Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  CANWA

__________________________________________________________________________________________

PROSZĘ O KOMENTARZE DOTYCZĄCE SALI WESELNEJ "CANWA" NA WALE MIEDZESZYŃSKIM W WARSZAWIE. MAM NADZIEJĘ ŻE JAKIEŚ DOBRE KOMENTARZE SIĘ ZNAJDĄ.
Z GÓRY BARDZO DZIEKUJE..
POZDRAWIAM
RENATA

________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: CANWA   (30.08.2007 / 9:20)  madzia77

     dodaj komentarz

Witaj Renatko.
Chciałabym Cię uspokoić że jest super ale bym Cię okłamała. Renatko... za te pieniądze co trzeba tam zapłacić za osobę, znajdziesz w Warszawie duuużo lepszych sal o większym standardzie. Byłam tam jak szukałam sali na swoje wesele na 30/08/08. Byłam przerażona. Dekoracja, która jak twierdzą właściciele jest stała, jest ponura, zakurzona, brzydka. Sala ma fatalne rozstawienie stołów, bo osoby siedzęce na końcu przy ścianie, widzą jedynie co się dzieje na sali gdzie się jje, parkietu w ogóle nie widzą, nie wiem jak duże jest Twoje wesele ale widziałam rozstawienie na 110 osób... byliśmy przed weselem i już nie było się jak ruszyć... nie wyobrażm sobie jak zjechali się goście. Poza tym pomyśl ile będzie na parkiecie miejsca jak jeszcze rozłoży się zespół... Jedzenie.... nic specjalnego, moja siostra robiła tam chrzciny... dania gorące bez smaku, trzeba sobie samemy doprawiać i ... nie zawsze były ciepłe... z zewnątrz... duży obiekt ale zero zieleni... jakiś tylko zaniedbany ogródek gdzie tylko udostępniają go do zdjęć młodych a nawet nie pofatygują się zagrabić opadłych liści... jak przyjechaliśmy przed czyimś weselem to wyobraź sobie że właściciele nawet nie pofatygowali się zdjąć pajęczyny na sali gdzie się jje... no i te odrapane filary na wejściu na parkiet... Renatko... naprawdę nie polecam ale zrobisz jak uważasz... Życzę powodzenia i wszystkiego najlepszego ;-))

Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie