Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale101010101

  Asti,Akant super sale

__________________________________________________________________________________________

Gorąco polecam wszystkim poszukującym sale Asti , Akant.Miałam wesele w 2009 r.i do tej pory to bardzo miło wspominam.Cena przystępna, zniżka dla dzieci, menu ustawiane dla upodobań zamawiających.Obsługa miła i dyskretna,jedzenie smaczne,ciasta wyśmienite.Dowozicie tylko alkohol a o resztę się nie martwicie.
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Trzeba być idiotą by nie domyś... (1)   (10.10.2011 / 12:23)  agnieszka1112

     dodaj komentarz

Trzeba być idiotą by nie domyślić się że ten wpis został zamieszczony przez
właściciela! Kto po prawie 3 latach wchodzi na forum ślubne by zachwalac sale i
to w dodatku 2 sale na raz. Tak sie składa że moj brat miał tam wesele w tym
roku i szok jaki przeżyli moi rodzice jest niedoopisania :
po 1 - kelnerzy to chyba 1 raz byli w tym lokalu bo nie wiedzieli zupełnie co w
jakiej kolejnosci robic panował potworny bałagan kręcili sie dookoła siebie i nie
potrafili zapamiętac kto kogo obsługuje i co komu już zostało podane. nie
potrafili zapamiętac najprostrzych próśb gosci. można było sie niedoczekac na
podanie np. butelki wody mineralnej
po 2 jakosc potraw a szczególnie sałatek dałąbym głowe że zakupionych w
jakims supermarkecie bo ich swieżosc była bardzo dyskusyjna , sałatki nie
zjadliwe!!! posiłki gorace totalnie tandetne a porcje tak skromne że nawet
kobiety które są na dietach były głodne po takim "goracym" posiłku
po 3 znikał alkohol i ilosc jaka została sporzyta na weselu wskazywałaby na to
że goscie powinni zostac wynoszeni nieprzytomni z tego wesela w stanie
totalnego upojenia , a przecież wszyscy wyszli o własnych nogach , dodam że
sporo osób wogóle nie piło alkoholu wiec zapytam co sie z nim stało ?
ogólnie cwaniactwo i buractwo !
Właściciel myśli że jak powypisuje podobne posty na forach dyskusyjnych to
ktos sie nie zoriętuje że sam siebie zachwala

ogólnie odradzam tą sale nie wiem jak jest z akantem bo tam na weselu nie
byłam ale skoro ten sam człowiek reklamuje w tak debilny sposób podając sie
za osobe która miała wesele 2009 roku na jednej z tych sala to sądze że
włascicielem obu jest ta sama osoba i że podobne poanuja tam nieporzadki i
bałagan!

O D R A D Z A M

chyba że ktoś jest na tyle naiwny że wierzy w takie włąśnie wypisywanie bzdur
przez własciciela podającego sie za młodą parę która miała 3 lata temu wesele

Agnieszka

 Trzeba nie mieć kultury ,żeby ...   (23.11.2011 / 12:09)  jkzaw
      dodaj komentarz
Trzeba nie mieć kultury ,żeby orażać innych ludzi nazywając ich "odiotą" Zdaje się ma pani klapki na oczach skoro nie zauważyła drugiego mojego wpisuna temat sali Cristi DomPolski tuż obok. Jakby nie liczyć to od 2009 r. mija 2 lata, bo nie napisałam w którym miesiącu było moje wesele, chyba że ktoś nie umie liczyć. Trzeba było poczytać oszerny opis w 07/2009. Teraz miałam taką ochotę dokonać wpisu po raz drugi w skromnej formie, bo na to właśnie maiłam ocjotę , po weselu mojego brata. Limitu czasowego na wpisy nie ma!
1) Chyba nie orjentuje sie pani o jakiejsali pali pisze. Sala Asti dawniej nazywała się Akant I, a Akant II to inna sala. Kazda ma swojego właściciela.
2) Skoro to brat miał tam wesele to nie wiem dlaczego sam nie opisał swoich wrażeń, a czytając dokładnie opis widać, że nie ma pani pojecia o organizacji wesel. Jako gościa nie powinno pani interesować w jakiej kolejności są obsługiwani goscie przez jakiego kelnera, a co do wody, która stała zapewne na stole ,to trzeba buło po nią samemu sięgnąć. To nie restauracja z pięcioma gwiazdkami.
3) Menu młodzi razem z rodzicami wybierają sami i widocznie nie spełniło pani oczekiwań to co wybrali, a wykwintne meni to w restauracjach, bo te miało być domowe. Nie wiem czy wytrzymałyby w pami domu sałatki 12 godzin na stołach. Watpię czy pytała pani kazdej "kobiety na diecie" czy się najadła po każdym posiłku. Raczej przy 5 goracych daniach talerze nie powinny być zawalone tak żeby nie można było odróżnić potraw na nich leżących. Przecież na stołach były pólmiski z zimnymi przekąskami, których pwenie pani nie zauważyła, bo kelnerzy ich nie podawali. Co do 'tandetnych" ciepłych posiłków to proszę mieć pretensje do brata,że takie menu wybrał. Przecież to nie Hotel Bristol.
4) Alkoholem powinna zajmować się odpowiedzialna za to osoba z sali,a najlepiej ktoś z rodziny.Nie byłoby wtedy niejasności. To ,że goście wyszli o własnych siłach nie znaczy,że nie byli po znacznym spożyciu tego trunku. Na moim weselu alkoholu zostało sporo, który otzrmałam z powrotem.
REASUMUJĄC to każdy ma prawo wpisać odczucia, ale najlepiej ze swojego wesela i tyle razy ile na to będzie miał ochotę. Brak kultuty nie usprawiedliwia wyzywania innych od "idiotów" i "debylnych wpisów", podejrzewając innych ,że podszywają się pod właściciela.

GORACO POLECAM SALĘ ASTI.

Chyba, ze ktoś jest tak ograniczony i nie potrawi doczytać wpisy innych osób , które mają na ten sam temat różne odczucia.
Pani Agnieszko trzeba się nauczyć liczyć ile to mija czasu od 07/2009 do 07/2011 bo napewno nie 3 lata.Proszę nie podważać odczuć innych użutkowników forum, bo jest to po prostu brak kultury.

Pozdrawiam - Joanna
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale101010101


Powrót Sale101010101Forum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie