Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Zespoďż˝y

  ZESPÓL KOMPROMIS WARSZAWA

__________________________________________________________________________________________

Witam serdecznie, czy ktoś może się wypowiedziec na temat zespołu Kompromis z warszawy. Będę bardzo wdzięczna za każdą opinię. Z góry dziękuję :)
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: ZESPÓL KOMPROMIS WARSZAWA (0)   (23.02.2010 / 15:29)  moonia81

     dodaj komentarz

Bardzo dziękuję Madziu, serdecznie pozdrawiam, Monika
 Re: ZESPÓL KOMPROMIS WARSZAWA (1)   (22.02.2010 / 13:29)  madzia26

     dodaj komentarz

No cóż ci mogę powiedzieć o tym zespole zależy od tego czego oczekujesz.Ja na swoje wesele szukałam kapeli grającej na żywo i tu zespół kompromis raczej nie spełniał moich oczekiwań.Za stołami owszem ale na scenie to już udawanie.Jeżeli chodzi o prowadzenie czyli wodzirejkę to osobiście nie miałam okazji naocznie się przekonać więc skorzystałam z opini innych więc zamieszczam ci taką opinię z innego forum o tematyce weselnej.Oto ona
Napisane | 2009-10-04, 12:56


Zespół gra nieźle, ale mam poważne uwagi do ich zachowania po zapłacie. Zarzyczyli sobie płatność po torcie i do tortu wszystko było w miarę ok. Potem więcej siedzieli niż grali, przebrali się w zwykłe ubrania (dżinsy i koszulka). Na koniec zarzyczyli sobie żeby im dać butelkę wódki,j uż nie wspominając o tym, że zabrali butelkę którą obsługa sali postawiła na ich stole, mimo, że w umowie mieli klauzulę, ze nie będą pili. Zginęły nam cukierki, które były przeznaczone na nagrody na oczepinach w razie jaky dzieci wygrały jakiś konkurs - siatka z cukierkami stała na scenie, żaden z gości nie miał do niej dostępu, a jak zespół odjechał okazało się że ponad połowy cukierków nie mam mimo, że nikt nie dostał takiej nagrody. Uważam to za żenujące!! Zespół wziął sobie również rzeczy ze stołu wiejskiego i był oburzony, że nie dostał ciasta weselnego.
Problemy zaczęły się od pierwszego tańca - zespół był poinformowany, że mamy przygotowany układ ćwiczony z instruktorem tańca do konkretnego utworu który leciał z płyty. Zespół zapowiedział taniec i włączył muzykę zanim jeszcze zdążyliśmy wejść na parkiet. Jak im powiedziałam, że za wcześnie to tylko zatrzymali muzykę i włączyli od początku nie czekając aż wszyscy goście wejdą na salę taneczną (była oodzielna sala ze stołami i oddzielna do tańczenia) ani aż my staniemy w tej części parkietu z której powinniśmy zacząć układ. Przez to duża część gości nie widziała naszego tańca.
Wynikł też duży problem z oczepinami. MIeliśmy zaplanowane dwa konkursy. Pierwszy z nich taneczny dla par ja prowadziłam, poniewaz wodzirej zespołu nie był w stanie zrozumieć co do niego mówię tłumacząc jak konkurs ma wyglądać. Jak tylko konkurs się skończył wodzirej zabrał mi mikrofon i obwieścił zwycięzców z komentarzem jakby to nagrody były od zespołu a nie od pary młodej. Chciałam jeszcze zainterweniować, że druga para też dostanie nagrodę ponieważ się czymś wykazali, ale wodzirej nie zareagował na to co do niego mówiłam ani nie zwracał uwagi na żadne komentrze biegnące z sali od gości którzy bęzpośrednio nie uczestniczyli w zabawach. Drugi konkurs miał byc tylko dla Panów, taki standardowy z krzesełkami - krzeseł jest o jedno mniej niż panów, panowie dostają jakieś zadanie np. przynieść banana i który po wykonaniu zadania nie zdąży usiąść na krzesełku odpada - chyba najbardziej znana zabawa weselna. Wodzirejowi tłumaczyliśmy to przed weselem i spisaliśmy jak mają wyglądać oczepiny na kartce, żeby wszystko było jasne. Do zabawy wszystkie te same pary które brały udział w poprzednim konkursie, nie wiem czym się kierował eliminując kolejne osoby, nie reagował na nasze interwencje żeby coś zmienić a jako ostatnie zadanie wymyślił wypalić papierosa mimo, ze na sali weselnej był zakaz palenia. Zbieranie "na wózek" trwało za krótko - zostało przerwane przez wodzireja jak jeszcze były osoby chętne do tańczenia. Na koniec oczepin zespół uparł się na piosenkę "Labada" którą kończy niby śmiesznym komentarzem "siadamy do stołu", a bezpośrednio po oczepinach na salę taneczną wjeżdżał tort więc goście najpierw usiedli do stołu, po czym od razu musieli sie podnieść, żeby przyjść na tort - nie wyglądało to dobrze. Na szczęście muzyka którą grali w dużej mierze zrekompensowała ich zachowanie, goście byli w miarę zadowoleni. Ja z mężem odczuwamy duży niesmak po ich zachowaniu i zdecydowanie NIE polecamy ich usług.

To są opinie innych ja od siebie mogę dodać że już wybrałam zespół na moje wesele a wybór padł na zespół Fakt z Kutna.Owocnych poszukiwań-Madzia.

 Re: Re: ZESPÓL KOMPROMIS WARSZAWA   (19.03.2010 / 14:09)  swiadkowa
      dodaj komentarz
Ja spotkalam sie z tym zespolem rok temu.Co do pieniedzy to rozliczal sie szef zespolu,co do jedzenia ze stolu to Szef zespolu bezczelnie sobie nakladal do domu,a reszta zespolu pakowala sprzet.smieszne bylo jak powiedzial zeby moja siostra dala mu ciasta do domu,bo jak corka wstaje to patrzy czy tata przywiozl tort.Niedostal toru bo rozdzielilismy juz wczesniej po rodzinie.Ogolnie jak grali mi sie podobalo,ale zachowanie Szefa zespolu bylo tragiczne..
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Zespoďż˝y


Powrót Zespoďż˝yForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie