Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale101010101

  Karczma Klepisko nad Zalewem Zegrzyńskim- proszę o opinie

__________________________________________________________________________________________

Podoba mi się Karczma Klepisko nad Zalewem Zegrzyńkim ok 30 km od Warszawy. Chciałabym zorganizować tam wesele. Możę macie jakieś opinie na temat tego miejsca?
jaka obsluga,jedzenie.

będę wdzięczna za informacje
Aga

________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Karczma Klepisko nad Zalewem Zegrzyńskim- proszę o opinie (0)   (06.09.2007 / 17:32)  doda1983

     dodaj komentarz

Czesc ja tam bylam na weselu na poczatku lipca tego roku totalna beznadzieja. Wytlumacze co sie za tym kryje: stoly gosci sa po dwoch stronach wiec jedni wogole nie maja stycznosci z mlodymi bo siedza ,,hektar od nich". jedzenia bardzo malo wyszlismy stamtad baardzo glodni (ja znam ta restauracje ze strony innej jako gosc i uwazam ze jest sporo i swietne jedzenie) no ale na tym weselu bylo malo na stolach i dania byly bardzo ubogie. Byla tez taka sytuacja ze okolo godz. 1.30 kolo nas stól sie juz zmyl i kelner oprzatnal stol do czysta nic nie bylo a my siedzielismy i tez nam zaczal sprzatac niezle. Wiec uwazam ze ta sala na wesele jest jedna wielka porazka bardzo bylam zszokowana bo znam ja z innej strony. Goraco pozdrawiam.
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale101010101


Powrót Sale101010101Forum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie