Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  KRAKÓW-RESTAURACJA "SANTORINI"

__________________________________________________________________________________________

CZY KTOŚ MIAŁ WESELE LUB BYŁ NA WESELU W TEJ RESTAURACJII???RESTAURACJA SANTORINI UL.BULWAROWA 35 b!POTRZEBUJĘ INFORMACJI NA TEN TEMAT , GDYŻ SZUKAM SALI NA MOJE WESELE A TĄ MAM NA OKU :) POTRZEBUJĘ INFORMACJI !!! POZDRAWIAM
KRAKOWIANKA

________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: KRAKÓW-RESTAURACJA (4)   (21.12.2004 / 8:14)  autor: mc.m@interia.pl

     dodaj komentarz

Witam,
mam tam kolacje wigilijną 27.12.04, a moja koleżanka planuje tam wesele. Podobno warto.
Pozdrawiam
Mariusz

 Re: Re: KRAKÓW-RESTAURACJA   (27.12.2004 / 15:37)  kex
      dodaj komentarz
A ile osob moze pomiescic ten lokal?
 Re: Re: KRAKÓW-RESTAURACJA   (14.01.2005 / 23:04)  Zuzia
      dodaj komentarz
Ja byłam tam na weselu, było ok 120 osób,ale myślę ,że spokojnie wejdzie 150 tak mi się wydaje:) a planujesz tam wesele??
 Re: Re: KRAKÓW-RESTAURACJA   (06.02.2005 / 10:44)  veronica
      dodaj komentarz
Chciałabym sie dowiedziec czy warto robic w tej restauracji wesele, bardzo prosze o opinie. Jak to wyglada z organizacja i jedzeniem. Okolo 120 osob??
 Re: Re: KRAKÓW-RESTAURACJA   (14.04.2006 / 20:16)  ewa
      dodaj komentarz
Na wesele najlepsza Santorini!!!Odbyłam tam praktyke zawodowa!!!Wspaniala obsluga milo mi przyjemnie!!!
 Re: KRAKÓW-RESTAURACJA (2)   (16.06.2005 / 20:49)  mprzetpoczta.onet.pl

     dodaj komentarz

OSOBISCIE POLECAM SZCZERZE RESTAURACJE SANTORINI. 11.06.05 MIALAM TAM WESELE I NIE BYLO GOSCIA KTORY BYL BY NIEZADOWOLONY. WSZYSCY A SZCZEGOLNIE - MY PAŃSTWO MLODZI BYLISMY I JESTESMY ZACHWYCENI. Dodatkowo traktowana bylam jak ksiezniczka :)
 Re: Re: KRAKÓW-RESTAURACJA   (17.06.2005 / 23:45)  :)
      dodaj komentarz
Bardzi się cieszę, że takie pozytywne opinie ma ten lokal:)mam tam zaplanowane wesele na wrzesień tego roku i już doczekać się nie mogę:( także słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat tej restauracji, jak na razie mam same pozytywne wrażenia, właściel przesympatyczny, życzliwy, służący pomocą :) A obsługa, nic dodać , nic ująć, jestem na razie pod wrażeniem, będąc tam jedynie gośćiem w restauracji, ale mam nadzieję, żę wszystko przebiegnie pomyślnie na moim weselu:)A jakie menu jeśli mogę zapytać wybraliście?bardziej tradycyjne czy raczej ekstrawaganckie? Co polecacie, jakie macie uwagi, rady:) Proszę o wyrażenie swojej opini:) Bardzo serdecznie z góry dziękuję:) pozdrawiam:)
 Re: Re: KRAKÓW-RESTAURACJA   (17.06.2005 / 23:48)  :)
      dodaj komentarz
Acha, jeszcze jedno:) Zdaje mi się, że się chyba znamy:) Chyba jesteśmy sąsiadkami z osiedla:):):) tzn tak podejrzewam:)
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie