Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Restauracja DEDEK PARK - ktoś tam był?

__________________________________________________________________________________________

czy ktoś był w roli gościa lub nowożeńca w restauracji DEDEK w parku skaryszewskim ? z chęcią wysłucham opinii
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Restauracja DEDEK PARK - ktoś tam był?   (30.08.2004 / 10:06)  Agnieszka

     dodaj komentarz

ja tam miałam mieć wesele
ale moja znajoma była tam jako gość na weselu i mówiłą, że organizacyjnei jest OK ale że było mało jedzenia

 Re: Re: Restauracja DEDEK PARK - ktoś tam był?   (14.01.2005 / 13:55)  madzia
      dodaj komentarz
Sala jak z bajki.byłam jako gość obsługa super, jedzenie również,słabo działa kilma,jest też taras na który pieczony był dzik-super sprawa- polecam
 chciałam tam zorganizować włas...   (11.10.2004 / 14:49)  Ania

     dodaj komentarz

chciałam tam zorganizować własne wesele, ale jak przez ponad tydzień czekałam na przedstawienie menu przez ich firmę i na przesłanie informacji ogólnych, to zrezygnowałam. jeżeli już na początku podchodzą mało poważnie do klienta, to nie zmieni się to w przyszłości. a jak tak wysoko się cenią to powinni też dawać coś z siebie. nie polem
 chciałam tam zorganizować włas...   (11.10.2004 / 14:49)  Ania

     dodaj komentarz

chciałam tam zorganizować własne wesele, ale jak przez ponad tydzień czekałam na przedstawienie menu przez ich firmę i na przesłanie informacji ogólnych, to zrezygnowałam. jeżeli już na początku podchodzą mało poważnie do klienta, to nie zmieni się to w przyszłości. a jak tak wysoko się cenią to powinni też dawać coś z siebie. nie polem
 .   (14.01.2005 / 14:01)  mariusz
      dodaj komentarz
Sala mieści się w samym parku. Miałem tam wesele w maju.Organizacja ok.,jedzenie i osługa dobra ogólnie polecam.Wszyscy bardzo chwalili także jest ok
 Re: .wesele 14 lipiec 2007   (14.03.2008 / 14:48)  jobelek
      dodaj komentarz
Organizowałem tam wesele, naprawdę gorąco polecam. My nie mieliśmy żadnych problemów z kontaktem , wysłaliśmy e-meila i jeszcze tego samego dnia otrzymaliśmy ofertę. Pani Monika z którą wszystko ustalaliśmy stanęła na wysokości zadania, pomimo spotkań wieczornych , nigdy nie odmówiła spotkania. Fakt drogo, jedzenie dobre ale mogłoby być lepsze, za to obsługa oraz cała organizacja na 6 , naprawdę polecam
 Re: chciałam tam zorganizować włas...   (21.01.2005 / 23:07)  Krystyna
      dodaj komentarz
WESELE ODRADZAM! PECH chciał, że wybrałam ten lokal na sylwestra 2004.
Muzyka i osługa dobra, ale to nie wystarczyło-zapłaciliśmy również za jedzenie,którego tak naprawdę nie było. Mąż co mało nie udusił się wykałaczką znaleziona w mięsie.
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie