Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Dom weselny "Młoda Para" ul. Nadrzeczna w Warszawie

__________________________________________________________________________________________

Szukam sali weselnej na ok 80-100 osób. Oferta z Nadrzecznej wygląda nieźle, ale nigdzie nie mogę znaleźć żadnych komentarzy na ich temat. Może ktoś cos wie i mógłby mi tą salę polecić? Czy mają dobre jedzenie, czy wszystko jest podawane ciepłe? Jaka jest obsługa?
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Dom weselny "Młoda Para" ul. Nadrzeczna w Warszawie   (03.11.2008 / 20:10)  kfiatusek

     dodaj komentarz

Pojechałam tam. Sala wyglada koszmarnie. Fotograf, któy robił zdjęcia na stronę to niezły artysta, bo w rzeczywistości sala wcale nie wygląda ładnie. Obskurne pomieszczenie, podłoga jak w podstawówce. Łazienki koszmar. Sala nie jest w żaden sposób oznaczona - idą od niezbyt ruchliwej i prawie nieoświetlonej ulicy wchodzi się w bramę od ogródków działkowych. Mało miejsc parkingowych, żadnego noclegu, nie ma nawet pokoju dla pary młodej. Okna na sali bardzo stare. Jedyne co było fajne, to bardzo duży, przyjemny taras.
 Re: Dom weselny "Młoda Para" ul. Nadrzeczna w Warszawie   (11.12.2008 / 23:21)  kalcia

     dodaj komentarz

koleżanka moja tam robiła wesele, jest bardzo zadowolona. Obsługa była bardzo dobra, ja mam termin zarezerwowany tam na 5 wrzesnia 2009, 130 zl od osoby, w cenie jest dekoracja sali, ciasta, 5 dan cieplych, 15 przekąsek oraz tort pietrowy
 Re: Dom weselny "Młoda Para" ul. Nadrzeczna w Warszawie   (06.09.2010 / 14:24)  maja790

     dodaj komentarz

My też jesteśmy świeżo po weselu i bardzo zadowoleni. Jedzenie bardzo dobre a obsługa miła. POLECAMY!!!
 Re: Dom weselny "Młoda Para" ul. Nadrzeczna w Warszawie   (06.09.2010 / 14:25)  maja790

     dodaj komentarz

My też jesteśmy świeżo po weselu i bardzo zadowoleni. Jedzenie bardzo dobre a obsługa miła. POLECAMY!!!
 Pewnie że fajnie nikt u nas ni...   (27.11.2010 / 20:14)  magda8007

     dodaj komentarz

Pewnie że fajnie nikt u nas nie narzekał żadnych problemów nie było . Szefowa teź fajna widać zresztą że zna się na żeczy bo to ich nie jedyna sala w warszawie . Łazienki są ok. niewiem czemu do nich pijesz . Pewnie zrobiłaś wesele w holiday inn.! Bo wysokie masz wymagania Nam się tam podobało i wyprawiliśmy wesele . Śmiało mogę polecić
 Widzę że kwiatusek co zaczoł p...   (27.11.2010 / 21:00)  magda8007

     dodaj komentarz

Widzę że kwiatusek co zaczoł posta jest bardziej od opisywania sal a reklamowania innej , znalazłam posta jak ktoś dobrze zauwarzył reklamuję inną salę i smaruje na inne . Na forum forum.styl.fm można przeczytać dokładnie to samo skopiowała posta . Oj nie ładnie ! Czuję się obrażona w końcu mjałam tam swoje wesele
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie