Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Pytanie o salę Sala Proma trading/ wawa/ ul. zegarynki?

__________________________________________________________________________________________

Cześć , czy zna ktoś salę Proma trading w warszawie na ul. zegarynki. Potrzebuje usłuszeć opinię, ponieważ cisza na temat tej sali może być ciszą przed burzą;-)Dzięki za pomoc z góry
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Pytanie o salę Sala Proma trading/ wawa/ ul. zegarynki? (2)   (09.07.2007 / 11:18)  madzia77

     dodaj komentarz

Witaj.
No właśnie. Ta cisza mnie bardzo niepokoi... ja mam tam wesele 30/08/2008... właścicielka bardzo miła, piękny ogród, sala... może nie super elegancka ale ma jakiś swój urok... jak weszłam tam z przyszłym mężem to od razu nam się spodobało, podobno liczy się pierwsze wrażenie... ale to wiesz pewnie i Ty... mnie też interesuje organizacja... ??? Parę opini udało mi się spotkać wszystkie dotyczyły jedzenia, że jest przepyszne, że to co zostanie jest na drugi dzień naszykowane do zabrania... ale ponieważ jako nieliczna z sal w Warszawie w cenę wesela wliczają alkohol, to właśnie mnie ciekawi czy nie ma z tym problemu, w sensie takim czy nie stoi na stole przez pół nocy pusta butelka, bo nie ma komu jej wymienić... jak będziesz miała jakieś info to napisz proszę.... I wszystkiego najlepszego życzę i pomyślnych przygotowań...
Pozdrawiam

nie chcę Was niepokoić, ale ja mam nie najlepszą opinie na temat organizowania wesela w tej sali.Uwaga na alhokol!!!!Tzn.mogą być bardzo sprytni kelnerzy i zbierać do polowy PEŁNE butelki,i brać dla siebie.Mam nadzieję ze od wesele ok.5lat temu wiele sie zmieniło, na lepsze oczywiście,tylko przestrzegam na dokładne dogadanie się przed weselem o wszystkich szczegółach.
Wiem ze na zegarynki alk można we własnym zakresie, ale jedna opinia jest że podwędzają go ze stołu klenerzy. Nie wiem jak to wygląda. Czy ktoś coś jescze wie?
 Re: Pytanie o salę Sala Proma trading/ wawa/ ul. zegarynki? (1)   (11.07.2007 / 10:03)  madzia77

     dodaj komentarz

Witam.
Słuchajcie. Dostałam inf. od mamy panny młodej z ubiegłego roku. Było wspaniale, jedzenie bardzo dobre, wszyskkie dania ciepłe podane ciepłe a nie wystygnięte, obsługa latała koło gości jak koło VIP-ów w drogiej restaurcji... a alkohol-nie było żadnych przykrych historii!!! w umowie mieli tak jak ja na 2008 że jest bez ograniczeń i tak było, na wypadek wzięli dodatkową wódkę ale podobno niepotrzebnie i zwrócili do hurtowni... żadnych historii niemiłych z alkoholem. Mój tata dziś podpisuje umowę i wpłaca zaliczkę- przejrzę umowę i napiszę Wam jak ona wygląda.

Mam pytanie a na ile osób robicie wesele? bo Ja robię na ok. 120 osób i boję sie czy nie bedzie za ciasno.
Witaj Gosiu.
Ja naprzykład robię na nie więcej jak 100. Napewno nie będzie za ciasno. A na 120... nie powinno. Najlepiej jak się umówisz w jakąś sobotę i przyjedziesz przed czyimś weselem i zobaczysz ustawienie stołów i ile miejsca zostaje. Ja byłam jak buło na 110 i wcale nie było ciasno... dużo miejsca między jedną a następną osobą siedzącą przy stole, a parkiet? zależy jakie będziesz chciała ustawienie stołów... oni mają duże doświadc. w organizacji i napewno doradzą Ci ustawienie aby było jak najwięcej miejsca... a słyszałaś jak tam organizacja? alkohol wstawiacie swój czy ich?
Witaj Madziu
Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanko ile osób będzie liczył twój zespół, bo u nas będzie 5- osobowy zespół i trochę się boje czy bedą mieli gdzie się rozstawić, co do organizacji to z tego co wiem to każdy szczegół trzeba z nimi dokładnie omawiać i najlepiej żeby jakaś osoba w trakcie wesela nadzorowała i mówiła kelnerom czego brakuje.Co do alkoholu to organizujemy go we własnym zakresie.
Cześć Gosieńko.
Mój zespół jest 3-osobowy. I to jest wystarczająco. Pamiętaj że tyle ile zajmą parkietu o tyle mniej go będzie dla gości do tańca ale mimo to powinno dla każdego miejsca starczyć, pamiętaj że naraz 120 osób nie będzie tańczyć.... Kiedy jest Twoje wesele?
Cześć Madziu
Nasze wesele jest dokładnie tydzień przed Waszym :).
:-)
A dekoracja? Bierzecie firmę dekoratorską czy korzystacie z dekoracji tych co oni proponują?
Witaj
Myślę, że spokojnie ich dekoracja wystarczy i jest dość ładna raczej nie będziemy brać żadnej firmy dekoratorskiej.A Ty będziesz brała firmę dekoratorską?
Też raczej nie. Z ich propozycji można wybrać jaką się chce... Wiesz... do naszych wesel jeszcze rok, przez ten czas jeszcze mogą mieć inne ciekawe dekoracje. Jedyne co bym chciała dodatkowo to przybranie trochę wejścia na salę... ale to już chyba sama załatwię... kupię na giełdzie kwiaty i przystri się wejście. Co innego mnie przeraża... suknie ślubne... jest ich tyle, tyle wzorów, fasonów, kolorów że ciężko mi zdecydować jaki fason mi się podoba, co jedna to ładniejsza.... ale chyba zdecyduję się na ecri...
 Re: Pytanie o salę Sala Proma trading/ wawa/ ul. zegarynki? (1)   (23.07.2007 / 15:36)  sonko

     dodaj komentarz

znajomi byli tam na weselu 2 tygodnie temu, kelnerzy ukradli im wodke (okolo 20 butelek) potem brat Pana Młodego chciał ją odzyskać, ale dyskusja z 5 kelnerami skończyła sie tym ze ma 12 szfow na głowie.
Fatalny koniec wesela...
I właśnie dlatego ja zdecydowałam się na opcję z ich wódką... siebie a już szczególnie szefowej nie okradną... A jedzonko... nie wiesz czy było dobre???
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie