Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Miałam wspaniałe wesele :)

__________________________________________________________________________________________

Muszę się tym pochwalić bo jest naprawdę czym. 2 tygodnie temu odbyło się moje wesele - no i jak każda panna młoda marzyłam o tym aby się wszystko dobrze udało - no a może i perfekcyjne ale która z nas o tym nie marzy?
Wesele zorganizowałam w bardzo szybkim tempie a ludzie którzy mi doradzili są poprostu boscy, nie miałam kompletnie pomysłu na salę samochód, wystrój itp. dobrze że termin się znalazł. Potem już tylko umowa i poszło jak po maśle. Pani która organizowała mi to wszystko, zadbała o każdy szczegół, dania były przepyszne, uprzejmi kelnerzy, no i ja bardzo szczęśliwa :) Wszystko było super no tylko trochę mąż mi się upił ale to ze szczęścia :) Serdecznie polecam takie wesela jak moje.

________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Miałam wspaniałe wesele :)   (16.06.2008 / 15:35)  tomekz

     dodaj komentarz

Gdzie odbyło się wesele?
jeśli można wiedzieć

 Re: Re: Miałam wspaniałe wesele :)   (16.06.2008 / 15:49)  bena
      dodaj komentarz
chciałaś się czymś pochwalić a tak naprawdę nie widzę tu nic fajnego - piszesz że fajnie że się udało ale gdzie?
Kto ci tak pomagał? Bo u mnie wszystkim zajęli się rodzice i też się udało. Moja koleżanka chce zrobić wesele we wrześniu jeżeli uda jej się znaleść sale i jeżeli byś mogła to podaj namiary - to napewno się ucieszy.

 Re: Re: Miałam wspaniałe wesele :)   (16.06.2008 / 15:52)  wiki23
      dodaj komentarz
a gdzie to wesele?
 Re: Miałam wspaniałe wesele :)   (16.06.2008 / 16:02)  kasienka24

     dodaj komentarz

Właśnie zapomniałam powiedzieć wesele organizowałam w
Forcie Piontek w Warszawie. Do samego końca nie byłam pewna czy to się uda bo firma która organizowała to wszystko nazywa się fabryka adrenaliny. Pani która zajmuje się takimi imprezami, spotkała się ze mną i z moją mamą udzieliła nam wyczerpujących odpowiedzi i zdecydowałyśmy że nie ma co czekać trzeba brać salę puki termin jest. Sale mają piękne, profesjonalna obsługa, pyszne dania no tylko że palić nie można a ja palaczka jestem i musiałam biegać na pietro. W sumie to zadecydował wolny termin, potem przekonywałam się z miesiąca na miesiąc że naprawdę bardzo dobrą decyzję podjęłam. Pani organizatorka bardzo uprzejma, pomocna w każdej kwestii. Wysoki standard obiektu, a jaki apartament!!!!!!!!! hyyyyyyy super noc poślubna bardzo udana :)

 Re: Miałam wspaniałe wesele :)   (16.06.2008 / 16:06)  tomekz

     dodaj komentarz

aaaaaaaaa wiem coś słyszałem o tym obiekcie - bardzo ładny
ale czy napewno ci ludzie Tobie organizowali to?
bo mnie się wydaje że to wszystko jest jakieś dziwne.
Dlaczego wogóle mają jeszcze terminy?

 Re: Miałam wspaniałe wesele :)   (17.06.2008 / 10:51)  kasienka24

     dodaj komentarz

Tak napewno oni, przecież wiem bo to moje wesele. A co do fortu to wspaniały jest tzn. zależy jaki kto ma gust ale naprawdę wysoki standard. Dlaczego mają wolne terminy hhhyyyyyyy no ja też ich pytałam i powiedzieli że to jest obiekt typowo konferencyjno biznesowy czy jakoś tak i od niedawna organizują w nim wesela, bo do tej pory organizowali bankiety itp. Jest jedna rzecz którą trzeba zrobić - trzeba trafić do fabryki adrenaliny, żeby to zorganizowali bo jak się pójdzie do hotelu to tam bezpośrednio mają chore ceny, a ci z fabryki spuszczają i mają różne inne atrakcje zresztą co będę mówiła sami zobaczcie
 Taaa! tylko że byłem w tamtym ...   (27.06.2008 / 23:10)  kojak
      dodaj komentarz
Taaa! tylko że byłem w tamtym roku na weselichu w forcie Piatek u znajomych a na pierwszym piętrze były targi pogrzebowe a panna młoda wyszła na papierosa i akurat trafem zjeżdzali windą z trumną dużą i małą!!! i to mnie przeraziło że organizują wesela z innymi imprezami.
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie