Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Ostrzezenie przed "BRONOWSKA"

__________________________________________________________________________________________

Dom weselny na ul. Bronowskiej 10 w Warszawie wyglada niezle. To wszystko, co dobrego mozna o nim powiedziec. Oferta kulinarna beznadziejna, obsluga tez. Brak profesjonalizmu, elastycznosci i dobrej woli. Wlascicielka - nieprzyjemna baba, nastawiona tylko na zysk zepsula nam najpiekniejszy dzien w zyciu. Ostrzegamy, nie dajcie sie zwiezc pozorom, tak jak my w ubieglym roku, musielismy przepraszac naszych gosci za fatalna organizacje wesela. Zawiedzeni Ania i Marek
________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Ostrzezenie przed "BRONOWSKA"   (21.05.2007 / 0:28)  janka

     dodaj komentarz

czemu dopiero po roku opisałeś to?? to dość dziwne, nie sądzisz?? gdyby nie to że 2 lata temu moja siostra mjała wesele i było wszystko oki być może swojego wesela nie planowałabym na bronowskiej a być może w akancie, ( swoją drogą kolega opisywał mi jak to przepraszał właściciel akantu mlodych za nikompetencie swego kucharza i inne nieprzyjemności ) zresztą poczekam do czerwca to opisze jak i co było na moim weselu
 Re: Re: Ostrzezenie przed "BRONOWSKA"   (21.05.2007 / 19:29)  sylvie
      dodaj komentarz
Hej janka!
Jak już będziesz "po" napisz koniecznie o swoich spostrzeżeniach. Ja z moim narzeczonym również będziemy mieli wesele na Bronowskiej, ale za rok..
 Re: Re: Ostrzezenie przed "BRONOWSKA"   (22.05.2007 / 14:46)  anulka
      dodaj komentarz
My tez mamy wesele na bronowskiej ( lipiec 2007 ) . Zdecydowaliśmy się na " Bronowską" po tym jak zwiedziliśmy kilkanaście sal na wawrze , moi znajomi organizowali tam swoje wesele i byli zadowoleni, może nie kazdemu mozna zawsze dogodzić , nie wiem. Czekam na kilka zdanek jak było.
Ja po naszym weselu też coś napisze, mam nadziję że będą to słowa szczęśliwej mężatki już po fajnym weselu
 Re: Re: Ostrzezenie przed "BRONOWSKA"   (23.06.2007 / 20:35)  anetkaa
      dodaj komentarz
Bawiłam się z narzeczonym w zeszłym tygodniu na tej sali, nam się podobało. Terminów w tym roku już nie mają, może ktoś wie gdzie można w fajnym miejscu jeszcze zorganizowac wesele na 100 os. w pażdzierniku?
Bardzo fajne forum! gratuluje właścicielom strony.
Wracając do Bronowskiej nam się na tyle podobało , że gdyby mieje wolną sobotę w pażdzierniku , na pewno byśmy sie zdecydowali.

Byłam, widziałam, dla nas jako gości było bardzo fajnie.
 Re: Ostrzezenie przed "BRONOWSKA"   (15.10.2007 / 14:22)  dziubek

     dodaj komentarz

no wlasnie rózne opinie czytam na temat bronowskiej. w sumie to więcej na nie. Byłam ostatnio na bronowskiej kilka minut przed weselem, sala ładna, jedzenie tez wyglądało ok, ale na właścicielce sie zawiodłam. Cięzko sie z nia rozmawia, ma swoja wizje na temat jak powinno wygladac...
 Re: Re: Ostrzezenie przed "BRONOWSKA"   (23.01.2008 / 19:32)  anielka
      dodaj komentarz
CHcielibyśmy podziękowac pani Zosi za zorganizowanie naszego wesela, było wszystko wiecej niż " ok." a to że Pani zosia ma swoją wizję przyjęcia weselonego to tylko pozytywnie wpływa na impreze 30 lat doświadczenia w organizacji wesel to nie byle co. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy nasze wesele


Anielka z meżem i rodzicami
 Re: Ostrzezenie przed "BRONOWSKA"   (04.03.2008 / 8:18)  przemeks1982

     dodaj komentarz

Witam. Bawilismy sie tam z Narzeczona na Weselu nieco ponad rok temu i bardzo nam sie podobalo. Prawde mowiac bylo to najlepsze Wesele na jakim bylem. Sala jest naprawde bardzo ladna, a jedzenie bez zarzutow.
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie