Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  witam!! Chciałabym poznać opin...

__________________________________________________________________________________________

witam!! Chciałabym poznać opinie o salach w Legionowie, Tango i Bukowiec.
Byliście tam może, znacie właścicieli???

________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: witam!! Chciałabym poznać opin...   (17.08.2007 / 14:21)  natka

     dodaj komentarz

witaj!!!Na emat TANGOMoge ci tylko napisac,ze sala bardzo ładna, sama sięzastanawiałam czy nie robić tam wesela.Ale przeważył 1 argument w cenie nie ma Tortu, a na ok.100 osob jest to spory dodatkowy wydatek.Moi przyszli tesciowie byli na weselu ok.1,5riku temu i bardzo imsie podobało, jedzneie smaczne, ale słyszałam tez nie fajne opinie, ale jak zawsze to bywa,ile osób tyle opinii.
 Re: Re: witam!! Chciałabym poznać opin...   (17.08.2007 / 14:27)  natka
      dodaj komentarz
dawno niezagladałam na te forum,ale widzę,że interesujesz się tymi samymi salami i podobnym terminem. My zdecydowaliśmy się na 7życzeń w SłanisławowieII i chyba od ciebie dostałam pozytywny komentarz na temat tej sali.Ja uważam podobnie,zaliczke mamy już wpłacona a wesele 12 lipca,daj znaćna co i kiedy ty się zdecydowałaś.Pozdrawiam i życzę powodzenia!!!
 Re: Re: Re: witam!! Chciałabym poznać opin...   (23.08.2007 / 10:21)  meggie
      dodaj komentarz
ja jednak na inna s się zdecydowalam bo mam małe wesele, a tamta sala jest za duża, termin mam na 9 sierpnia,
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie