Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Zespoďż˝y

  Sextet na weselu ?

__________________________________________________________________________________________

6 osób: 2 doskonałe żeńskie wokale i dwa męskie, perkusja (pady Yamaha DTXpress), bas, inst.. klawiszowe, gitary elektryczne, gitara akustyczna, akordeon, skrzypce el., trąbka, mandolina. Profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie 25 punktów świetlnych, w tym 2 głowy, 4 skanery, dym etc., scena do zamkniętych pomieszczeń 12 m2

www.picasso.com.pl

Nowe mp3 Picasso po GÓRALSKU !

http://www.aliansconsulting.pl/gorolskie.mp3

HE J!


________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Sextet na weselu ? (0)   (18.06.2007 / 13:23)  majjulla

     dodaj komentarz

mam tylko pytanie ile to mniej wiecej kosztuje. Tzn zespół, niekoniecznie tyle świateł. I czy dałoby radę w Toruniu. majaida@gmail.com
 Re: Sextet na weselu ? (0)   (18.06.2007 / 13:23)  majjulla

     dodaj komentarz

mam tylko pytanie ile to mniej wiecej kosztuje. Tzn zespół, niekoniecznie tyle świateł. I czy dałoby radę w Toruniu. majaida@gmail.com
 Re: Sextet na weselu ? (1)   (20.06.2007 / 8:09)  michal

     dodaj komentarz

Posłuchałem. Na wesele może być, ale pisanie o doskonałych wokalach to gruba przesada. Sa co najwyżej średnie. Panienka od "szklanej pogody" to osóbka bez emisji za to z weselną manierą. Nawet po angielsku (bulgot- chyba nie zna języka) brzmi jak marna, rozkrzyczana amatorka. Zespół bez kreatywności chociaż rzemiosło na niezłym poziomie. Może te światła coś nadrobią. Jeśli kosztują poniżej 3500 zł za jeden dzień to warto ich angażować.
 Re: Re: Sextet na weselu ?   (05.07.2007 / 9:40)  mgi
      dodaj komentarz
Witam szanownego Pana Michała !

Jestem zdania, że odpowiadanie na tego typu posty nie jest dobrym pomysłem, przede wszystkim dlatego że klient ma pełne prawo do oceny "produktu" tak jak go widzi i nic tego nie zmieni, więc z pełnym szacunkiem do tej oceny podchodzę. Jednak że ta wypowiedź może mieć wpływ na decyzje innych klientów, to z całą pokorą mam kilka uwag:

1. Co do emisji, to myślę że jeśli ktoś przez kilka lat uczy się profesjonalnie tej emisji to jakąś jednak ma, choćby był wyjątkowo mało zdolnym uczniem. Poproszę więc Agnieszkę żeby przekazała tego posta Pani Profesor Mach i zażądała zwrotu pieniędzy co najmniej za ostatnie dwa lata :o)
2. Co do weselnej maniery, tu już sprawa trudniejsza bo to podlega indywidualnej ocenie. Ja przez ostatnie 20 lat pracując z różnymi wokalistkami twierdzę że ta właśnie jak mało która jest tej maniery pozbawiona, ale jak pisałem "degustibus non disputandum est".
3. Co do angielskiego, to fakt zdania kilku egzaminów językowych może o niczym nie świadczyć, ale traktując poważnie to co robimy przed umieszczeniem demo na stronie wysłaliśmy nagrania do oceny. Np. Corazon Espinado dostała Hiszpanka, native speaker, krótko w Polsce - oczywiście słychać różnice ale nie takie żeby kazała nam coś znacząco poprawiać. Ja sam, rozmawiając po angielsku dość swobodnie, słuchając tych nagrań z ręką na sercu nie mógłbym powiedzieć że to bełkot, jednak jak pisałem - prawo klienta :o)
4. Co do kreatywności - tu sobie trzeba zadać pytanie, czy ludzie którzy nas wynajmują oczekują kreatywnego podejścia do Szklanej Pogody, czy w miarę wiernego jej odtworzenia ? Np. Edyta Górniak kreatywnie podeszła do naszego hymnu narodowego i jak pamiętamy skutek był taki sobie ... Więc my tutaj jesteśmy programowo niekreatywni.
5. Co do warsztatu - dziękuje bardzo w imieniu zespołu, natomiast według mnie to tutaj jest największe pole do dyskusji ! A dlaczego ? O tym możemy porozmawiać prywatnie, natomiast jeśli Pam Michał tego nie słyszy, to dla nas plus ;o))
6. Co do ceny - 3500 ... całkiem fajna cena :o)

Jeszcze raz podkreślam, że ja nie próbuję dyskutować. Wybiera klient, głosują ludzie oklaskami. Szanuję uwagi Pana Michała, traktuję je bardzo poważnie i one na pewno będą miały wpływ na naszą dalszą pracę.

pozdrawiam wszystkich czytających

Wojtek - Picasso MGI
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Zespoďż˝y


Powrót Zespoďż˝yForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie