Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale101010101

  Czesć w sierpniu planuje slub-...

__________________________________________________________________________________________

Czesć w sierpniu planuje slub-jestem własnie na etapie szukania sali.Nie jest to łatwe! Wesele ma byc na 70 osob gdzieś w Warszawie-najchętniej w okolicach Bemowa ale nie koniecznie, oczywiscie w przystepnej cenie, może macie jakies fajne propozycje jeżli tak tp prosze o kontakt, z góru dziękuje.Magda
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Czesć w sierpniu planuje slub-... (1)   (10.01.2004 / 8:37)  sylwia

     dodaj komentarz

polecam Hotel Lord w Al. Krakowskiej ja mam slub we wrześniu i juz zrobiłam tam rezerwację. Jest nowiutki i ma bardzi ładne wnętrza. A do tego jest bardzo sympatyczna i fachowa obsługa. Pan Dyrektor poświęcił nam czs o godz.22 i nie stanowiło to problemu.Polecam. Zajrzuj na stronę internetowa www.hotellord.com.pl
 Re: Re: Czesć w sierpniu planuje slub-...   (05.09.2005 / 10:13)  bozena
      dodaj komentarz
Witam Sylwio, a czy mogłabyś powiedzieć ile w Hotelu Lord trzeba zapłacić od osoby?
Pozdrawiam
 Re: Czesć w sierpniu planuje slub-... (0)   (10.01.2004 / 8:41)  Magda

     dodaj komentarz

a ile płacisz od osoby? a co masz w cenie?
 Re: Czesć w sierpniu planuje slub-... (0)   (10.01.2004 / 8:45)  Madzia

     dodaj komentarz

Wlasnie weszłma na tą stronę co mi podałas faktycznie jest bardzi ładnie ale wydaje mi sie że troche moze być tam drogo!a ewentualnie jakies inne propozycje masz może?Pozdrawiam
 sorry, nie podałem imienia - t... (0)   (24.01.2004 / 18:19)  autor: minekwawa@interia.pl

     dodaj komentarz

sorry, nie podałem imienia - to odnośnie vendetty
 polecam Vendettę na żoliborzu,... (2)   (24.01.2004 / 18:23)  minek

     dodaj komentarz

polecam Vendettę na żoliborzu, Ja mam wesele w czerwcu i płacę 180zł/os za wszystko: jedzenie , pełen pakiet alkoholowy, dekoracje
 Re: polecam Vendettę na żoliborzu,...   (24.01.2004 / 19:31)  Madzia
      dodaj komentarz
A kiesy rezerwowaliscie restauracje? a na ile osób? A mozn zapłacic tylko za jedzenie a alkohol we własnym zakresie?
 Re: Re: polecam Vendettę na żoliborzu,...   (05.09.2005 / 10:19)  autor: bwaloch@wp.pl
      dodaj komentarz
Witam, czy można jakieś namiary na tą restaurację?
Gdzie ona się dokładnie znajduje?
Proszę napisz na adres bwaloch@wp.pl
 Re: polecam Vendettę na żoliborzu,...   (27.01.2004 / 21:40)  Agnieszka
      dodaj komentarz
Wszyscy polecają tę knajpę. Ja mam ślub w czerwcu, ciekawe, jak z terminami.... Ciekawe też, czy robią coś w stylu garden party... Muszę tam uderzyć.
 Re: Czesć w sierpniu planuje slub-... (1)   (24.01.2004 / 20:10)  minek

     dodaj komentarz

Można wnosić tam swój alkohol płacąc korkowe, ale oferta jest tak skonstruowana, że się to nie opłaca - my na początku też chcieliśmy. Rezerwowaliśmy termin na początku stycznia, wiem że mają jeszcze wolne terminy
 Re: Re: Czesć w sierpniu planuje slub-...   (24.01.2004 / 20:25)  Madzia
      dodaj komentarz
A ile jest posiłków ciepłych?A tort i szmpan też sa wliczone w cene?Wchodziłam na strone-łądnie.My niby mamy już zarezerwowane w Adrii-ale tam na Żoliborzu jest fajnie bo jest z ogrodem.A jak tam z zaliczką?
 Re: Re: Re: Czesć w sierpniu planuje slub-...   (24.01.2004 / 21:11)  minek
      dodaj komentarz
Jedzenia jest full. Menu składa się z dwóch części: obiadu składającego się z 4 dań i częsci ogrodowej-bufetowej. - grill, bufet gorący z 3 rodzajami dań i bufet zimny. Tort jest wliczony w cenę
 Re: Re: Re: Re: Czesć w sierpniu planuje slub-...   (24.01.2004 / 21:14)  Madzia
      dodaj komentarz
To faktycznie sporo tego jedzenia-a co z zaliczka??szkoda ze wczesniej sie nie dowiedziłam o tej restauracji bo teraz to nie wiem czy dałoby rade wycofać zaliczkę z Adrii!!!
 Re: Re: Re: Czesć w sierpniu planuje slub-...   (24.01.2004 / 21:12)  minek
      dodaj komentarz
Na rezerwację terminu trzeba wpłacić 1000zł zaliczki i ma się pewniaka
 Re: Re: Re: Re: Czesć w sierpniu planuje slub-...   (24.01.2004 / 21:23)  Madzia
      dodaj komentarz
A myslisz ze jak chcieibysmy zrezygnowac z tamtej restauracji to oddaliby nam zaliczke (też wpacilismy 1000 zł)!
 Re: Re: Re: Re: Re: Czesć w sierpniu planuje slub-...   (24.01.2004 / 21:57)  minek
      dodaj komentarz
wymyślcie jakiś powód - np. śmierć babci i wg prawa polskiego zaliczkę muszą zwrócić, bo jest to dosyć odległy termin i napewno sobie coś znajdą, chyba że był to zadatek to wtedy nie wiem
 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Czesć w sierpniu planuje slub-...   (25.01.2004 / 13:49)  Madzia
      dodaj komentarz
A mam jeszcze jedno pytanie: Czy mozna wybrac jakieś meni tańsze tzn np zrezygnować z 1 posiłku?czy od razu wam narzucili to za 180?A sal w środku jest jedna do tańczenia i jedzenia czy dwie?
Oczywiście można negocjować cenę menu. Wraz z ogrodem jest wystarczająco miejsca dla wszystkich
 Re: Czesć w sierpniu planuje slub-... (0)   (03.02.2004 / 0:15)  DJ

     dodaj komentarz

A jak z liczbą osób w Veneda???
 Re: Czesć w sierpniu planuje slub-... (0)   (08.02.2005 / 16:47)  karolina

     dodaj komentarz

całkiem atrakcyjna wydaje mi się restauracja Florian przy ul. Chłodnej 3. jest mała i kameralna. przystepne ceny 120 -150 zł, brak tu jedynie alkoholu, ni emiałam problemów zzarezerowoaniem terminu, miłe rzeczowe panie poinformowały nas o wszsytkim. planują pobierać dodatrkową opłatę tzw. korkowe, ale w kwocie ryczałtowej 200 - 300 zł.do tego przed samą restauracją jest piekny kościół pw. św. Andrzeja Apostoła.
 Re: Czesć w sierpniu planuje slub-... (0)   (11.03.2005 / 22:40)  autor: monmics@poczta.onet.pl

     dodaj komentarz

Ja tez mialam slub na bemowie. Sale wynajelismy w Kepie Kielpinskiej kolo Lomianek (mozna tam dojechac przez kaliskiego i izabelin, wtedy nei jest wcale tak daleko). Moge z czystym sumieniem polecic to miejsce. Jestem pod mailem jakbyscie mieli jeszcze jakies pytania. Ja mialam tam wesele 3 lipca 2004.
Kepa Kielpinska tel. 602 570 180

Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale101010101


Powrót Sale101010101Forum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie