Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale101010101

  PARK NA WOJSKIEGO

__________________________________________________________________________________________

Mam swoje wesele na poczatku przyszlego roku-prosba o opinie tej sali. Dziekuje
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: PARK NA WOJSKIEGO (0)   (13.08.2007 / 22:34)  mysz

     dodaj komentarz

My mielismy tam wesele pod koniec lipca tego roku.
Sala bardzo w porzadku, obsluga mila i kompetentna, z wlascicielem mozna sie latwo i bez problemow dogadac, jedzonko pyszne, pokoje skromne ale schludne, taras fajny i wielu gosci z niego chetnie korzystalo. Generalnie duzo plusow - my bylismy bardzo zadowoleni.
Sa jednak i minusy. Najwazniejszy to probelmy z dojazdem - slyszelismy ze na wesele 2 czy 3 tygodnie przed naszym wielu gosci sie spoznilo o jakies 40 minut, bo zabladzili. My rozdalismy mapki i wszyscy trafili na czas. Tylko kierowca autokaru nie chcial wjechac na Wojskiego, bo tam jest ograniczenie ciezaru pojazdow. Ostatecznie wjechal, ale najpierw dlugo jezdzil dookola probujac znalezc lepszy dojazd. Generalnie przydaloby sie namowic wlasciciela, zeby postawil jakis drogowskaz czy tablice informacyjna na wjezdzie.
Inny minus to niewygodne lozko dla nowozencow - ale na nim i tak raczej dlugo nie pospicie ;)

 Re: PARK NA WOJSKIEGO (2)   (13.08.2007 / 22:35)  mysz

     dodaj komentarz

My mielismy tam wesele pod koniec lipca tego roku.
Sala bardzo w porzadku, obsluga mila i kompetentna, z wlascicielem mozna sie latwo i bez problemow dogadac, jedzonko pyszne, pokoje skromne ale schludne, taras fajny i wielu gosci z niego chetnie korzystalo. Generalnie duzo plusow - my bylismy bardzo zadowoleni.
Sa jednak i minusy. Najwazniejszy to probelmy z dojazdem - slyszelismy ze na wesele 2 czy 3 tygodnie przed naszym wielu gosci sie spoznilo o jakies 40 minut, bo zabladzili. My rozdalismy mapki i wszyscy trafili na czas. Tylko kierowca autokaru nie chcial wjechac na Wojskiego, bo tam jest ograniczenie ciezaru pojazdow. Ostatecznie wjechal, ale najpierw dlugo jezdzil dookola probujac znalezc lepszy dojazd. Generalnie przydaloby sie namowic wlasciciela, zeby postawil jakis drogowskaz czy tablice informacyjna na wjezdzie.
Inny minus to niewygodne lozko dla nowozencow - ale na nim i tak raczej dlugo nie pospicie ;)

 Re: Re: PARK NA WOJSKIEGO   (22.08.2007 / 13:53)  lacki1
      dodaj komentarz
mysz,
my chcemy zorganizowac tam wesele w sierpniu 2008. Wszystko (oprocz ceny) jest OK, ale jak dokladnie ogladamy zdjecia, ktore zrobilismy podczas wizyty, widzimy, ze stoly na tej sali maja nogi tak daleko od swojej krawedzi, ze pomiedzy dwoma, zlaczonymi stolami jest okolo metra szerokosci. Innymi slowy, ustawienie krzesel wyglada tak, ze mamy 3 krzesla obok siebie, potem przerwa okolo 80-100 cm (na dwoje nóg od stołu), dalej 4 krzesla obok siebie, podobna przerwa, i znow 3 krzesla. Niby szczegol, ale jesli posadzi sie parę niby obok siebie, to w praktyce beda oddaleni od siebie prawie metr.
Daj znac prosze, czy zauwazylas ten problem. Dzieki.
 Re: Re: Re: PARK NA WOJSKIEGO   (27.08.2007 / 17:43)  doda1983
      dodaj komentarz
Wiesz co ja jakos tak tego nie zauwazylam. generalnie sla mi sie podoba. Ale nikt z moich znajomych tam nie mial wesela wiec troche sie obawiam. Jak bedziesz miala jakies info na temat tej sali to daj znaka. Pozdrawiam.
 Re: Re: PARK NA WOJSKIEGO   (07.09.2007 / 10:18)  lacki1
      dodaj komentarz
Hej,
jeszcze jedna sprawa do mających doświadczenie z sala Park na Wojskiego.Czy nie przeszkadza ten nieszczęsny filar, po środku sali, na przeciw orkiestry?
Mam obawy, czy przypadkiem nie popsuje on pierwszego tanca, albo zabaw w "kołeczku".
My bedziemy tam mieli wesele 23 sierpnia ;).
pozdrawiam
Marcin
 Re: Re: Re: PARK NA WOJSKIEGO   (07.09.2007 / 13:22)  doda1983
      dodaj komentarz
Wiesz co jakos tak nie myslalam o tym wydaje mi sie ze spoko bedzie u mojej siostry tez byly takie filary i nie przeszkadzaly. Ja tylko sie jeszcze martwie o to ze tam jest ograniczenie wagi aut tzn. mi chodzi o autokar czy bedzie mogl wjechac ale slyszalam ze nie no i jak bedzie z autem mlodych bo jak np. bede jechala lizuzyna to auto sie nie zegnie niezle co. Nie wiem co mam sobie myslec. A teraz jak bylam tam to za wiele rzeczy mamy placic a wczesniej tak nie bylo. Np. za wynajecie baru gostek chce 250 zł a wczesniej nic kwiatów nie ma na stolach, a jak np. sie chce zrobic stól wiejski samemu to trzeba zaplacic 200 zł a wczesniej tez sie nie placilo. Generalnie moze to nie sa duze koszta ale tyle ile za wesele sie placi to kazdy grosz sie liczy. Jak bedziesz mial jakies jeszcze info to daj znaka. Pozdrawiam. Doda.
 Re: Re: Re: Re: PARK NA WOJSKIEGO   (10.09.2007 / 16:53)  lacki1
      dodaj komentarz
Hej,
Ograniczenie tonazowe jest, ale nikt nie bedzie cie ganil za jeden autokar - aktualnie na dzialkach obok prowadzone sa budowy, wiec ja zamawiam autokar i sie nie przejmuje. Ale trzeba przyznac, ze dojazd to masakra. Autokar, nawet najmniejszy nie wiedzie na teren. My uzgodnilismy, ze autokar wysadzi ludzi przy bramie i stanie kilkadziesiat metrow dalej na tej szosie. Jest tam male rozszerzenie drogi i bedzie tam stal. Co do Waszej limuzyny, to faktycznie 8 metrowa limuzyna sie nie zmiesci, ale zwykly sedan 5 osobowy wjedzie. A co do dodatkowych oplat, to ja cie rozumiem, sam nie lubie takich dodatkow. 250 zlotych za bar, to dotyczy wynajecia barmana, ktory bedzie bar obslugiwal. Nie wiem, czy mozesz wynajac bar bez barmana, musisz sie zapytac.
Co do kwiatow na stolach, to ja zostalem poinformowany. We wlasnym zakresie mam kupic kwiaty i swieczki, i wg. wlasiciela to wszystko. Ja bym jeszcze przystroił krzesła (futerały na oparcie) no i te nieszczesne filary oblozylbym materialem. Nie wiem czy sie to uda, dostalem od wlasciciela namiar na firme dekoratorska, zobacze co da sie z tym zrobic. Stół wiejski, to wg moich informacji ok 600 zlotych, bez alkoholu, wiec mamy tu pewne rozbieznosci.
No i naturalnie daj znać, jak będziesz miala jakies info, albo nowe pomysly. Nie wiem, czy moge na tym forum slac ci na priva, sprobuję jakos. Ciekaw jestem czy ty juz sie zdecydowalas na ta sale.
pozdrawiam
Marcin
 Re: Re: Re: Re: Re: PARK NA WOJSKIEGO   (10.09.2007 / 19:11)  doda1983
      dodaj komentarz
Wiesz co z tym barem to ja wiem wezme od niego barmana ale wczesniej jakies 2 miesiace przed mowil ze nie placi sie jeszcze dodatkowo za bar ale niestety bylam tam miesiac temu i on mi mowi ze teraz sie placi nawet (dodatkowo mi chodzi) za wynajecie baru i oprocz tego za barmana. Te filary mi nie przeszkadzaja jakos nimi sie nie przejmuje. Stół wiejski faktycznie kosztuje 600 zł. Z tego co ja rozmawialam z wlascicielem droga ma byc jakos teraz robiona wiec spoko ale fakt czy pozniej bedzie mozna tam wjechac autokarami. Ja juz zaplacilam zaliczke za ta sale. Pozdrawiam. Podaje do siebie prywatnego maila: pokemon-pikaczu@o2.pl
 Re: PARK NA WOJSKIEGO (2)   (16.08.2007 / 11:29)  doda1983

     dodaj komentarz

Czesc a mam jeszcze inne kilka pytan odnosnosnie tej sali. No bylam w zeszly weekend zobaczyc jak sala wyglada na weselu i bylam zalamana odnosnie ilosci jedzenia na talerzykach bylo bardzo malo. A wy jakie mieliscie menu na weselu bo jestem ciekawa. Wlascieciel oswiadczal mi ze niczego nie zabraknie i wszystko bedzie pyszne i no wogole. Czekam na jakies info.
 Re: Re: PARK NA WOJSKIEGO   (17.08.2007 / 12:58)  oleczka
      dodaj komentarz
My w cenę wesela mamy wliczony też tort. Możesz napisać czy ten tort był dobry czy lepiej zamawiać na własny koszt ?
 Re: Re: PARK NA WOJSKIEGO   (16.08.2007 / 21:19)  mysz
      dodaj komentarz
u nas jedzenia zostalo strasznie duzo. Nie martwilabym sie, ze czegos zabraknie. To co jest na stolach zalezy od tego co sie zamowi. Mozna zamowic zeby czesc byla gdzies z boku, albo pozniej podana. My mielismy takie cieple gary z boku (nie pamietam jak to sie nazywa) ze strogonowem, warzywami pod beszamelem i zurkiem. Wszystko pyszne.
 Re: PARK NA WOJSKIEGO (0)   (09.02.2008 / 20:21)  biedronka

     dodaj komentarz

byliśmy tam w tym roku, sala rzeczywiście ładna natomiast właściciele koszmarni, nie ma możliwości negocjacji kompletnie niczego, a wizje właścicielki są najlepsze i najtrafniejsze, mimo to po dlugich rozmowach ustalilismy wszystko i "zawarlismy" umowe ustna ze a tydzien do nich przyjedziemy by wplacic zaliczke i wszystko podpisac, bedac pewnymi ze wszystko jest ok podpisalismy w ciagu tygodnia umowe na zespol i fotografa a ci panstwo nas wystawili do wiatru i nie podpisali z nami umowy, jakis koszmar kto teraz tak postepuje to jest niepowazne by tak sie zachowywac,
odradzam, jak mozna miec pewnosc ze cokolwiek zorganizuja skoro przy ustalonym terminie wesela i terminie podpisania umowy oni odwoluja wszystko
to jest niepowazne i kompletnie nieprofesjonalne podejscie do sprawy odradzam!!!

 Re: PARK NA WOJSKIEGO (1)   (09.02.2008 / 20:22)  biedronka

     dodaj komentarz

byliśmy tam w tym roku, sala rzeczywiście ładna natomiast właściciele koszmarni, nie ma możliwości negocjacji kompletnie niczego, a wizje właścicielki są najlepsze i najtrafniejsze, mimo to po dlugich rozmowach ustalilismy wszystko i "zawarlismy" umowe ustna ze a tydzien do nich przyjedziemy by wplacic zaliczke i wszystko podpisac, bedac pewnymi ze wszystko jest ok podpisalismy w ciagu tygodnia umowe na zespol i fotografa a ci panstwo nas wystawili do wiatru i nie podpisali z nami umowy, jakis koszmar kto teraz tak postepuje to jest niepowazne by tak sie zachowywac,
odradzam, jak mozna miec pewnosc ze cokolwiek zorganizuja skoro przy ustalonym terminie wesela i terminie podpisania umowy oni odwoluja wszystko
to jest niepowazne i kompletnie nieprofesjonalne podejscie do sprawy odradzam!!!

 Re: Re: PARK NA WOJSKIEGO   (27.06.2008 / 12:56)  hiuidiui
      dodaj komentarz
byliśmy tam w tym roku, sala rzeczywiście ładna natomiast właściciele koszmarni, nie ma możliwości negocjacji kompletnie niczego, a wizje właścicielki są najlepsze i najtrafniejsze, mimo to po dlugich rozmowach ustalilismy wszystko i "zawarlismy" umowe ustna ze a tydzien do nich przyjedziemy by wplacic zaliczke i wszystko podpisac, bedac pewnymi ze wszystko jest ok podpisalismy w ciagu tygodnia umowe na zespol i fotografa a ci panstwo nas wystawili do wiatru i nie podpisali z nami umowy, jakis koszmar kto teraz tak postepuje to jest niepowazne by tak sie zachowywac,
odradzam, jak mozna miec pewnosc ze cokolwiek zorganizuja skoro przy ustalonym terminie wesela i terminie podpisania umowy oni odwoluja wszystko
to jest niepowazne i kompletnie nieprofesjonalne podejscie do sprawy odradzam!!!

Rany ludzie!!!
Kto zawiera tylko ustną umowę i załatwia resztę rzeczy na wesele (fotograf, orkiestra). Nie masz zaklepanej sali na papierze, nie działasz dalej. Widocznie przybyli inni ludzie i sala wam przepadła, tylko przez waszą głupotę. Tak działa wolny rynek.
Ja osobiscie jestem ze wszystkiego zadowolony, właścicele są wporządku i można się z nimi dogadać bez żadnych problemów :)))
Pzdr. wszystkich nowożeńców i polecam Park na Wojskiego
 Re: PARK NA WOJSKIEGO (0)   (19.07.2010 / 14:06)  bezeleee

     dodaj komentarz

hmm no niewiem, bedac juz na kilku weselach to powiem ze "żarcie" nie zachwyca, malo cieplych posilwko w zamian czego poszli w owoce. no i ten obiad odmierzony, wiekszosc gosci na weselu liczy tez ze zje cos "lepszego" , a tam talerze juz nalozone i to wlasciwie bez zadnego wyboru. na stolach panuje szuczny tłok.
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale101010101


Powrót Sale101010101Forum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie