Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  sala Proma-Trading

__________________________________________________________________________________________

Mam pytanko czy ktoś bawił się na weselu w tej sali w tym roku.Na ile osób było wesele na co warto zwrócić uwagę?Mam wesele w Sierpniu i chciałabym się czegos więcej dowiedzieć.Czekam na odpowiedzi za wszystkie z góry dziekuję.
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: sala Proma-Trading   (17.06.2008 / 7:26)  madzia77

     dodaj komentarz

Hej.
Ja co prawda nie bawiłam się na tej sali ale tak jak Ty mam tam wesele w sierpniu ;-) 30 sierpnia a Ty kiedy? Jeśli chcesz poczytać opinię o tej sali to na tym forum jest trochę ale musisz szukać we wcześniejszych datach. Opinie są raczej pochlebne.

 Re: Re: sala Proma-Trading   (18.06.2008 / 7:03)  gosik
      dodaj komentarz
A na ile osób robisz swoje wesele?Bo ja najbardziej sie boję tego że może być trochę za ciasno bo my planujemy na ok. 120 sób i mamy wesele tydzień wcześniej niż Twoje.Pozdrawiam
 Re: Re: Re: sala Proma-Trading   (18.06.2008 / 7:33)  madzia77
      dodaj komentarz
My jeszcze jesteśmy na etapie rozwożenia zaproszeń... ale myślę że przyjdzie 100 osób. Sala może faktycznie nie jest zbyt wielka ale pamiętaj że w sali są wszyscy tylko na przywitanie młodych i ich pierwszy taniec, póżniej się rozchodzą, część na parkiecie, część przy stole a jeszcze inni w ogrodzie... Myśle że powinnaś być spokojna o to 120 osób, szczególnie że do tej granicy gości tam są robione wesela więc najwidoczniej spokojnie się mieszczą. A salę dekorujecie sami, korzystacie z dekoracji proponowanych przez salę czy może bierzecie firmę dekoratorską...
 Re: Re: Re: Re: sala Proma-Trading   (18.06.2008 / 7:53)  gosik
      dodaj komentarz
Nie my nie bierzemy żadnej firmy dekoratorskej ich dekoracja uważam że spokojnie wystarczy byliśmy przed jakimś weselem jak było udekorowane i podobało się nam.A Wy bierzecie jakąś firmę dekoratorską?A jaką macie opcie z alkoholem czy bez? bo my mamy bez alkoholu?
 Re: Re: Re: Re: Re: sala Proma-Trading   (18.06.2008 / 15:15)  madzia77
      dodaj komentarz
My też nie bierzemy raczej żadnej firmy, też byliśmy przed weselem czyimś i też nam się podobało, no może tylko przed wejściem jeszcze coś dodamy ale pomyślimy. Tak my mamy opcję z alkoholem, wiem z opini innych par że nie było żadnych problemów jeśli chodzi o uczciwość. Jeszcze tylko musimy ustalić menu i tort ale to jeszcze czas... dostałam ostatnio menu na maila od szefowej pani Małgosi i jestem bardzo zadowolona, jak chcesz mogę Ci przesłać jak chcesz zerknąć...
 Re: Re: Re: Re: Re: Re: sala Proma-Trading   (18.06.2008 / 15:27)  gosik
      dodaj komentarz
My mamy właśnie opcje bez alkoholu trochę się boję bo słyszałam że czasami potrafi zginąć kilka butelek.Co do menu to aktualnego nie mamy dostaliśmy jakieś przykładowe przy podpisywaniu umowy, więc możesz przesłać chętnie rzucę okiem co proponują nowego.A bierzecie coś dodatkowo bo my mamy mieć grila+piwo i stół wiejski.A tort też mozna wybrać jaki się chce?
 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sala Proma-Trading   (19.06.2008 / 7:41)  madzia77
      dodaj komentarz
Hej.
Nie nie braliśmy grilla z piwem bo byłam na weselu gdzie ta opcja była tylko na innej sali i wiem że się nie sprawdziło, ludzie byli najedzeni i napici tym co było na stołach, niektórych po wódce to piwo dobiło i był tylko kłopot, więc nie chciałam tej opcji a stół wiejski będziemy mieli ale z sali tylko pożyczamy ten stojak, wyroby kupujemy sami od sprawdzonych firm, gdzie będzie wiadomo że to będzie smaczne a część będzie robił mój przyszły teść... jak chcesz to menu to podaj mi swojego maila.
 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sala Proma-Trading   (19.06.2008 / 19:22)  gosik
      dodaj komentarz
A ja byłam na weselu gdzie grill+ piwo sie sprawdziły i nikt się nie upił jak widzę zdania są podzielone.A co do stołu myślisz, że rzeczy na ich stole wiejskim nie są najlepszej jakości? bo szczerze mówiąc to sie nad tym nie zastanawiłam.Mój adres e-mail mawoj3@wp.pl
 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sala Proma-Trading   (20.06.2008 / 8:05)  madzia77
      dodaj komentarz
Jeśli chodzi o grilla to nie uważam tego za zły pomysł, bo ja byłam tylko na jednym weselu gdzie był, zawsze to jakieś urozmaicenie ;-) też zależy jak i o której jest robiony, a wracając do stołu wiejskiego to nie wiem jakiej jakości są ich wyroby ale chodziło mi o to że ja mieszkam poza Warszawą i mamy tam mnóstwo masarni, gdzie zrobią nam wyroby na zamówienie specjalnie na taki stół i część tak jak wspomniałam zrobi nam teść. A wiesz co? Myślałam nad taką atrakcją weselną jak pokaz sztucznych ogni, strasznie mi się to podoba ale ceny jakie oferują za pokaz weselny są gigantyczne... a suknię już masz?
PS. Wysłałam Ci maenu na maila.
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie