Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  SUPER KNAJPA, BARDZO ELEGANCKA...

__________________________________________________________________________________________

SUPER KNAJPA, BARDZO ELEGANCKA REST. Z OGRODEM W STYLU WŁOSKO-HISZPAŃSKIM
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: SUPER KNAJPA, BARDZO ELEGANCKA... (0)   (24.01.2004 / 20:02)  iwonka

     dodaj komentarz

Robiliście tam coś
 Re: SUPER KNAJPA, BARDZO ELEGANCKA... (0)   (24.01.2004 / 20:06)  myszka

     dodaj komentarz

Będziemy robić w maju wesele. Mają naprawdę fajna cenowo propozycję. Nazywa się rest. Vendetta. Po rozmowach i negocjacjach z p.Darkiem - managerem jestem zachwycona, bo pokrywa się to z informacjami od mojej koleżanki , która robiła tam swoje przyjęcie w zeszłym roku i była bardzo zadowolona
 Re: SUPER KNAJPA, BARDZO ELEGANCKA... (1)   (27.01.2004 / 21:32)  Agnieszka

     dodaj komentarz

Słyszałam wiele dobrego o tej restauracji i właśnie się wybieram zobaczyć, jak to wygląda. Czy możesz się podzielić informacjami? Do kogo uderzać? Jakie ceny i co w ich ramach macie zapewnione. Ja mam ślub w czerwcu w Kościele p.w. Św. S. Kostki, więc restauracja ma dla mnie świetną lokalizację - blisko Kościoła. Proszę, odpisz jak najprędzej
 Re: Re: SUPER KNAJPA, BARDZO ELEGANCKA...   (28.01.2004 / 8:42)  myszka
      dodaj komentarz
Ja robię przyjęcie na 80os. Menu składa się z obiadu zasiadanego i części bufetowej na ogrodzie - jest naprawdę uroczy + tort. Sale są naprawdę super - nie trzeba nic dekorować. My za pełne menu i pakiet alkoholi ( w tym też kolorowe) płacimy 180zł/os. Istnieją tańsze rozwiązania, wiem bo dowiadywałam się , ale ta oferta jest najbardziej opłacalna. Ustawienie ogrodu można zobaczyć na www.bistrot.pl - to druga restauracja tego samego właściciela - pod zakładką vendetta. Podaj mi mail-a to wyślę ci swoją ofertę lub napisz do mnie mysz0703@interia.pl
 Re: Re: Re: SUPER KNAJPA, BARDZO ELEGANCKA...   (29.01.2004 / 11:11)  Agnieszka
      dodaj komentarz
Wczoraj już tam byłam i też mi zaproponowali ciekawą ofertę. Jedzenia ciepłego tyle, że chyba się zmarnuje ;) W terminie mojego ślubu restauracja nie jest jeszcze zarezerwowana, co mnie bardzo cieszy, bo chyba się na ną zdecydujemy. Żałuję tylko, że nie znam nikogo, kto by już był tam na jakimś przyjęciu i mógł się podzielić wrażeniami (jaka obsługa, jedzenie itp.).
 Re: SUPER KNAJPA, BARDZO ELEGANCKA... (1)   (02.02.2004 / 23:54)  DJ

     dodaj komentarz

A do ilu osób tam robią wesela ???
 Re: Re: SUPER KNAJPA, BARDZO ELEGANCKA...   (03.02.2004 / 8:40)  !
      dodaj komentarz
do 85 os
 Czy możecie dać jakis namiar n... (0)   (08.02.2005 / 20:03)  autor: mercate@inteia.pl

     dodaj komentarz

Czy możecie dać jakis namiar na tą salę?
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie