Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  ***SALA BANKIETOWA RóżA*** W JANóWKU K/NOWEGO DWORU

__________________________________________________________________________________________

BARDZO PROSZę O OPINIę PONIEWAż NIEZASTANAWIAMY SIę NAD WYBOREM TEJżE SALI I NIE JESTEśMY DO KOńCA PRZEKONANI...
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Ja kiedyś byłam na weselu u ko...   (20.01.2009 / 21:52)  kuninka

     dodaj komentarz

Ja kiedyś byłam na weselu u koleżanki w Janówku i bardzo mi się podobało. Teraz wybraliśmy się tam na sylwestra i mogę powiedzieć że było świetnie. Panuje tam taka fajna atmosfera, nie jest sztywno, każdy bawi się jak chce. Co do sali to mi się podoba jest duża i funkcjonalna. Napisz czy miałaś okazje zobaczyć sale, czego się obawiasz a może będę w stanie Ci coś podpowiedzieć więcej.
 Re: Ja kiedyś byłam na weselu u ko...   (21.01.2009 / 20:38)  mikalinka
      dodaj komentarz
Generalnie interesuje mnie jedzenie i obsługa... Ponieważ salę widziałam.

Czy za obsługę baru płaci się dodatkowo?
 Re: Ja kiedyś byłam na weselu u ko...   (21.01.2009 / 20:39)  mikalinka
      dodaj komentarz
Generalnie interesuje mnie jedzenie i obsługa... Ponieważ salę widziałam.

Czy za obsługę baru płaci się dodatkowo?
 Jeśli chodzi o jedzenie to był...   (22.01.2009 / 11:09)  kuninka
      dodaj komentarz
Jeśli chodzi o jedzenie to było tego bardzo dużo, nie byłam w stanie zjeść wszystkiego ale to co jadłam to było smaczne. Na sylwestrze było trochę mniej i według mnie było w sam raz. W sprawie obsługi to mogę się tylko wypowiedzieć o kelnerach, bo jako gość nie miałam możliwości zobaczyć kucharek. Obsługiwało nas 2 na weselu i 2 innych na sylwestrze, jedni byli bardziej mili i uprzejmi, inni mniej ale nie można narzekać. Talerzyki były często wymieniane, Na stole było czysto. Szkoda tylko że kawy nie podają do stolika, proszę sobie wyobrazić jak ciężko jest zanieść sobie kawę po kilku kieliszkach a do tego trzeba przejść obok innych, którzy też za kołnierz nie wylewali. Jeśli chodzi o bar to musiałam skontaktować się z przyjaciółką , okazało się że jeśli by była tylko kawa i herbata to nie dopłaca się, ale oni chcieli piwo, wino i drinki. Dopłacali za te trunki ale nie była w stanie powiedzieć ile. Ogólnie mogę polecić, wiadomo są sale bardziej ekskluzywne ale różnica w cenie jest spora. Mam nadzieję że trochę pomogłam, jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało, jak będę potrafiła to odpowiem.
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie