Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 

  sala weselna Batory w tłuszczu (wielkie przeraklamowanie !!!!!!!!)

__________________________________________________________________________________________

9 sierpnia 2008 r. byłam na weselu w Batorym w Tłuszczu. Cóż można powiedzieć o sali, a raczej właścicielu Batorego, który parę młodą 24 godziny przed organizacją wesela informuje, że zamienia salę na mniejszą w której mieści się ok. 70 osób a wesele było na 130. Nic sobie nie robi, że rezerwacja na wesele zaznaczam, że na inną sale, którą młodzi sobie wybrali 1,5 roku temu. Cwaniactwo i chamstwo właściciela sali weselnej Batory w Tłuszczu świadczy tylko o jednym, że swoich klientów (parę młodą ma w głębokim poważaniu).Stawia ludzi przed faktem dokonanym, kiedy za organizacje wesela już zapłacono i nie można zorganizować wesela już gdzie indziej. Lepiej uważać na tego rodzaje niespodzianki i zaoszczędzić sobie łez podczas własnego wesela. Dobrze, że młoda para poinformowała wszystkich gości na weselu o zaistniałej sytuacji, żeby przestrzec osoby, które planowały organizacje wesela w Batorym, jak właściciel lokalu traktuje swoich klientów. Obsługa wesela szkoda mówić, po daniach gorących nie sprzątali brudnych naczyń. Talerze z resztkami jedzenia na stole młodych stały ok. 2 godzin po ciepłym posiłku dopóki ktoś z gości nie zwrócił uwagi. Byłam gościem także prószę przyszli klienci Batorego zastanówcie się czy napewno warto organizować wesele w Batorym w Tłuszczu. Uważam, że sala jest przereklamowana i można zostać oszukanym, co wiąże się z niedotrzymaniem umowy przez właściciela Batorego, który ma to głęboko w du......,
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 ..też byłem na tej imprezie, s... (0)   (11.08.2008 / 11:45)  leszek81

     dodaj komentarz

..też byłem na tej imprezie, sam musiałem sprzątać po gorących daniach ponieważ kelnerzy mimo próśb do nas nie docierali, np. na korkociąg do wina czekałem ponad godzine (prosiłem w tym czasie 3 obsługujących).
Przekręt właściciela sali to mistrzostwo (oczywiście bezczelności).
Dzień przed weselem zmiana sali. Na sali na której powinny być wystawione tylko dwa rzędy stółów dostawino trzeci rząd "dzięki czemu" goście ze środka sali musieli się sami obsługiować ponieważ nawet najchudszy i nasprytniejszy kelner nie mógł się tam dostać.
I na koniec:
BATORY - TŁUSZCZ TO PRZEKRĘTASY!!!

JEŚLI CHCESZ BY TWÓJ WYJĄTKOWY I JEDYNY TAKI WIECZÓR NIE BYŁ ZEPSUTY PRZEZ BANDE CWANIAKÓW - NIE ORGANIZUJ TAM WESESLA

ps. pozdrawiam młodych!!!

 Byłam w hotelu Batory na 100-d... (1)   (18.05.2010 / 21:02)  madzia91

     dodaj komentarz

Byłam w hotelu Batory na 100-dniówce.
Jestem bardzo niezadowolona... !00-dniówke miałam w te duże mrozy, a sala nie była ogrzewanawiec dużo osób narzekało na zimno. Jedzenie podawane było zimne i tak jakby niedogotowane, a na stołach nie było za dużo do zjedzenia. Ta sala jest mocno przereklamowana.

 Zmiany w Batorym!   (05.07.2012 / 11:32)  batoryhotel
      dodaj komentarz
Szanowni Państwo,
Pragniemy poinformować iż Centrum Konferencyjno-Bankietowe Batory w Tłuszczu k/Warszawy znajduje się obecnie pod nowym, profesjonalnym kierownictwem. Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie komentarze, uwagi i sugestie naszych gości.

W ostatnich latach nasza oferta została wzbogacona o Restaurację oraz Bar, a nad kuchnią czuwa Szef Kuchni z doświadczeniem z wiodących hoteli w Polsce.

Wszystkie osoby zainteresowane organizacją wesela lub innych imprez okolicznościowych zapraszamy na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie z Menedżerem połączone z oprowadzeniem po obiekcie i degustacją dań z kuchni.

Hotel Batory
u. Batorego 9, 05-240 Tłuszcz
605 158 158, 29 757 24 26
poczta@batoryhotel.pl
www.batoryhotel.pl
 Jeden wielki bałagan,dyrektor ... (0)   (17.07.2012 / 12:30)  nowa

     dodaj komentarz

Jeden wielki bałagan,dyrektor nie przyzwoicie nie miły,pełno zadumanych
menagerów,tylko biedne recepcjonistki uprzejme bo pod strachem,ze dyrektor
wkroczy.Właściciel,nie do konca zdaje sobie sprawę jak mało odpowiedzialnych
ludzi ma na stanowiskach i to popsuło mu renomę....
Nie polecam tego obiektu

Forum ślubne: porady opienie komentarze -


Powrót Forum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie