczywiście obowiazkowo stare wozy oraz prawdziwy żuraw studnia. Podjazd do obiektu bardzo efektowny przez szpaler wierzb płaczących. Jeżeli macie ochote na wesele w swoiskim stylu to to miejsce jest idealne pod warynkiem że nie planujecie więcej niz 180 osób na weselu. Moje wesele w pełni organizowali właśiciele sali, zapeniaja jedzenie na calą noc(ciepłe posiłki zimne przystawki domowe ciasta sałatki itp, fajnie dekoruja stoły) do tego świetny tort weselny oraz chlrbrk na powitanie Mlodych. Właściciele są przemili, kulturalni i uprzejmi, jednocześnie niezwykle słowni, jeżeli cos zagwarantują to napewno tak będzie. Polecam.

________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Piorunów   (13.08.2004 / 11:50)  autor: magdusiowy@poczta.onet.pl

     dodaj komentarz

MOZESZ PODAĆ DOKŁADNY ADRES? A mozemają swoją stronę www
prześlij prosze odp. na mojego maila

 Re: Piorunów   (04.10.2004 / 14:14)  autor: r.szrajner@wp.pl

     dodaj komentarz

Prześlijcie mi jak możecie namiar na tę stronkę. Jakie tam są orientacyjne ceny.
Z góry dziękuję

 Ja tez poprosze namiary. Po...   (13.09.2005 / 16:24)  autor: agatha_b@wp.pl

     dodaj komentarz

Ja tez poprosze namiary.

Pozdrawiam

 Ja tez poprosze namiary. Po...   (13.09.2005 / 16:25)  autor: agatha_b@wp.pl

     dodaj komentarz

Ja tez poprosze namiary.

Pozdrawiam

 My mieliśmy orgaznizowane nasz...   (26.10.2005 / 13:44)  ELIZA I PIOTR

     dodaj komentarz

My mieliśmy orgaznizowane nasze wesele w sali w Piorunowie k/Błonia w maju 2005, było cudownie, wszystko zapięte na ostani guzik, właściciele przemili, obsługa profesjonalna, jedzonko pyszne, więc śmiało polecam, bo dzięki takiej organizacji przeżyliśmy nasze wesele bez stresu, a nasi goście bawli się wspaniale, warto pozostawić przygotowanie przyjęcia w rękach specjalistów, bo dzięki temu skupiamy się tyko na sobie i na naszym najwspanialszym dniu w życiu!
 Re: My mieliśmy orgaznizowane nasz...   (30.12.2005 / 11:53)  autor: marysz@o2.pl
      dodaj komentarz
A czy moglibyście udostępnić jakieś namiary? szukam w internecie i szukam ... i nie mogę znaleźć... :( MOże jakaś prywatna strona www, albo choć dokładny adres, nazwę..?
 Witam serdecznie, strona sali ...   (08.02.2006 / 21:59)  autor: ikozdrowska@wp.pl

     dodaj komentarz

Witam serdecznie, strona sali w Piorunowie jest właśnie w przygotowaniu. Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług. Niebawem umieścimy na tym forum informację z adresem internetowym naszej sali. Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za miłe słowa.
  Piorunów   (08.02.2006 / 22:06)  autor: ikozdrowska@wp.pl

     dodaj komentarz

Ponadto dla zainteresowanych osób podaję nr kontaktowy, pod którym można uzyskać informacje na temat sali "U Rowdala" w Piorunowie:
Ryszard Rowdal 513 940 197
Dziękujemy.

 Re: Piorunów   (04.08.2006 / 15:17)  autor: m.wawrzeniecka@yahoo.pl

     dodaj komentarz

Ja miałam wesele w Piorunowie w październiku 2005, było dokładnie tak jak opisane we wcześniejszych postach. wszystko tak jak sobie wymarzyłam, sala i otoczenie piękne, właściciele bardzo mili, jedzenie super i obsługa oczywiście też.polecam.
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie