Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Gdzie wesele w okolicach Wawy??

__________________________________________________________________________________________

Poszukuje sali w okolicach Wawy,Łowicza na wesel z tym że musi byc nocleg na miejscu dla 90 osób,najlepiej w zaciszu(las)proszę o jakieś informacje.
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Gdzie wesele w okolicach Wawy??   (14.07.2004 / 21:42)  Emilia

     dodaj komentarz

mam kilka sal w okolicy wawy. Jeśli chcesz to daj znać
 Re: Re: Gdzie wesele w okolicach Wawy??   (13.09.2004 / 19:33)  autor: Adrian ryslaski@op.pl
      dodaj komentarz
Witam mam pytanko co do tych sal jak mozesz podeslij mi jakieś adresy i cenniki usług poszczególnych lokali na adres ryslaski@op.pl pozdrawiam Adrian
 Re: Re: Gdzie wesele w okolicach Wawy??   (25.10.2004 / 16:54)  autor: swiechu12@wp.pl
      dodaj komentarz
poszukuje sali na ok 130 osob z duzym tarasem lub bezposrednim wyjsciem do ogrodu w okolicach W-wa do 35 km szukam od 4 mc i nic nie moge znalesc
 Re: Gdzie wesele w okolicach Wawy??   (15.10.2004 / 13:51)  helen

     dodaj komentarz

Witam aj tez chetnie dowiem sie o slach w okolicach warszawy(ceny+ilosc osób w sali). Zalezy mi głownie salach w okolicy Wawra,Ząbek, Rembertowa, Wesołej , Józefowa itp.Zgóry dzieki
 Jest sala na rogu Traktu Lubel...   (21.10.2004 / 11:12)  Ela
      dodaj komentarz
Jest sala na rogu Traktu Lubelskiego i Wału Miedzeszyńskiego nie pamietam jak się nazywa Aleko czy Akant. Byłam, fajne jedzenie, dość duza sala, nas było 150 i spokojnie weszłoby więcej. Jest jeszcze Canwa ale tam nie byłam na weselu.
 Re: Gdzie wesele w okolicach Wawy??   (31.10.2004 / 12:06)  MARYNA

     dodaj komentarz

JEŚLI CHODZI O OKOLICE WA-WY TO GDYBYS SIE NATKNEŁA NA RADZIKÓW POD BŁONIEM TO STANOWCZO ODRADZAM MOŻNA WYNAJĄĆ TAM SAMĄ SALĘ LUB POLECAJĄ PANIĄ KTÓRA ORGANIZYJE WESELE. NIETETY MIAŁAM Z NIĄ DO CZYNIENIA JEST NIEUCZCIWA I NIEPROFESJONALNA. NIE DAJCIE SIE ZWIEŚC JEJ ZAPEWNIENIOM BO BEDZIECIECIE TEGO ŻAŁOWAĆ JA ŻAŁUJĘ I CZASU I STRACONYCH PIENIEDZY.
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie