Wasze Wesele i Ślub Reklama w Wasze Wesele i Ślub Kontakt z Wasze Wesele i Ślub Nowości w Wasze Wesele i Ślub Forum ślubne w Wasze Wesele i Ślub Suknie ślubne - komis w Wasze Wesele i Ślub Listy prezezentów na Wasze Wesele i Ślub Zawiadomienia o Waszym Weselu i Ślubie
wesele, ślub, suknie ślubne, zaproszenia ślubne, moda ślubna, fryzury ślubne, organizacja wesel i ślubów
Wesele i Ślub
wesele ślub wszystko na ślub i wesele suknie ślubne zaproszenia ślubne moda ślubna fryzury ślubne organizacja wesel i ślubów

Katalog FIRM:

        Fotografia ślubna
        Videofilmowanie
        Muzyka na wesele
        zespoły weselne
        Catering
        Dekoracje ślubne
          sal, kościołow
        Restauracje
        Sale i domy weselne
        Suknie ślubne
        Garnitury ślubne
        Kwiaty do ślubu
        wiązanki, bukiety
        Zaproszenia ślubne
        Auta do ślubu
    samochody, limuzyny
        Biżuteria ślubna
          obrączki ślubne
        Stylizacja ślubna
        fryzury, makijaże
        Organizacja ślubu
            i wesela
        Atrakcje ślubne
        Podróż poślubna
        Prezenty ślubne
        Wieczór Panieński
            i Kawalerski


!!! NOWOŚĆ !!!
BEZPŁATNE
ogłoszenia ślubne
Poszukuję - Oferuję
Dodaj »»











Logowanie | Zarejestruj się




 Sale

  Dwór Akant

__________________________________________________________________________________________

Witam,

Chcialbym w tym miejscu wystawic najwyzsza z mozliwych not dla zespolu organizujacego przyjecia w Dworku Akant. Nasze wesele odbylo sie 5 maja i pozostawi niezapomniane przezycia. Wszyscy goscie bawili sie swietnie, posilki podawane byly o ustalonych porach, a przekaski na biezaco uzupelniane. Pelen profesjonalizm. Slowa uznania dla Pana Artura za cierpliwosc i rzeczowosc w prowadzonych przygotowaniach. Wszystko uswietnil jeszcze zespol Viva Band, ktory stworzyl super atmosfere. Gdyby ktos byl zainteresowany blizszymi szczegolami ewentualnie zdjeciami prosze o podanie mail'a. Pozdrawiam

________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Tematy

| Strona główna forum

Komentarze:
 Re: Dwór Akant   (23.05.2007 / 17:04)  adam1

     dodaj komentarz

Tam jest tragicznie ciasno! byłem na weselu i swojego bym tam nie zrobił. zrobić z gości śledzie to czyste zdzierstwo o kuchni nie mam nawet zamiaru tu wspominać bo słowa jakie sie cisną na usta powinny być opatrzone znakiem ( >18 ) jednym słowem fatalnie. Pewnie sam właściciel robi sobie auto reklame bo nie wiem za co mozna by mu dziękować
 Re: Dwór Akant   (24.05.2007 / 19:17)  andrzejmusial

     dodaj komentarz

Witam,

Nie jestem wlascicielem i opisalem nasze subiektywne odczucia. Z naszych gosci nikt na ciasnote nie narzekal, a wrecz przeciwnie - wszyscy doskonale sie bawili. A jesli chodzi o kuchnie - coz u nas wszystko bylo wiecej niz ok. Ale kazdy ma prawo do swoich opini. Ja z reka na sercu polecam.

 Re: Dwór Akant   (24.05.2007 / 19:19)  andrzejmusial

     dodaj komentarz

A jesli chodzi o podziekowania dla organizatorow to przedmowca tylko byl na weselu, wiec nie wie jak wyglada wspolpraca na lini narzeczeni - organizatorzy. I radze poprawic umiejetnosc czytania ze zrozumieniem, gdyz wlasnie za profesjonalnie prowadza wspolprace dziekowalem. Pozdrawiam
 Re: Re: Dwór Akant   (28.05.2007 / 1:55)  agnieszkka
      dodaj komentarz
Wesele mojej siostry odbyło się w "Akancie I" na trakcie lubelskim, było 110 osób co wcale nie jest dużo jak na tą sale a mimo to panował tam ukrop jak w łażni. Bliskośc sklepu monopolowego zapwniła towarzystwo podpitych chętnych do zabawy lumpów, gosci potraktowano jak zwierzęta doświadczalne na których może uczyć się jakiś kucharzyna z odzysku, kelnerzy co to zmieniają lokale jak rękawiczki ze względu na ciągoty do kradzierzy i pjaństwa byli w sumie nawet mili ! i skorzy do rozmowy o tym co się dzieje na zapleczu. O czystości sanitarjatów można by napisać że przez pierwsze 2 godziny była jako taka. Jedynie zespół był fajny i wcale nie musiał sie wysilac by odciągnąć gości od stołu, klimatyzacja mimo że włączona nic nie dawała i nawet starsi goście którzy tylko sobie posiadywali za stołem odczuwali duchote.

Szczerze polecam tym którzy lubją łażnie i szczerych kelnerów. Agnieszka
 Re: Re: Dwór Akant   (28.05.2007 / 13:41)  andrzejmusial
      dodaj komentarz
hello, jak w tym watku pisze o dworku!!! |Nie wiem jak jest w akancie I i wszelkie moje spotrzezenia dotyczyly dowrku
 Re: Re: Re: Dwór Akant   (09.06.2007 / 18:53)  marywilk
      dodaj komentarz
Witaj, planujemy zrobić wesele w Dworku Akant i miałabym do Ciebie parę pytań na temat Twojego wesela. Mój email marywilk@wp.pl. Z góry dziękuję za kontakt.
Pozdrawiam,Marysia.
 Witam serdecznie. Jestem zaint...   (07.07.2007 / 15:05)  katebrick

     dodaj komentarz

Witam serdecznie. Jestem zainteresowana zorganizowaniem tam swojego wesela jednakże mam kilka wątpliwości. Dotyczą one mianowicie warunków do zabawy. Czy ten parkiet nie jest za mały przy zaproszeniu 100 gości, czy kameżysta ma swobodę działania i czy ogólnie nie jest tam ciasno. wesele ma sie odbyć w październiku, więc czy nie będzie tam za zimno i czy namiot jest stabilnie ustawiony i pod wpływem wiatru nie będzie sie trząsł. Bardzo proszę o pomoc. Mój mail: kathleenbrick@wp.pl
 Przerażacie mnie, ja wpłaciłam...   (28.01.2008 / 14:32)  gabi

     dodaj komentarz

Przerażacie mnie, ja wpłaciłam już zaliczkę. Proszę niech ktoś mi wyśle trochę fotek jeśli posiada jak to na prawdę wygląda. czy jest dość miejsca dla 120 osób. Jak kuchnia, obsługa itd. Wesele mam w maju.
 Re:   (28.01.2008 / 14:33)  gabi
      dodaj komentarz
Przerażacie mnie, ja wpłaciłam...podaję maila: pmiros@op.pl
 J tez wybrałam ta sale.Co moge...   (29.01.2008 / 17:41)  ayschen

     dodaj komentarz

J tez wybrałam ta sale.Co moge powiedziec na poczatek:własciciele bardzo sympatyczni,szybko załatwiliśmy konkrety.My mamy wesele 08.2009.Wiec dla mnie bardzo ważnym punktem jest klimatyzacja.JEST.
Natrafiłam przypadkiem na jeden z zespołów który grał tam.Podobno organizacja,jedzonko superrr.Tak więc nie ma czym sie martwic.Chociaż im więcej informacji tym lepiej:)ayschen@o2.pl.Bedzie pięknie:)ja to wiem.

 J tez wybrałam ta sale.Co moge...   (29.01.2008 / 17:42)  ayschen

     dodaj komentarz

J tez wybrałam ta sale.Co moge powiedziec na poczatek:własciciele bardzo sympatyczni,szybko załatwiliśmy konkrety.My mamy wesele 08.2009.Wiec dla mnie bardzo ważnym punktem jest klimatyzacja.JEST.
Natrafiłam przypadkiem na jeden z zespołów który grał tam.Podobno organizacja,jedzonko superrr.Tak więc nie ma czym sie martwic.Chociaż im więcej informacji tym lepiej:)ayschen@o2.pl.Bedzie pięknie:)ja to wiem.

 Jeżeli macie jakieś zdjęcia ze...   (11.05.2008 / 7:43)  sedt

     dodaj komentarz

Jeżeli macie jakieś zdjęcia ze swojego wesela w Dworze Akant bardzo proszę o przesłanie na maila sedt@interia.pl Zastanawiamy się nad wyborem tej sali a więc jeśli ktoś miał tam wesele napiszcie na maila jak było, czy można dokupić dodatkowe dania gorące itd.
 prosba o zdjecia   (31.01.2009 / 18:41)  carlosa
      dodaj komentarz
Witam,

Jeżeli macie jakieś zdjęcia ze swojego wesela w Dworze Akant bardzo proszę o przesłanie na maila xan@wp.pl Czy w dworku jest catering czy sami gotują na miejscu? Jak wam smakowało jedzonko? Było świeże i gorące? Z góry dziekuje
 Re: Dwór Akant   (17.05.2009 / 6:45)  agnieszkak

     dodaj komentarz

Bardzo proszę o przesłanie na mój adres zdjęć sali namiotowej w Dworze Akant. Zastanaowiam się czy parkiet jest wystaczający Wesele mamy na 110 osob.Prosze tez infromacje jak jest z wielkościa przystawek bo zauwazyłam że półmiski na stołach sa bardzo małe? CZy oni maja taka metode ze czesto donoszą zimne przystawki jak tam jest ? Bardzo dziekuje za wszeleki info. agu_phi@poczta.fm
 Re: Dwór Akant   (21.08.2010 / 18:12)  pannamloda

     dodaj komentarz

TRAGEDIA!!!!!!!! Właściciel sam pisze sobie pochlebne komentarze, w rzeczywistości nasze wesele to koszmar, jedzenie nie dość ze mało to stare i uschnięte. Umawiał się z nami ze wszystko będzie na wysokim poziomie i dopięte na ostatni guzik a tu było tragicznie. Nie było co wziąć do ust! Suche wędliny- chyba z 10 plastrów na mini półmisek i nastroszona sałata...śmiesznych rozmiarów sałatki....jajka w majonezie to chyba z 5 połówek na półmisku, gulasz nie dał się zjeść, rosół i flaki woda na sztucznej kostce! no dramat jak wspominamy to wściekłość ogarnia jak mogliśmy tak się zwieść.....
Forum ślubne: porady opienie komentarze - Sale


Powrót SaleForum Ślubne - Ślubno - Weselne. Porady - Opinie