Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Sala okolice Pruszkowa

__________________________________________________________________________________________

Bardzo proszę o pomoc, poszukuję sali weselnej na około 130 osob w terminie wrzesień-październik 2008 w okolicach Pruszkowa
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 polecam salę w Pruszkowie "za...   (18.01.2008 / 20:02)  monia22

     dodaj komentarz

polecam salę w Pruszkowie "zajazd pod jaworem" ul. miodowa. My z narzeczonym też mamy mniej gośni niż 150 osób i zależało nam na sali gdzie nie będzie wymogu liczny gości i tam właśnie go nie ma. Sala bardzo robi wrażenie choc właścicielka jest trochę chłodna, my zarezerwowaliśmy już tam termin. Z tego co słyszałam to bardzo dobre opinie były. Koszt jest adekwatny do tego co oferują.. Polecam i jeśli zdecydujecie się i właśnie tam odbędzie się Wasze wesele to proszę o kontakt emailowy jak były Wasze wrażenia? CZy byliście zadowoleni? Jak jedzenie i obsługa? Bo my termin mamy dopiero pod koniec tego roku. Nasz email: mpkoty@wp.pl
 Re: Sala okolice Pruszkowa   (20.01.2008 / 17:15)  radekewa

     dodaj komentarz

Miałam okazje gościc na przyjeciu weselnym które odbywało się własnie w tej sali.Jedzenie mi nie smakowało,klima wyłaczana bo za dużo pradu ciągnie,pogaszone światła.Ja sama nie zdecydowałm się na wesele na tej sali.


 Re: Re: Sala okolice Pruszkowa   (21.01.2008 / 13:06)  asia111
      dodaj komentarz
Polecam tę salę!A komu tam się nie podoba,widocznie woli bawić się w stodole!
 Re: Sala okolice Pruszkowa   (21.01.2008 / 13:48)  margo

     dodaj komentarz

my również oglądalismy tą sale, ale nie zrobiła na nas wrażenia, ostatecznie zdecydowlaiśmy się na "Małgorzatę" w Nadarzynie, z tym, ze w tym roku pozostał tylko piątek. Jeśli ktoś był w ostatnim czasie na wesleu własnie w Małgorzacie bardzo prosze o info.
 Re: Sala okolice Pruszkowa   (23.01.2008 / 19:52)  monika333

     dodaj komentarz

Ja również polecam tę salę, miałam okazję tam się bawić na weselu i bardzo mi się podobało.
 Re: Sala okolice Pruszkowa   (23.01.2008 / 22:01)  inspiration3

     dodaj komentarz

co do MAŁGORZATY,ja słyszalam kiepskie opinie i to od wielu osob bawiacych sie tam, opinie dotyczyly ilosci jedzenia,ze straaaasznie malo. w sumie nie po to idzie sie na wesele zeby sie objadac, ale wiadomo,ze za to placimy i tez oczekujemy czegos w zamian za te 170-200zl, bo teraz takie ceny sa niestety, ja tez szukam z chlopakiem sali i znalezlismy kilka \. wlasnie-czy ktos bawil sie w "baronie"nadarzyn-trasa katowicka, lub w nowo powstalym hotelu-cyprus??
  Sala okolice Pruszkowa   (03.02.2008 / 15:10)  mika
      dodaj komentarz
Bylam w obu lokalach. opisze swoje wrazenia, widze ze kazdemu podoba sie co innego. Jeli chodzi o Barona, bylam na imprezie firmowej. Jedzenie jest tam niesmaczne, lokal nie zrobil na mnie wrazenia pod wzgledem posilkow, obslugi, moze innym sie podoba tam, ale ja mam inne wrazenia. Jedyne co tam fajne to kawalek sympatycznego ogrodka i kolorowej kostki wookolo.
Co do Małgorzaty bylam na weselu. Jedzenia bylo pod dostatkiem, a po zakonczeniu imprezy rodzice pobrali to co zostalo z obiadow oraz polmiski z zimnymi, kupe ciasta i owocow. Co do jedzenia to bardzo dobre , obsluga mloda i mila, lokal ladnie ustrojony, maja fajny ogrodek na zewnatrz, duzo kwiatow. Naprawde jesli ktos tam robi wesele to nie powinien sie stresowac.Wesele bylo udane,goscie chwalili sobie.
  Sala okolice Pruszkowa   (03.02.2008 / 15:11)  mika
      dodaj komentarz
Bylam w obu lokalach. opisze swoje wrazenia, widze ze kazdemu podoba sie co innego. Jeli chodzi o Barona, bylam na imprezie firmowej. Jedzenie jest tam niesmaczne, lokal nie zrobil na mnie wrazenia pod wzgledem posilkow, obslugi, moze innym sie podoba tam, ale ja mam inne wrazenia. Jedyne co tam fajne to kawalek sympatycznego ogrodka i kolorowej kostki wookolo.
Co do Małgorzaty bylam na weselu. Jedzenia bylo pod dostatkiem, a po zakonczeniu imprezy rodzice pobrali to co zostalo z obiadow oraz polmiski z zimnymi, kupe ciasta i owocow. Co do jedzenia to bardzo dobre , obsluga mloda i mila, lokal ladnie ustrojony, maja fajny ogrodek na zewnatrz, duzo kwiatow. Naprawde jesli ktos tam robi wesele to nie powinien sie stresowac.Wesele bylo udane,goscie chwalili sobie.
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie