Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Zespoďż˝y

  UWAGA zespół Rekultywacja z Zabrza

__________________________________________________________________________________________

2.06.2007r odbyło się moje wesele. Miało być wspaniale: piękna suknia, sala no i oczywiście zespół. Prawie się udało. Prawie...Tydzień przed weselem zadzwoniłam do zespołu, aby obgadać szczegóły (pierwsza piosenka, konkursy). Pan z zespołu napomknął, że może go nie być na naszym weselu bo zachorował ktoś z rodziny ale że pozostały skład przyjedzie i że wszystko jest OK! Dzień przed weselem o godz. 21 pan zadzwonił, żeby nas powiadomić że napewno nie przyjedzie bo chora osoba zmarła. Dodał, że naszej piosenki nam nie zagrają bo to on miał śpiewac osobiście i czy mogą zagrać coś innego. Zdenerwowani zgodziliśmy się na " Tam gdzie Ty". W dniu ślubu, gdy weszliśmy na salę okazało się że przyjechał całkiem INNY zepół!!! Pan z zespołu z którym podpisaliśmy umowę wziął wcześniej zaliczkę, której nie zobaczyliśmy już na oczy. Dodatkowo wydaliśmy ok 100 zł na gadżety, które miały być nagrodami w konkursach
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: UWAGA zespół Rekultywacja z Zabrza (6)   (09.08.2007 / 17:45)  barusek

     dodaj komentarz

Witam
Proszę mnie nie straszyć - grają u mnie na weselu 25.08.2007 r. Dzisiaj jade do nich omówić szczegóły ... :((( Do tej pory czytalem o nich same pozytywne komentarze ...

 Re: Re: UWAGA zespół Rekultywacja z Zabrza   (13.08.2007 / 13:56)  anecia2
      dodaj komentarz
Ja nie chcę nikogo straszyć tylko ostrzegam przed oszustami. Tym bardziej, że nawiązałam kontakt z dziewczyną, która przeżyła identyczną historię. Więc to chyba nie był jednak przypadek.. życzę aby Ciebie to nie spotkało
 Re: Re: UWAGA zespół Rekultywacja z Zabrza   (13.10.2007 / 16:22)  bolobol
      dodaj komentarz
Do "barusek"

Czy ci oszuści grali u Ciebie 25.08.2007? Jeżeli tu jeszcze zaglądasz, proszę odpowiedz. Może to wyjaśni mi sytuację!!!

Szkoda, że dopiero dziś tu trafiłem.
"Rekultywacja" miała grać 25.08.2007 (ta data, to nie pomyłka) na weselu mojego syna w Czerwionce-Leszczynach. Niestety - powtórzyła się dokładnie sytuacja opisana wyżej. W rozmowie na tydzień przed weselem, "lider"(?) nijaki "pan Andrzej" zasygnalizował że z powodu bliżej nie określonych kłopotów, mogą pojawić się w niepełnym składzie. Jakież było nasze zaskoczenie, kiedy na sali pojawił się całkiem nieznany zespół (2 facetów na keybordach + solistka), twierdzący że nazywają się "Rekultywacja". Sprzedali nam bajeczkę o pogrzebie w rodzinie p. Andrzeja a na nasze uwagi obrazili się i od razu zażądali zapłaty pod groźbą spakowania się i pozostawienia nas bez jakiejkolwiek muzyki. Cóż było robić...?

Nie polecam ich nikomu!
Nie dajcie się oszukać!!!
 Re: Re: UWAGA zespół Rekultywacja z Zabrza   (13.10.2007 / 16:22)  bolobol
      dodaj komentarz
Do "barusek"

Czy ci oszuści grali u Ciebie 25.08.2007? Jeżeli tu jeszcze zaglądasz, proszę odpowiedz. Może to wyjaśni mi sytuację!!!

Szkoda, że dopiero dziś tu trafiłem.
"Rekultywacja" miała grać 25.08.2007 (ta data, to nie pomyłka) na weselu mojego syna w Czerwionce-Leszczynach. Niestety - powtórzyła się dokładnie sytuacja opisana wyżej. W rozmowie na tydzień przed weselem, "lider"(?) nijaki "pan Andrzej" zasygnalizował że z powodu bliżej nie określonych kłopotów, mogą pojawić się w niepełnym składzie. Jakież było nasze zaskoczenie, kiedy na sali pojawił się całkiem nieznany zespół (2 facetów na keybordach + solistka), twierdzący że nazywają się "Rekultywacja". Sprzedali nam bajeczkę o pogrzebie w rodzinie p. Andrzeja a na nasze uwagi obrazili się i od razu zażądali zapłaty pod groźbą spakowania się i pozostawienia nas bez jakiejkolwiek muzyki. Cóż było robić...?

Nie polecam ich nikomu!
Nie dajcie się oszukać!!!
 Re: Re: UWAGA zespół Rekultywacja z Zabrza   (26.03.2008 / 12:09)  egar77
      dodaj komentarz
Ze względu na moje doświadczenia z "niejakim panem Andrzejem" i zespołem Rekultywacja, muszę zareagować na te opowieści. Nie jestem w stanie uwierzyć, że ta historia zdarzyła się naprawdę.
Po raz pierwszy zetknąłęm się z tym zesołem 6 lat temu na ślubie kuzynki mojej (wtedy jeszcze przyszłej;) ) żony. Muzyka świetna i dla wsystkich, zabawy dobrane do potrzeb gości. Od razu posedłem porozmawiać z panem Andrzejem, poprosiłem o wizytówkę.
Po jakimś czasie zadzwoniłem, by umówić się na spotkanie w sprawie oprawy naszego wesela. Rozmowa była rzeczowa, pan Andrzej zaakceptował wszystkie nasze uwagi - pierwszy taniec "Z tobą chcę oglądać świat":), zabawy mieliśmy ustalać tuż przed... i tak też było było.
Nasze wesele odbyło sę w Pałacu w Chałupkch w lipu 2005 roku, wszystko wyszło świetnie!! Goście dopisali, lokal wspaniały ( te widoki:) ), a zespół doskonale robił to, co do nich należało (muzyka, ale także prowadzenie pna Andrzeja). Polecamy ich z żoną zawsze, dlatego tak mnie zdziwiły te historie i naprawdę jakoś nie potrafie w nie uwierzyć. Szczególnie, że pod koniec zeszłego roku miałem już trzecią przyjemność bawić sę na weselu przy muzyce Rekultywacji - mój kolega z naszej rekomendacji też zdecydował się na ich usługi (szkoda tylko, że nie w Chałupkach, z chęcią bymtam wrócił) i też wszyscy byli zadowoleni. To tyle co mogę napisać o Rekultywacji:)
pozdrawiam!!!
 Re: Re: UWAGA zespół Rekultywacja z Zabrza   (13.10.2010 / 13:00)  aanowak
      dodaj komentarz
Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami. Mój ślub odbył się 14 sierpnia 2010 roku. Oczywiście miał grać zespół Rekultywacja z Panem Czarneckim na czele. Niestety dzień przed zadzwonił, że zmarła mu teściowa. No i wysłał do nas zespół Bascostam. Nie pamiętam. Totalna kicha. Chyba grali pierwszy raz na imprezie tego typu. No nic. Jakoś przeszło. Potem z opowieści znajomego, który był u koleżanki 11 września na weselu, pdobno Andrzej Czarnecki odwalił taką samą manianę. Dziewczynie też powiedział, że zmarła mu teściowa, a wysłał jej zespół ten sam co nam. Po rozmowie telefonicznej, Pan Andrzej uświadomił mnie, że ja nie podpisałem umowy z zespołem Rekultywacja, tylko z zespołem, którego jest kierownikiem, a że jest kierownikiem kilku zespołów, to juź nie informuje o tym nikogo. Urabia sobie klientów. A co do agencji stage - music, to ukrywają prawdziwe wpisy do ksiegi odnośnie zespołów. W szczególności jeśli ktoś przedstawia ich w negatywnym świetle.
RADA DLA WSZYSTKICH: Zanim wybierzesz zespół REKULTYWACJA to zastanów się czy chcesz dać się oszukać. Lepiej poszukać sobie innego zespołu, niż potem całe życie żałować tej decyzji. Ja żałuje i będe żałować za każdym razem jak tylko zobacze coś co będzie mi przypominać mój ślub... Dziękuje Panu Andrzejowi za to!!!!!!!!!!!!!Oszust!
 Re: Re: UWAGA zespół Rekultywacja z Zabrza   (15.11.2010 / 17:28)  mijasia
      dodaj komentarz
Czytam opinie o zespole Rekultywacja i przecieram oczy ze zdziwienia!!! Poznalam Pana Andrzeja kilka lat temu podczas organizacji mojego wesela .Byl to sierpien 2005 roku. Bylismy z mezem oraz chyba wszystkimi goscmi bardzo zadowoleni. Od tego czasu kontakt z Panem Andrzejem i zespolem Rekultywacja mialam jeszcze dwukrotnie - na slubie mojej kolezanki w 2007 roku oraz mojego brata w czerwcu 2010. Oba oczywiscie z mojego polecenia Za kazdym razem wszystko odbywalo sie bardzo fajnie (u brata wprawdzie zespol troszke pobladzil i chwilke sie spoznil, ale to przeciez ludzka rzecz). Wszyscy byli zadowoleni. Muzyka swietna, konkursy super prowadzone i taktownie dobrane (mnie osobiscie nie bawi pompowanie balonikow przez "skaczace" panie...). Nie ma sie do czego doczepic!!!
Wiem jednak, ze Pan Andrzej poza zespolem Rekultywacja ma takze agencje artystyczna, w ktorej prowadzi inne zespoly. I pewnie z tego wynikaja wyssane z palca pretensje NIEZADOWOLONYCH. Wystarczy czytac dokladnie umowy i dogadywac wszystko przed jej podpisaniem - jesli na umowie widnieje nazwa zespolu (Rekultywacja) to zagra Rekultywacja, a jesli nie to nie. Przeciez to jest wrecz trywialne. Ide o zaklad, ze osoby ktore pisza te bzdurne, klamliwe i obrazajace opinie albo wcale nie byly klientami P. Andrzeja i zespolu Rekultywacja, albo nie spisaly umowy na zespol Rekultywacja, a potem obudzily sie z reka w nocniku i placza. Wedlug mnie takie zachowanie jest haniebne.
Oskarzenia o podpisywanie kilku umow na jeden termin, a potem "wybor" najlepszej opcji sa bezpodstawne. Z mojego doswiadczenia oraz rozmow, ktore ostatnio odbylam z Panem Andrzejem wynika jasno, ze zespol Rekultywacja na jeden termin ma podpisana jedna umowe. Pozostale umowy sa podpisywane z agencja na inne zespoly. Jesli moi drodzy NIEZADOWOLENI nie doczytaliscie umowy lub po prostu nie dogadliscie sie, to nie wyrzucajcie teraz kubla pomyj na Bogu ducha winnego czlowieka, ale spojrzcie prawdzie w oczy - TO WY jestescie WINNI!!!
Zawistnie i bezmyslnie psujecie drugiemu czlowiekowi opinie. Ja na takie traktowanie sie nie godze. Stad moja wypowiedz. Jeszcze raz szczerze poecam zespol Rekultywacja
 Re: UWAGA zespół Rekultywacja z Zabrza (4)   (12.07.2008 / 16:50)  agnes23

     dodaj komentarz

taka jest niestety prawda, a pan Andrzej zaklepuje u siebie kilka par, a potem wybiera najlepsze miejsce do grania(wypasiona sala czy hotel), a innym podsuwa zastępcze zespoły
 Re: Re: UWAGA zespół Rekultywacja z Zabrza   (12.07.2008 / 16:53)  agnes23
      dodaj komentarz
u nas też miał grać, jeszcze tydzień przed weselem byliśmy ustalać szczegóły, pan Andrzej udawał jak się potem okazało chorego na gardło, 3 dni przed weselem po ostrzeżeniu jednej dziewczyny na forum, okazało się, że jednak na weselu będzie grał inny zespół z powodu choroby lidera pana Andrzeja, na szczęście zespół na zastępstwo okazał się super, nawet lepszy niż ta cała Rekultywacja, jak się dowiedzieliśmy od naszego zespołu - Rekultywacja w tym dniu grała i pan Andrzej śpiewał bez problemu, ale na innym weselu...oszuści!!
 Re: Re: UWAGA zespół Rekultywacja z Zabrza   (19.08.2008 / 20:11)  edisklorz
      dodaj komentarz
niestety p. Andrzej czarnecki z Rekultywacji jest typowym oszustem na rynku muzycznym typu Wesela Biesiady. jak ktos słusznie zauważył w jednym dniu "Rekultywacja" obsluguje kilka imprez,gdyż p.Andrzej po wybraniu dla swojego zespolu najsowitszego w tym dniu kawalka z najlepsza kasą reszte imprez oddaje przypadkowym osobą z branży muzyki do kotleta.prawdziwa "Rekultywacja to Andrzej czarnecki jego syn Tomasz(wspaniały zresztą klawiszowiec) bardzo dobry gitarzysta "Spaiki" i wokalistka Marzena muzycznie w tym składzie są bardzo dobrzy w swojej klasie jedynym wrzodem na tym organiźmie jest charakter p. Andrzeja który dla kasy zrobi wszystko nawet zaliczy kobietę przyjaciela jego fałsz emanuje z niego w każdym słowie i uśmiechu i tylko jak pięknie zresztą śpiewa Jola Bauszek "many many many many many" gość bogaty się liczy a biedniejszego można zbyć ale też skasować.
 Ludzie,więcej otwartości na innych!!!   (11.02.2009 / 20:47)  slonko626
      dodaj komentarz
Wesele z udziałem REKULTYWACJI odbyło się 27 września 2008r. i było SUPER!!
Rok wcześniej ustaliłam wstępnie z Panem Andrzejem kilka szczegółów i przed ślubem dogadywaliśmy się tylko telefonicznie.Jest to osoba niezwykle komunikatywna i załatwianie z nim interesów to przyjemność,pełen profesjonalizm i zdecydowanie.Wesele od początku do końca zaaranżowane przez zespół,stworzona wspaniała atmosfera,pełna konferansjerka w wykonaniu Pana Andrzeja Czarneckiego,gitarzyści super,klawiszowiec także,nie mówiąc o solistce która wykonała kawał dobrej roboty bawiąc gości, włączając się do zabawy,wspaniały silny głos.To samo można powiedzieć o pzostałym składzie zespołu,wspaniałe głosy.Repertuar to wachlarz przebojów,bawili się wszyscy od młodych po starszyznę.Nie jestem w stanie zrozumieć tych złych komentarzy,bo albo jest się dobrym,albo nie...Ja wystawiam REKULTYWACJI jak najlepszą opinię polecając ich innym osobom i serdecznie pozdrawiam Pana Andrzeja oraz całą ekipę zespołu,życząc dalszych sukcesów.
Z poważaniem Jolanta.
 Opinia Agencji Stage-Music o zespole „Rekultywacja”   (12.02.2009 / 0:07)  stagemusic
      dodaj komentarz
Treść niektórych wypowiedzi jest zbyt obraźliwa w stosunku do zespołu i jako agencja, zatrudniająca zespół od czterech lat nie możemy się zgodzić z tak krytycznymi uwagami pod adresem zespołu „Rekultywacja”.Jeżeli Pan Andrzej(szef zespołu) rzeczywiście, byłby tak niesłowną osobą, jak się go tutaj opisuje, to już dawno mielibyśmy podobne problemy z zespołem. Lecz do tej pory wszystko odbywało się w należytym porządku. Wszystkim wiadomo, iż Internet daj swobodę wypowiedzi, i każdy może wydusić z klawiatury komputera tyle jadu, ile tylko na forum może się zmieścić, ale z weryfikacją tych wypowiedzi jest już gorzej. Drodzy czytelnicy, jeżeli wszystkie opisane sytuacje zdarzyłyby się naprawdę, to ilość spraw w sądzie nie pozwalałaby zespołowi na dalszą działalność. Więc proszę napisać, czy któryś z tak niezadowolonych klientów, dochodził swoich roszczeń w sądzie? A może podpisane umowy, nie dotyczyły zespołu „Rekultywacja” tylko pozostawiały dowolność w doborze muzyków współpracujących z zespołem. To są bardzo ważne kwestie, o których nikt niestety nie wspomniał. Proszę więc zweryfikować swoje wypowiedzi i dokładnie przeczytać podpisane umowy. Stage-Music
 Opinia Agencji Stage-Music o zespole Rekultywacja (4)   (12.02.2009 / 0:09)  stagemusic

     dodaj komentarz

Treść niektórych wypowiedzi jest zbyt obraźliwa w stosunku do zespołu i jako agencja, zatrudniająca zespół od czterech lat nie możemy się zgodzić z tak krytycznymi uwagami pod adresem zespołu „Rekultywacja”.Jeżeli Pan Andrzej(szef zespołu) rzeczywiście, byłby tak niesłowną osobą, jak się go tutaj opisuje, to już dawno mielibyśmy podobne problemy z zespołem. Lecz do tej pory wszystko odbywało się w należytym porządku. Wszystkim wiadomo, iż Internet daj swobodę wypowiedzi, i każdy może wydusić z klawiatury komputera tyle jadu, ile tylko na forum może się zmieścić, ale z weryfikacją tych wypowiedzi jest już gorzej. Drodzy czytelnicy, jeżeli wszystkie opisane sytuacje zdarzyłyby się naprawdę, to ilość spraw w sądzie nie pozwalałaby zespołowi na dalszą działalność. Więc proszę napisać, czy któryś z tak niezadowolonych klientów, dochodził swoich roszczeń w sądzie? A może podpisane umowy, nie dotyczyły zespołu Rekultywacja tylko pozostawiały dowolność w doborze muzyków współpracujących z zespołem. To są bardzo ważne kwestie, o których nikt niestety nie wspomniał. Proszę więc zweryfikować swoje wypowiedzi i dokładnie przeczytać podpisane umowy. Stage-Music
 POLECAM   (15.02.2009 / 14:13)  slonko626
      dodaj komentarz
REKULTYWACJA JEST SUPER! Podtrzymuję swoją wypowiedź z 11.02.2009r.
A jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości ,niech poprostu wejdzie na : http://www.htm
i tam w księdze gości wyczyta mnóstwo opinii na ich temat ,a zapewniam że tych pozytywnych bez tzw. jadu jest o wiele więcej niż tych które tu można wyczytać.POZDRAWIAM.
Jolanta.
 A ja się zgodzę z tymi wypowie...   (06.08.2010 / 19:49)  xxx
      dodaj komentarz
A ja się zgodzę z tymi wypowiedziami nabranych ludzi.I tak wlaśnie robi wspaniały zespół Rekultywacja.Grają świetnie ale i też świetnie ludzi nabierają hahaha.A z pana Andrzeja niezły aktor a co mam namyśli że.To na tyle z mojej strony.Współczuje tym którzy wybiora zespół Rekultywacja a okazuje się że gra zespół XXX.No tak czego się nie robi dla pieniędzy :)
 Re: Opinia Agencji Stage-Music o zespole Rekultywacja   (15.09.2010 / 8:10)  josie
      dodaj komentarz
Grali u mnie 11.09.2010. Impreza była przednia. Przykro mi czytać takie komentarze o tak wspaniałym zespole.
 Re: Opinia Agencji Stage-Music o zespole Rekultywacja   (25.06.2014 / 12:27)  ola2009
      dodaj komentarz
Witam. choć od mojego ślubu minęło już 5 lat złe wspomnienia z zespołem Rekultywacja nadal żyją. Umowę na występ zespołu Rekultywacja podpisywaliśmy z Agencją Stage-Music mieliśmy nadzieję, że to zabezpieczy nas przed oszustwami Pana A. Czarneckiego. Niestety tak się nie stało na dwa dni przed weselem ktoś z rodziny Pana Andrzeja się rozchorował i oczywiście Pana Andrzeja nie było. Zresztą już przy pierwszej rozmowie Pan Andrzej dał nam wyraźnie do zrozumienia, że nie podoba mu się, że umowę zawarliśmy przez agencję, pewnie nie lubi dzielić się pieniążkami. W sumie Rekultywacja u nas zagrała, bez Pana Andrzeja. Generalnie prócz koszmarnego wiejskiego powitania było nieźle ( Panowie wyskoczyli z harmonią w rozpiętych świecących koszulach). Dodam, że wadą zespołu jest to, że nie mają w repertuarze ani jednej piosenki w języku obcym więc repertuar anglojęzyczny odpada. Jak więc widzisz Agencjo Stage Music i pod Twoim godłem Pan Czarnecki stara się oszukiwać i kręcić lody na boku. Dlatego przyszli Państwo młodzi jeśli nie chcecie się niepotrzebnie denerwować wybierzcie raczej inny zespół, bo Rekultywacja jest jedną wielką niewiadomą i nigdy nie wiadomo kto Panu Andrzejowi zachoruje lub umrze i kto przyjedzie w zastępstwie. My mieliśmy szczęście i zastępstwo nie było najgorsze ale nikomu nie życzę dodatkowych nerwów w dniu ślubu. Na rynku jest wiele uczciwych, fajnych młodych zespołów, którym zależy na opinii lepiej im dać szansę. Pozdrawiam
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Zespoďż˝y


Powrót Zespoďż˝yForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie