Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale101010101

  Dom bankietowy wśród lip Płochocin

__________________________________________________________________________________________

Może ktoś napisze coś na temat tej sali?
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Dom bankietowy wśród lip Płochocin (1)   (23.08.2008 / 14:39)  soad1983

     dodaj komentarz

Witam!
Mieliśmy tam wesele w tym roku i jesteśmy mocno zawiedzeni (nasi goście również):
a) jedzenie bardzo bardzo skromne jak na takie pieniądze i przede wsztstkim było go MAŁO (niektóre sałatki były nieświeże. to wynikało stąd, że jedzenie nie było robione na miejscu tylko na tę salę dowożone)
b) w sali była klimatyzacja, ale mało efektywna co w konsekwencji sprowadziło się do tego, że ludzie ociekali potem
c) Pan życzył sobie całą kwotę z góry i jak idioci daliśmy mu całą sumę jeszcze przed weselem. Przestrzegam, aby tego NIE ROBIĆ!!!!
d) Jeżeli chodzi o obsługę to była fatalna - młodzi chłopcy zupełnie nie spełniający się w tej funkcji
e) toalety się zapychały
Jedynym dużym plusem był wystrój sali. Tutaj nie mieliśmy nic do zarzucenia.

Miejsca gorąco nie polecamy!!!!!!

Polecamy natomiast zajazd ,,Max" w Emilianowie. Byliśmy tam na weselu u znajomych w sierpniu tego roku. Za 110 zł od osoby zrobili sute wesele na dwa dni. Wszystko było świeże, jedzenia było naprawdę dużo, a obsługa profesjonalna.




 Re: Re: Dom bankietowy wśród lip Płochocin   (18.09.2008 / 9:40)  czarnaantie
      dodaj komentarz
soad1983 trochę się z Tobą nie zgadzam - byłam w tej sali na weselu 30 sierpnia jako świadkowa ;) i nie było źle ;)
Jedzonko było pyszne, po Twoim poście zwróciłam szczególną uwagę na świeżość podawanych potraw i naprawdę nie mam się do czego przyczepić ;) Ilości w sam raz, jeszcze zostało ;) z tego co wiem nawet dostali gratis owoce i czekoladę w fontannie ;)
Z toaletą wszystko ok, w lipcu mieli remont (nie wiem kiedy było Twoje wesele). Do tego przed salą stoi zarąbista fontanna z megabłękitną wodą - no przynajmniej mi się bardzo podobała :)
Natomiast mi się nie podobał sposób prowadzenia zabawy - ale to już akurat wina orkiestry :(
Wiem, że płacili 145 zł od osoby - ja we Wrocku za to samo menu będę płaciła 178 zł, więc chyba jest ok ;)
Ogólnie było na plus, a dla organizujących wesele we Wrocławiu polecam Art Hotel :)



 Re: Dom bankietowy wśród lip Płochocin (0)   (25.09.2008 / 20:23)  robalo

     dodaj komentarz

Chłopie, toś mnie trochę podłamał - mamy tam wesele w sobotę.
 Re: Dom bankietowy wśród lip Płochocin (1)   (28.09.2008 / 15:53)  soad1983

     dodaj komentarz

Widocznie gramy w ruletkę... raz tak...raz siak...Ja dziękuję za taką zabawę, gdy mam decydować o najważniejszym momencie w moim życiu.


 Re: Re: Dom bankietowy wśród lip Płochocin   (04.10.2008 / 19:51)  sarah
      dodaj komentarz
Witaj soad 1983!!! Byłam tam na weselu we wrześniu i wcale się z Tobą nie zgadzam, sala była ładnie udekorowana balonami, toalety wszystkie sprawne, klima działała a młodzi chłopcy doskonale dawali sobie radę , jedzenie było smaczne i świeże ( na dodatek bardzo go dużo ), szkoda tylko,że nie było fontanny z czekoladą chyba młodzi nie zamówili ale też nie dostali w prezencie ( ciekawe dlaczego?)Fakt jest taki,że największe wrażenie tak jak na koleżance zrobiła na mnie fontanna-REWELACJA!!Z ukochanym u boku sesja zdjęciowa przy niej w blasku księżyca rewelacja!!!!!W grudniu moja przyjaciółka będzie miała tam wesele i jestem pewna,że będzie tak samo jak ja polecała tę salę innym,niestety ja wesela tam nie zrobię bo jestem już szczęśliwą mężatką od 2 lat.Moje wesele odbyło się za to w mało atrakcyjnym miejscu w Hotelu Lord którego serdecznie wszystkim nie polecam!!!!Całkowity brak profesjonalizmu!!Minus jaki można przyznać tej sali to niezbyt duży parking
 Re: Dom bankietowy wśród lip Płochocin (1)   (17.10.2008 / 23:39)  bathory

     dodaj komentarz

Witamy, tu Aneta i Artur. W dniu 20.09.2008r. w Domu Bankietowym Wśród Lip w Płochocinie odbyło się nasze wesele. Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji naszego wesela oraz poprawin na tej sali. Właściciel sali oraz jego pracownicy wykonali dobrą pracę. Podczas przyjęcia weselnego było pięć dań gorących. Wszystkie bardzo smaczne, co potwierdzają nasi goście weselni. Podczas całej uroczystości żadnemu z gości niczego nie brakowało.
Dużym powodzeniem podczas wesela i poprawin cieszył się wiejski stół oraz barek kawowy. Uważamy, że podczas przyjęcia sala była dobrze klimatyzowana.
Sala ma nowoczesny i ładny wygląd (sztukaterie, lustra). Polecamy tą salę wszystkim, którzy chcą aby ich przyjęcie weselne było udane.
Zapraszamy do obejżenia krótkiego filmu z naszego wesela na You Tube:

http://pl.youtube.com/watch?v=C6XeaQPT0lo

 Re: Re: Dom bankietowy wśród lip Płochocin   (13.08.2009 / 22:16)  marcin76
      dodaj komentarz
Witamy,

w domu bankietowym Wśród Lip mieliśmy wesele 25.07.2009 r., wesele na ponad 160 osób. Wcześniej ani My, ani nikt z naszych znajomych nie był na weselu organizowanym na tej sali. Opinie o sali znaliśmy jedynie z internetu. Nie ukrywamy, iż treść niektórych z nich budziła nasze obawy. Jednakże po obejrzeniu sali i rozmowie z Panem Kucharczykiem - właścicielem sali - postanowiliśmy zorganizować tam wesele. Z perspektywy czasu stwierdzamy, iż był to bardzo trafny wybór. Organizacja wesela ze strony właściciela sali była bardzo profesjonalna. Wystrój sali zrobił wrażenie na gościach. Smaczne jedzenie oraz obsługa kelnerska mogła zadowolić najbardziej wybredne gusta. Jeżeli chodzi o ilość jedzenia, to w opcji za 180 zł, którą my mieliśmy jest go naprawdę bardzo dużo, de facto nie było potrzeby by go uzupełniać na stołach. Jednakże w sytuacji jakichkolwiek braków na stołach, były one natychmiast uzupełniane. Pan Kucharczyk w czasie wesela czuwał osobiście nad prawidłowością działań jego ludzi. Nawet parking, który początkowo wydawał się zbyt mały spełnił swoje zadanie. Pomimo, iż oboje jesteśmy osobami wymagającymi, to nie możemy znaleźć najmniejszego uchybienia w działaniu obsługi wesela. Gorąco wszystkim polecamy.

Marcin i Andżelika
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale101010101


Powrót Sale101010101Forum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie