Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale101010101

  sala okolice pruszkowa

__________________________________________________________________________________________

poszukujemy sali na lato 2008 w okolicach piastów, pruszków, ozarów. Moze Ktoś słyszał o ciekawym i nie za drogim miejscu?
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Odracdzam salę w Książenicach ... (2)   (24.08.2007 / 10:55)  irenaip

     dodaj komentarz

Odracdzam salę w Książenicach pod Lasem-właściciel;e Zych-wszystko Ok, diuza ładna sala, jest gdzie tanczyc, jedzenie ładnie podane i dobre, ładny6 wystrój ale...naprawdę pozqa włascicielami, przez całe wesele latają i gasza swiatła, bo prąd, zamykają okna, a po weselu ginie jedzenie ,ze niby wszystko goście zjesli...chyba cała rodzina żyje z zarcia weselnego. Stanowczo odradzam
 Re: Odracdzam salę w Książenicach ...   (27.08.2007 / 17:15)  joannaaa6
      dodaj komentarz
tak sie składa że państwo zych organizowali moje wesele, a ostatnio także mojej siostry i uważam ze twoja opinia o nich i o sali jest co najmniej krzywdząca. Cena była bardzo konkurencyjna, jedzenia pod dostatkiem, panie wręcz chodziły i dopytywały się czy moga dołożyć, po weselu dostaliśmy dodatkowo ogromną porcję tego, co zostało, podpowiedzieli nam jak to przechować, co można zamrozić itp. Całe wesele przebiegało zgodnie z naszym życzeniem, nikt nam niczego nie narzucał raczej doradzali i podpowiadali ale szanowali nasze zdanie. Ps. jeżeli jest tak źle jak piszesz to dlaczego tak trudno u nich o wolny termin?
 Re: Re: Odracdzam salę w Książenicach ...   (15.06.2009 / 13:58)  damarcel
      dodaj komentarz
ci ludzie mam na mysli wlascicieli tej sali to oszusci
 witam miałem tam weselicho we ...   (27.08.2007 / 18:04)  snake34
      dodaj komentarz
witam miałem tam weselicho we wrzesniu 2006 i było super i nie wierze w te brednie które tu człowieku piszesz bo albo jestes jakis złośliwy albo cos ci od początku nie podpasiło i sie wyzywasz - jak ci sie nie podobało to po co tam robiłeś wesele przygłupie?
Mój kuzyn z rawy zaczął fikać jak to on po alkoholu i kto przypilnował żeby nie narozrabiał ano ten włalsciciel i dzieki niemu edka mój świadek zawiózł na chatę i weselicho do samego końca było the best.
ci właściciele chodzili koło mnie i pilnowali przed w trakcie i po weselu żeby było ok i do dziś po roku czasu na impezkach u znajomych wspominamy super drinki, np wściekłego psa którego serwował barman.
A ty palancie chyba byś gówno spod siebie zeżarł i mam prośbę walnij się w ryj i nie rób porządnym ludziom krzywdy a c którzy to czytają niech zwrócą uwagę że każda męnta może w intemnrecie wypisać co mu wsie chce a okaze sie że gościu nie miał tam w ogóle wesela pozdrawiam Marek Z.
 Re: sala okolice pruszkowa (1)   (21.08.2007 / 20:54)  ewa11

     dodaj komentarz

Byłam a Zajeździe pod Jaworem w Pruszkowie na ul. Miodowej 48
 Zajazd Pod Jaworem - Pruszków ul. Miodowa   (16.10.2007 / 19:02)  monikaipiotrek
      dodaj komentarz
bardzo prosiłabym o
jakieś informacje, głównie jakie jedzenie i obsługa? Bo choc
sala robi wrażenie to odniosłam chłodne wrażenie właścicielki,
a jednak wesele jest raz w życiu i tego dnia wszystko powinno
byc w jak najlepszym porządku bez niemiłych niespodzianek.
Jeśli ktoś bawił sie już na niej, lub tym bardziej miała swoje
weselu, albo ma namiar do osoby która bawiła się w
"Zajeździe Pod Jaworem" na ulicy Miodowej w Pruszkowie byłabym
bardzo wdzięczna za wszelkie informacje-pozytywne bądz negatywne.
Bo w tą sobote mamy podpisac umowę i mam obawy.
 Re: sala okolice pruszkowa (1)   (21.08.2007 / 22:08)  ewaitomek

     dodaj komentarz

ja rowniez, ale nie maja wolnych terminow
 Re: Re: sala okolice pruszkowa   (22.08.2007 / 20:21)  dana
      dodaj komentarz
Zapraszam na nowa sale na Woli przy Hali Czluchowskiej ul. Oswiatowa 12 Klub Sportowy SWIT
 Re: Re: Re: sala okolice pruszkowa   (17.09.2007 / 20:50)  mm
      dodaj komentarz
Znam osobę, która to budowała i powiedział, że ta sala kiedyś walnie bo ma za duży dach w stosunku do wytrzymałości ścian. Już nawet w czasie budowy ściany się przewróciły, więc ja bym uważał.
 Re: Re: Re: sala okolice pruszkowa   (17.09.2007 / 20:50)  mm
      dodaj komentarz
Znam osobę, która to budowała i powiedział, że ta sala kiedyś walnie bo ma za duży dach w stosunku do wytrzymałości ścian. Już nawet w czasie budowy ściany się przewróciły, więc ja bym uważał.
 Re: Re: Re: sala okolice pruszkowa   (17.09.2007 / 20:50)  mm
      dodaj komentarz
Znam osobę, która to budowała i powiedział, że ta sala kiedyś walnie bo ma za duży dach w stosunku do wytrzymałości ścian. Już nawet w czasie budowy ściany się przewróciły, więc ja bym uważał.
 Witam, mogę polecić sale w mie... (0)   (24.08.2007 / 20:25)  gosiaaa

     dodaj komentarz

Witam, mogę polecić sale w miejscowości Klaudyn koło Babic, ich strona www.weselaklaudyn.pl, jeżeli chodzi o jedzonko i obsługę to wszystko super, właściciele bardzo pomocni i życzliwi i co najważniejsze niedrogo niezdzierają jak w niektórych lokalach.
 Re: sala okolice pruszkowa (0)   (14.09.2007 / 13:54)  julkam

     dodaj komentarz

Ja osobiście polecam Restaurację Grodzką - tyle że jest ona w Warszawie (bemowo). Na początku chcieliśmy organizować wesele w sali w Błoniu - nie pamiętam jak się nazywała (przy drodze biegnącej z Rokitna). Mój brat tam miał imprezkę i był zadowolnony z ceny - a organizacja i jedzenie na 5!. Niestety nie mieli wolnych terminów. W tym roku byłam rownież na weselu w sali u Rodwalda (?) w Piorunowie - SUPER!!! Wystrój i cała reszta. Tylko z tego co wiem kiepsko z terminami :(( Powodzenia w poszukiwaniach
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale101010101


Powrót Sale101010101Forum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie