Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Foto-video

  CHAMSTWO!!! Studio DUET

__________________________________________________________________________________________

Witam. Niestety miałam przyjemność spotkać się z panami ze studia Duet (2-ch młodych kamerzystów). Co za chamstwo i prostactwo. Przed podpisaniem umowy byli przyjemni i o dziwo zgadzali się na wszelkie ustępstwa. To chyba tylko po to, żeby złapać klienta. Wyszło szydło z worka już na moim weselu. Moi goście skarżyli się, że głośno obgaduję uczestników biesiady, wieszali przysłowiowe psy na wszystkich odsłudze, kuchni, zespole. Zwróciłam im oczywiście uwagę na co odpowiedzieli, "jak się nie podoba to możemy się zwinąć". Najgorsze jeszcze jednak było przede mną. Potraktowali mnie jak śmiecia. Wiedzieci, że zależy mi na materiale z mojego "jedynego dnia w życiu". Zmontowali materiał z przyjęcia w sposów żenujący!!! UWAŻAJCIE NA TYCH CHAMÓW!!!PRZESTRZEGAM
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: CHAMSTWO!!! Studio DUET (1)   (28.05.2007 / 20:11)  wideofilm

     dodaj komentarz

Dopisz ,w jakim mieście to studio się mieści. Przykre jest to co napisałaś.
 Re: Re: CHAMSTWO!!! Studio DUET   (12.09.2007 / 9:55)  artex
      dodaj komentarz
Pani Agnieszko pomimo prob zkontaktowania sie z pania wyciagnelismy wnioski ze dzialala pani na zlecenie firmy konkurencyjnej nie zdajac sobie sprawy jakie moga byc tego konsekwencje nie jestesmy zlosliwi koledzy z branzy podpowiadaja mi ze jednak sad na co nie jest zapozno Firma ta zwinela by zagle nie o to chodzi tylko troche uczciwosci.Mamy prosbe dotych z panistwa ktorzy czytaja ten post a sa zainteresowani taka usuga to jest pelen pakiet foto video aby zadzwonili do nas aotrzymaja od nas te gratisy ktorych tak zzadrosci konkurencja np wideo plener klip na oddzielnej plycie ksiega gosciKoniczac ten wpisZycze wszystkimMlodym Para aby mieli taka usluge jak w naszej firmiepodaje TELEFON 0 22 722 39 76
 Re: CHAMSTWO!!! Studio DUET - ALE CZY KAŻDE????????? (0)   (28.05.2007 / 22:19)  fotovideo

     dodaj komentarz

Pani Agnieszko,

Z ogromnym żalem czytam pani komentaż na temat firmy z którą przyszło pani nawiązać kontakt.
Chiałbym jednak zauważyć, że nazwa DUET Jest nazwą bardzo popularną.
Nasza firma również nazywa się DUET Foto-Video Studio i jestem przekonany że gdyby trafiła pani do nas była by pani bardzo zadowolona.
Niestety teraz w związku z pani komentarzem cierpią wszystkie firmy które mają podobną nazwę.
Jeżeli możemy w jakiś sposób pani pomóc aby zadowolenie z materiałow było wieksze, proszę o kontakt duet@duetfv.com. Zapewniam że nie każdy Duet zasługuje na taką opinie.

Z poważaniem
Przedstawiciel jednej z wielu firm DUET
www.duetfv.com

 Re: Podaję namiary (3)   (30.05.2007 / 10:06)  agnieszka

     dodaj komentarz

www.studioduet.pl

 Re: Re: Podaję namiary   (30.05.2007 / 10:09)  agnieszka
      dodaj komentarz
Zapomniałam dodać, że nazywają się Ulanowscy.
 Re: Re: Podaję namiary   (30.05.2007 / 10:10)  agnieszka
      dodaj komentarz
Zapomniałam dodać, że nazywają się Ulanowscy.
 Re: Re: Re: Podaję namiary   (01.06.2007 / 22:47)  ela
      dodaj komentarz
Gratulacje dla Agnieszki która niewie kto jej robił film
może przylecieli kosmici .......
ato chamy
 Re: Re: Re: Re: Podaję namiary   (03.06.2007 / 20:18)  miras
      dodaj komentarz
A to co napisane zostało o tej firmie to już zainteresowali śię inni i wyciągniemy konsekwencje, bo chcielibyśmy aby wszyscy w Waszym fachu byli takimi profesjonalistami jak firma DUET- Państwo Ulanowscy. z Ożarowa Mazowieckiego. I proszę nie zachowywać się jak chamstwo oczerniając konkurencję ( notabenę najlepszą ).!!!!!!!!
 Re: Re: Podaję namiary   (31.05.2007 / 16:04)  studioduet
      dodaj komentarz
Pani Agnieszko nasza firma StudioDuet mieści się w Ożarowie Maz.tu są podpisywane umowy i tu sa odbierane materiały .Zalezy nam na szybkim wyjaśnieniu tej sprawy LUB EWENTUALNY KONTAKT poniewaz potraktyjemy to z nasze strony jako pomówienie .Prosze podać nr.nip i regon ktore sa zawsze na naszych umowach. Studioduet Ulanowski.
 Re: Re: Re: Podaję namiary   (03.06.2007 / 20:14)  miras
      dodaj komentarz
Wy chyba nie wiecie o jakiej firmie DUET piszecie. Ta Firma Duet , Państwo Ulanowscy to najlbardziej profesjonalna firma jaką znam. W dniu 21.04.2007 nagrywali moje wesele i takich profesjonalistów jeszcze do tej pory nie znałam. Profesjonaliz, klasa ,kultura na najwyższym poziomie. Fachowcy i profesjonaliści w pełnym tego słowa znaczeniu. Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miras
 Re: Podaję namiary (1)   (30.05.2007 / 10:10)  agnieszka

     dodaj komentarz

www.studioduet.pl

 Re: Re: Podaję namiary   (31.05.2007 / 15:43)  studioduet
      dodaj komentarz
Szanowana Pani Agnieszko przykro mi że miała Pani taką przykrą sytuację na swoim weselu .Nasza firma Duet niema nic z tym wspolnego ponieważ nigdy nie robiliśmy wesel z dwóch kamer .Kamerzyści ktorzy dla nas pracują mają powyżej 40 lat więc nie są to młodzi ludzie .Mam niestety wrażenie że Pani niewie u kogo zamawiała usługę.Posłużyła się Pani na forum naszym nazwiskiem a wystarczyło spojrzeć na pieczątke na umowie i wiedziała by Pani kto dla niej pracował .Proszę o oszczegóły czyli gdzie było to wesele i kiedy
 Re: CHAMSTWO!!! Studio DUET (0)   (04.10.2007 / 0:41)  wojciech107

     dodaj komentarz

Witam Państwa!
Z firmą studioduet.pl współpracuję od kilku lat, lubię pracę kamerzysty. Filmowanie ślubów i wesel daje mi wiele satysfakcji i możliwości spotkania wielu interesujących osób, które w tym szczególnym dniu są gwiazdami filmu, który precyzyjnie montowany jest na najwyższej jakości sprzęcie studioduet.pl. Moi koledzy kamerzyści, jak i właściciele firmy są w dojrzałym wieku już nie młodzieńczym...powiedzmy dyskretnie w wieku dwudziestym pierwszym.
Niezawodnie docierałem na każde spotkanie z Młodą Parą, dyskretnie filmując ich czasami nieśmiałe gesty przed kamerą. Zdarzało mi sie wielokrotnie reżyserować pewne sceny za co spotykały mnie miłe gesty i podziękowania "Młodych", jak i Rodziców. Ręczę za profesjonalizm moich kolegów. Wpis na forum, który sprowokował mnie do dokonania tego wpisu traktuję jako kłamstwo obliczone na odebranie klientów naszej firmie. Proszę, nie traktujcie Państwo tego oszczerstwa poważnie. Zawsze do Państwa usług - Wojciech studioduet.pl


Forum ślubne: porady opienie komentarze - Foto-video


Powrót Foto-videoForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie