Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Foto-video

  Jacek Rozwadowski WIDEOMAGIA INOWROCŁAW -OSTRZEGAM

__________________________________________________________________________________________

Chciałabym ostrzec wszystkie Młode pary z Inowrocławia przed Panem Jackiem Rozwadowskim WIDEOMAGIA
Może i ten Pan posiada kamerę i moze zwie się kamerzystą, może i kasuje małe pieniądze ale to co zrobił z naszym filmem weselnym woła o pomstę do nieba!
Na filmie brakuje podkładów muzycznych, słychać trzaski, krzyski i rozmowy które powinny być wyciszone!!! Pan Kamerzysta stwierdził, ze to jego wizja artystyczna i zażądał dopłaty za poprawki!!! A kiedy napisałam mu, że skoro popełnił błąd to powinien go naprawić stwierdził, ze skoro płaciliśmy mało to on poprawek za darmo robić nie będzie a poza tym usługa jest wykonana dobrze. Sorki ale ja sama chcę ocenić czy to za co zapłaciłam jest fajne i czy mi się podoba! Na skutek wymiany smsów(jak ktoś chętny proszę pisać mogę udostępnić ich treść) i pogrożeniu Rzecznikiem Praw Konsumenta zgodził się dokonać poprawek za darmo! Nadmieni też że Panu brakuje kultury. Na wesele częstował się alkoholem ze stołu dla gości a oprócz tego przysłał nam masę obraźliwych
smsów gdy prosiłam o poprawki.
AAA i jeszcze jedno na moją prośbę o poprawki Pan Rozwadowski stwierdził, ze on kręci Reportaż z wesela a nie bajkę i że trzeba mieć dystans do siebie.
Czyli jednym słowem OSTRZEGAM!!!! Ja patrzeć nawet nie mam ochoty na ten film, bo po prostu mi się nie podoba nawet po poprawkach..
Pozdrawiam..

________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Jacek Rozwadowski WIDEOMAGIA INOWROCŁAW -OSTRZEGAM (0)   (07.06.2012 / 17:39)  wideofilm

     dodaj komentarz

Dzwić się potem,że coraz więcej ludzi rezygnuje z kamerzystów na ślubie i weselu. Ktoś potem pewnie myśli,że wszyscy tak postępują.
Kolego Rozwadowski: jeżeli to do Ciebie dotarło, to lepiej zamykaj interes i nie niszcz dalej rynku usług.Zajmij sie tym co potrafisz najlepiej zgodnie ze swoim wykształceniem.

 Re: Jacek Rozwadowski WIDEOMAGIA INOWROCŁAW -OSTRZEGAM (1)   (18.12.2012 / 17:30)  teletubis1112

     dodaj komentarz

Żona i ja też korzystaliśmy z usług tego Pana również nie byliśmy adowoleni ale darowaliśmy sobie poprawki. Po czasie stwierdzam że to był błąd. Również NIE POLECAMY TEGO PANA!!!!
 Re: Re: Jacek Rozwadowski WIDEOMAGIA INOWROCŁAW -OSTRZEGAM   (29.09.2013 / 17:16)  mloda13
      dodaj komentarz
PROFESJONALNIE, SZYBKO, JAKOŚĆ ADEKWATNA DO CENY
Mieszkamy na stałe za granicą i w kraju jesteśmy rzadko, dlatego usługi
filmowania szukaliśmy przez internet. W taki sposób znaleźliśmy Pana Jacka.
Film, który dla nas zrobił, na tyle spełnił nasze oczekiwania, że dodatkowo
prosiliśmy jeszcze o zrobienie 3 kopii. Film jest dobrze zmontowany, nie ma
zakłóceń. SERDECZNIE POLECAMY
 Re: Jacek Rozwadowski WIDEOMAGIA INOWROCŁAW -OSTRZEGAM (1)   (30.09.2013 / 23:31)  jacek65

     dodaj komentarz

Witam! Dopiero teraz natrafiłem na ten KURIOZALNY wpis. Jak można
odpowiedzieć na tak ABSURDALNE zarzuty?!? Jak można "kopać się z koniem" i
"udowadniać że nie jest się wielbłądem" ?!? Tak naprawdę jesteśmy bezbronni
gdy ktoś nas opluwa w sieci :( .Myślę że każdy z nas (szczególnie ktoś pracujący
w usługach) trafia czasami trafia na osoby nie do końca stabilne emocjonalnie.
Taki "MACIAREWICZ"(w tym przypadku "w spódnicy") tworzy swoją własną
rzeczywistość próbując swoimi problemami psychicznymi obarczyć cały świat. JA
PROTESTUJĘ ALE JEDNOCZEŚNIE BARDZO JEJ WSPÓŁCZUJĘ! - Jacek Rozwadowski

 Re: Re: Jacek Rozwadowski WIDEOMAGIA INOWROCŁAW -OSTRZEGAM   (03.10.2013 / 19:24)  pawel62
      dodaj komentarz
Człowieku kim Ty jesteś? jak jesteś partaczem nie bierz się za robotę! Nie dosyć,
że zepsułeś Kobiecie film ze ślubu to jeszcze ją obrażasz! Żenada Kolego
Rozwadowski! Nie sądze żeby ktoś wymyślał taką historię dla zabawy! Więcej
kultury i nie rób wstydu innym kamerzystom z Inowrocławia!
 Re: Jacek Rozwadowski WIDEOMAGIA INOWROCŁAW -OSTRZEGAM (0)   (15.10.2013 / 20:51)  maciek53

     dodaj komentarz

Pan Jacek filmował w naszej rodzinie już 3 wesela. Jest to miła i komunikatywna
osoba. Do pracy podchodzi niesztampowo i profesjonalnie. Jesteśmy bardzo
zadowoleni z jego płyt i nigdy nic nie reklamowaliśmy. Zawsze na wesela
przyjeżdżał własnym samochodem i nie zdarzyło się żeby pił alkohol. BARDZO GO
POLECAMY! NA PEWNO SIĘ NIE ZAWIEDZIECIE!

Forum ślubne: porady opienie komentarze - Foto-video


Powrót Foto-videoForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie