Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 

  szukam sali weselnej-warszawa-marki-ząbki-zielonka-kobyłka-wołomin

__________________________________________________________________________________________

Poszukuję sali weselnej najlepiej w terminie 29.12.2007 na 150 osób w okolicach od prawobrzeżnej warszawy do wołomina, koszt do 130 zł/osobę.
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: szukam sali weselnej-warszawa-marki-ząbki-zielonka-kobyłka-wołomin (0)   (18.05.2007 / 21:33)  mila

     dodaj komentarz

gorąco polecam sale w hotelu Gregory w Kobyłce (7861871) - elegancka, duża sala, jedonko b.dobre, obsługa - przystojna ;) - sala naprawdę się sprawdziła..
 faktycznie w Hotelu Gregory ws... (0)   (24.05.2007 / 19:42)  kas

     dodaj komentarz

faktycznie w Hotelu Gregory wszystko jest na wysokim poziomie,obsługa,jedzenie,wystrój.Bawiłam sie tam na kilku imprezach wiec wiem co mówie :)
 faktycznie w Hotelu Gregory ws... (0)   (24.05.2007 / 19:42)  kas

     dodaj komentarz

faktycznie w Hotelu Gregory wszystko jest na wysokim poziomie,obsługa,jedzenie,wystrój.Bawiłam sie tam na kilku imprezach wiec wiem co mówie :)
 Re: szukam sali weselnej-warszawa-marki-ząbki-zielonka-kobyłka-wołomin (0)   (29.05.2007 / 10:48)  monik

     dodaj komentarz

jeśli chodzi o warszawę to polecam przy trasie toruńskiej Biała Róża 022 8111085, bawiliśmy sie juz tam dwukrotnie, raz wesele , raz sylwester, kierowniczka i obsługa naprawdę w porzadku, we wrzęsniu sami tam wyprawiamy wesele...
 Re: szukam sali weselnej-warszawa-marki-ząbki-zielonka-kobyłka-wołomin (0)   (27.06.2007 / 23:28)  gosiaczek

     dodaj komentarz

Ja polecam salę w GALOPIE w Zielonce. Mają dwie super urządzone sale. Wesele w nastroju staropolskim albo królewskim na sali Rycerskiej. Dużo pięknej zieleni, jedzenie super, wszyscy znajomi zachwycali się miejscem, cicho, spokojnie, miła obsługa, SUPER, POLECAM
 dzięki, już znalazłam. Bardzo ... (0)   (23.08.2007 / 21:04)  tucha79

     dodaj komentarz

dzięki, już znalazłam. Bardzo mi się podoba... Orchidea przy stacji kolejowej w Zielonce
 Re: szukam sali weselnej-warszawa-marki-ząbki-zielonka-kobyłka-wołomin (1)   (09.08.2007 / 20:59)  anusia19

     dodaj komentarz

ja polecam w Ząbkach
http://sala-margo.pl/
tylko nie wiem jakie obecnie są ceny

odstąpię rezerwację NA 22 PAŹDZIERNIKA 2007 w Galopie w Zielonce ( ZALICZKA 2 tyś )
tel 603 882 757
Forum ślubne: porady opienie komentarze -


Powrót Forum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie